Chandigarh, Pandžabo ir Haryanos sostinė, apima abiejų šalių virtuves, todėl ji yra neįtikėtinai unikali ir įvairi. Šis miestas yra žinomas dėl savo tvirtų ir draugiškų žmonių, didžiulių vasarnamių, puošnių automobilių ir, svarbiausia, burnoje tirpstančio gatvės maisto. Čandigaro žmonės yra gerai žinomi gurmanai, žinantys, kad mėgaujasi įvairiu geru maistu. Žmonės, besilankantys netoliese esančiuose regionuose, dažnai užsuka pasigardžiuoti savo skonio receptorių puikiu autentišku pandžabų maistu.

Čandigarho 12 garsių ir išskirtinių gatvės maisto produktų sąrašas:

Ar laukiate, kol kitą kartą apsilankysite Chandigarh mieste, kad paragautumėte tų skonio receptorių su aštriu ir skaniu gatvės maistu? Čia mes išvardinome keletą geriausių Chandigarh gatvės maisto rūšių:

1. Chole Bhature:

Geriausias Chole Bhature Čandigare

Tai pagrindinis maistas Pandžabe ir šiaurinėje Indijoje. Jis turi plunksnų minkštą išpūstą bhatura (duoną), keptą aliejuje. Tačiau skani dalis yra chole, kuris yra avinžirnių padažas, pagardintas daugybe ghee ir prieskonių. Šis lūpų gurkšnojimo patiekalas paprastai patiekiamas su salotų ir laimo marinatu.

2. Amritsari Kulcha:

Amritsari Kulcha chandigarh

„Amritsari Kulcha“ yra Pandžabo gatvės maistas, kurio paklausa yra gana didelė. Kulcha yra puri duona, įdaryta įvairiomis daržovėmis. Paprastai jis patiekiamas su aštriu avinžirnių padažu, populiariai žinomu kaip chole, kuris taip pat garsėja Pendžabe. Jį papildo gausus šaukštelis sūrio ar sviesto ir tikrai vertas visų kalorijų!

3. Rajma Chawal:

Rajma Chawal Čandigare

Tai vienas mėgstamiausių pandžabų patiekalų. Šis skanus aštrus padažas su porcija švelniai pagardintų jeera ryžių patenkins jūsų potraukį maistui. Tai gana sveikas ir visavertis patiekalas. Tai skanus populiarus gatvės maistas ir užpildo jūsų pilvą už gana priimtiną kainą.

4. Sarsonas da Saagas ir Makki di roti:

Sarsonas Da Saagas ir Makki Di Roti

Tai klasikinis tradicinis Pendžabo patiekalas. Jį sudaro švelniai pagardinti kukurūzų duonai, patiekiami su gerai sutrinta kariu iš garstyčių žalumynų. Tai puikus derinys, patiekiamas su gausiais ghi arba sviesto priedais. Tai vienas iš geriausių žiemos patiekalų.

5. Parantha:

Parantha Čandigare

Niekas nepasako pandžabų daugiau nei paranthas !! Šiaurės indėnai yra gana apsėsti savo parankų. Jis yra gana universalus, jame yra daug įdarų, pradedant daržovėmis, bulvėmis, keema, vištiena ir jautiena. Paprastai jis patiekiamas karštas su marinuotais agurkais ir Makhano ar sviesto puse.

6. Vištienos Tikka:

Ne daržovių gatvės maistas Čandigare

Pandžabai mėgsta savo kepsnines ir tandorius, o tai atsispindi jų meilėje tikkams. Vištiena marinuojama su keliais prieskoniais ir kepama ant karšto anglies. Jis yra sultingas ir sultingas, patiekiamas su aštriais čatniais ir salotomis. Išspauskite ant jo kalkių pleištą ir būsite pasiruošę maistui !!

