Ar žinojote, kad Bangaloras yra ne tik IT centras, bet ir miestas, geriausiai žinomas dėl savo naktinio gyvenimo ir mikro alaus daryklų? Tačiau tai taip pat suteikia jums geriausias gatvės maisto scenas šalyje. Sodo miestas yra pilnas spalvų ir skleidžia savo kultūros paveldą. Nors žmonės čia užsiėmę kaip bitė, jie yra malonūs ir draugiški žmonės. Miestas turi daugybę gatvės maisto pasirinkimų; jūs negalite susilaikyti nuo bandymo! Slinkite žemyn ir tyrinėkite garsųjį gatvės maisto sąrašą Bangalore, kuris sužadina jūsų skonio receptorius ir kur jų rasti.

Gatvės maistas Bangalore

Geriausių gatvės maisto produktų sąrašas Bangalore:

Keliaudami į Bangalorą, įtraukite šiuos gatvės maisto produktus į savo privalomų valgyti sąrašą. Slinkite žemyn ir peržiūrėkite meniu.

Dosa:

Dosa

Pietų Indija turi ypatingą meilę dozai, Bangaloras yra neatsiejama jos dalis, daugelis pietų žmonių mėgsta patiekalą. Jis patiekiamas visuose gatvės kioskuose ir restoranuose. „Dosa“ yra įvairių variantų, tokių kaip „plain dosa“, „Karam dosa“, „neer dosa“, „masala dosa“ ir tt kūgio su ghee apkrovomis. Karštos ir traškios dosos patiekiamos su kokoso čatniu ir sambariu.

Mangaloro bandelės:

Gatvės maistas Bangalore

Bandelė „Mangalore“ yra garsus delikatesas, kurį galima įsigyti purios puri formos, įdarytos bananais. Tai saldus patiekalas, kurį geriausia puoselėti su sambariu ir kokoso čatniu. Šis patiekalas kilęs iš Udipi regiono, Karnatakos, ir yra lengvai prieinamas visuose gatvių vežimėliuose ir restoranuose visame Bangalore. Tai vienas iš geriausių užkandžių pusryčiams ar arbatai, kurį turite išbandyti apsilankę sodo mieste.

Uthappam:

Uthappam

„Uthappam“ yra dar vienas mėgstamiausias Bangalorų gatvės maistas, kuris yra minkštesnė ir storesnė „dosa“ versija. Pagrindinis „uthappam“ ruošiamas naudojant ryžių miltus, pomidorus ir svogūnus. Gatvės pardavėjai siūlo įvairias versijas, pridėdami sūrio, panerio ir tt. Bet jei ieškote autentiško „uthappam“, išbandykite tą be jokių papildomų priedų. Jis atgaivina jūsų miegančius skonio receptorius ir patiekiamas su šviežiu kokosiniu čatniu.

Medu Wada:

Vėlyvas naktinis gatvės maistas Bangalore

„Medu Wada“ yra populiarus pietų Indijos užkandis, panašus į spurgą, bet pikantiško skonio. Šis keptas užkandis yra paruoštas iš urad dal, įmirkyto ir sumalto su čili, kalendra, o kai kurie pardavėjai taip pat prideda svogūnų. Tada pasta yra kepama aliejuje, todėl „Medu Wada“ užsakymas niekada negali būti klaidingas sprendimas, nes jis ne tik ramina jūsų skonį, bet ir sielą. Jis patiekiamas su įvairiais chatney ir sambar. Kai kurie prekystaliai netgi patiekia wadas, įmirkytas daug sambaro.

Kebabas ir ritinėliai:

Kebabas ir ritinėliai

Kebabai ir suktinukai yra žinomi tarp visų gatvės maisto prekystalių visoje šalyje. Tačiau norėdami turėti šį ne vegetarišką patiekalą su bangalorietišku prisilietimu, turite tai išbandyti Bangalore. Vištiena ir aviena yra pagrindiniai mėsos gabalai, naudojami kebabams ruošti, patiekiami švieži iš grotelių, patiekiami su mėtų čatniu ir svogūnais. Yra ritinėliai, patiekiami plonų traškių parančių pavidalu su vegetariškais ir ne vegetariškais įdarais. Tai yra geriausiai paruoštas gatvės maistas, kurį galite paragauti!

Idli:

Idli Bangalore

„Idli“ taip pat žinomas kaip firminis Bangaloro patiekalas, kuris yra lengvai prieinamas ir už prieinamą kainą pusryčiai Bangaloro miesto gatvėse. Tai vienas iš sveikų užkandžių visoje Pietų Indijoje, nes jis yra garinamas ir nekepamas. Ryškų rytą galite nusipirkti karšto idlio su šviežiu čatniu ir sambariu. Daugelis vietinių turi juos pakeliui į biurą kaip paprastą pusryčių patiekalą.

Obbattu:

Bangalore gatvės maisto sąrašas

Obbattu arba vietoje, taip pat žinomas kaip Bele Holige, Bobbatlu arba Puran Poli, yra saldus patiekalas, paruoštas namuose per festivalius, tokius kaip Sankranthi, Diwali ir Ugadi. Pagaminta iš miltų, kardamono miltelių, jaggery ir Rava. Šis skanus patiekalas parduodamas šviežias ir karštas gatvių prekystaliuose su daug ghee viršuje.