7. Paneer Tikka:

Gatvės pusryčiai Čandigare

„Paneer tikkas“ yra puiki tandoori vegetariška versija visiems ten esantiems vegetarams. „Paneer“ kubeliai kepti kartu su daržovėmis, tokiomis kaip svogūnai, pipirai, brokoliai. Jis patiekiamas su šlakeliu mėtų čatnio ir tikrai pakutens jūsų skonio receptorius.

8. Lassi:

Lassi Čandigare

Garsusis Punjabi lassi yra ne kas kita, kaip sutirštintos pasukos, paruoštos šviežios. Jis turi du variantus, saldus ir sūrus, vartojamus pagal skonį. Jis dažnai puošiamas šviežia grietinėle, kalkėmis ar mėtomis ir vasarą gausiai geriamas, kad atvėstų.

9. Mėsainiai:

Mėsainiai Čandigare

Tai puikus vidurnakčio užkandis mūsų kolegijos draugams, kuriems visada trūksta grynųjų. Jame yra minkštos bandelės, kurių pagrindas yra sultingas daržovių ar mėsos pyragas. Jis gali būti įdarytas įvairiomis daržovėmis, sūriu, kumpiu, salotomis ir yra gana sotus.

10. Momos:

Gatvės maistas Čandigare

Šis Tibeto delikatesas labai patinka Čandigaro žmonėms. „Momo“ yra garuose keptas pyragas, užpildytas įvairiais vegetariškais ir ne vegetariškais įdarais. Tai geriausia mėgautis su aštriais padažais, tokiais kaip soja, šaltas ir pomidoras. Kepta versija taip pat prieinama „momos“; tačiau žmonės labiau mėgsta autentiškas garuose paruoštas veisles.

Beveik kiekviename Chandigarh sektoriuje yra gatvės maisto rinka, iš kurių pagrindiniai yra 15 sektorius, 18 sektorius ir 34 sektorius. Maisto sunkvežimiai ir prekystaliai tiekia daugybę įvairių gėrimų ir užkandžių bet kuriuo paros metu..

Geriausios Chandigarh maisto gatvės:

  • „Night Food Street“ yra jungtis netoli PGIMER miestelio, kur gatvės maistas yra prieinamas visą naktį, pavyzdžiui, roti ir dal, parathas, frankies ir kt..
  • 11 sektorius yra prabangus rajonas Chandigarh mieste, kuriame yra daug PG ir nakvynės namų. Dėl šios priežasties čia galima įsigyti įvairiausių gatvės maisto produktų, tokių kaip duonos omletai, chole bhature, samosas, paranthas.
  • „Garg Chaat“, 23 sektorius, yra garsi „Chaat“ užkandinė Čandigare. Galite mėgautis keliomis chaat veislėmis, tokiomis kaip chaat pakodi, tikki, golgappe ir kt.
  • Rajma chawal Bholey di Hattey ir kulche chole Bansal Kulcha, 16 sektorius, mirs už !!

    „Chilli Chaats“, „Bombay Street“ ir „Kulcha Town“ yra kelios užkandinės, siūlančios gerą gatvės maistą netoli geležinkelio stoties..

  • Netoli oro uosto esančiame Zirakpure yra daugybė gatvės maisto variantų.
  • Jei norite Chandigarh mieste paragauti gero kiniško greito maisto, 15 sektorius yra vieta, kurią verta aplankyti. Nemažai vietų, tokių kaip „Raju“ kinų greitas maistas, patiekia skanių kiniškų veislių.
  • Indijos kavos namai yra puiki vieta visiems pietų Indijos maisto mėgėjams Čandigare. Jame patiekiami visi pietų Indijos maisto produktai, mėgstamiausi yra dosa ir vada.

Jei „Chandigarh“ yra lankytinų vietų sąraše, nepamirškite ištirti gausybės lūpų virtuvės virtuvių, kurias ji gali pasiūlyti. Turėdami tiek daug galimybių, galbūt norėsite ten suplanuoti ilgas atostogas, kad patenkintumėte savo atostogų troškimą! Kitą kartą, kai lankysitės Čandigare, ištirkite visas aukščiau paminėtas vietas ir pasidalykite su mumis savo maisto patirtimi !!