Tandoori:

Tandoori Bangalore

„Tandoori“ yra dar vienas ne vegetariškas pasiūlymas, prieinamas Bangaloro gatvėse visiems mėsos mėgėjams. Tandoori stiliaus vištienos galima įsigyti kiekviename kebabo kioske ar bet kuriame „Mughlai“ restorane. Šiose prekystaliuose patiekiama drėgna ir elastinga vištiena, marinuota aštria raudona masala, ir patiekiama ant grotelių. Šie vištienos gabaliukai yra virti iki tobulumo ir patenkins kiekvieno mėsos mėgėjo mėsos alkį.

Bajji su filtruojama kava:

Naktinis gatvės maistas Bangalore

Jei ketinate išgerti karštos arbatos ar kavos su filtru, tada „bhajji“ yra puikus užkandis, kurį galite suporuoti. Jei norite mėgautis vėsiu Bangaloro oru, „bajji“ su aštriu čatniu yra puikus užkandis arbatos metu. Gatvės prekystaliuose patiekiami įvairūs bajjai, pagaminti iš kelių daržovių, kurie užkariauja daugelio turistų ir vietinių gyventojų širdis ir skonį.

Pani Puri ir Chaatas:

Vidurnakčio gatvės maistas Bangalore

Chaat ir Pani puri yra mėgstami įvairaus amžiaus žmonių visoje Indijoje, o Bangaloras kruopščiai priėmė chaat kultūrą. Kiekviename kelio kampe yra prekystalių, kuriuose patiekiami pani puri ir chaat veislės. Aloo chaat, Papdi chaat, Dahi puri patiekiami su papildomais bhujia priedais, varškė, juodoji druska pridedama prie chaat skonio. „Pani puri“ patiekiamas su įdaru virtų ir sutrintų avinžirnių, svogūnų ir specialiai paruoštu pani puri vandeniu.

Geriausi maisto gatvių pavadinimai Bangalore:

  • Kiekviename mieste yra gatvė, kurioje patiekiamas visų rūšių gatvės maistas, Bangaloras nėra išimtis. Thindi beedi yra ta vieta, esanti vienoje seniausių Bangaloro vietovių, V V Puram. Užpildytas vežimėliais, prekystaliais ir maisto parduotuvėmis, išsidėsčiusiomis per 300 pėdų, tiekiančių karštą ir įvairius Pietų Indijos, Kinijos, Šiaurės Indijos delikatesus. Šių prekystalių langinės pradeda atsiverti nuo vakarų ir tarnauja iki vėlyvos nakties.
  • Mečetės kelias Frazerio mieste Bangalore yra puiki vieta pasimėgauti visais mėsos patiekalais. Jis yra specialiai apšviestas šventuoju Ramzano mėnesiu, kviečia mėsos mėgėjus, tiek vietinius gyventojus, tiek turistus, panašiai kaip jo skaniausi receptai ir aromatiniai kvapai. Taip pat galite įsigyti „Avienos keema“, „Haleem“, „Seek“ kebabų ir kai kurių vegetariškų versijų.
  • „Chaai point“ yra vieta, kurioje tiekiami visų rūšių gėrimai vietiniams ir tarptautiniams skraidintojams. Gatvės maistas „Punjab Grill“, „Goli vada pav“, „Adyar Ananda Bhavan“ yra keletas kitų vietų Kempegowda tarptautiniame oro uoste ir jo apylinkėse, kuriose patiekiamas nebrangus ir skanus maistas..
  • Kiekvienoje geležinkelio stotyje yra kioskų ir maisto aikštelių, skirtų visiems keleiviams. Yra daug prekystalių ir restoranų, kuriuose tiekiamas šviežias, karštas ir skanus maistas, kuris yra prieinamas. Šri Sagaro g., Naujasis Krišna Bhavanas yra keletas vietų, kuriose galite nusipirkti ką nors sau prieš įlipdami į traukinį.
  • Priešais Malleshwaram geležinkelio stotį yra „Sri Raghavendra“ parduotuvės, kuriose patiekiami karšti idli, dosa, Wada, prausimosi vonios su šviežiai paruoštais čatniais ir sambariu. „Idli-Wada“ derinys šioje vietoje yra gana žinomas ir jį būtina išbandyti.
  • Srinathji Marathahalli, aštrus kampelis Jeevanbheema Nagar ir Murli Bellandūre yra keletas geriausių vietų Bangalore, kuriose patiekiamas indo kinų maistas. Galite valgyti kišenėje draugišką maistą, o traškus, aštrus ir aštrus žiedinis kopūstas Manchurian yra šios vietos žvaigždės patiekalas, patiekiamas su įvairiais padažais.
  • Golmaal paratha Jayanagar, Paratha plaza Koramangala, Hari super sumuštinių zona Jayanagar ir Tiwari ghee paratha & chai Banashankari yra keletas vietų, kuriose patiekiami įvairūs parathai, kuriuos galite pasirinkti su sviestu ant viršaus. Galite greitai užkąsti, bet dar neužpildote skylės per kišenę, tada jie patiekiami karšti visą naktį, malšinantys jūsų alkio jausmą visą naktį.

Taigi žmonės! Turėdami geriausių gatvės maisto produktų sąrašą, galite pabandyti, nedelskite planuodami kelionę į sodo miestą. Mes jums parūpinome geriausią gatvės maistą Bangalore ir visas vietas, kur galite jų rasti, kad galėtumėte ir privalote išbandyti. Bangaloro miesto grožis yra tas, kad bet kuriuo paros metu gatvėse galėsite rasti maisto, paruošto valgyti, vienintelis dalykas, kurio turite atsisakyti, yra patogios sėdimos vietos..