Gecelik, herhangi bir şey giyip uyuyabileceğiniz bir şey değildir. Geceliklerle ilgili rahatlatıcı şey, herkesin kesinlikle gitmek isteyeceği şeydir. Yorucu bir günün ardından terleyen giysiler ve dar giysiler değiştirilmelidir. Bir gecelik, bir günlük antrenmandan sonra size en iyi hissi verebilir.

Bazı insanlar, hafta sonları iş yerindeyken bile takım elbise giyen gece kıyafetleriyle takılmayı severler. Özellikle bayan gecelikler çok çeşitli desenlerde tasarlanmaktadır. İster sıkı bir uykuya dalmak ister geceleri derin bir kitap okumak olsun. Partneriyle veya sadece arkadaşlarıyla takıldığı filmlerde, Gece kıyafetlerinin farklı durumlara uygun çeşitli tasarımları vardır. Kısa gecelikler, cesur bir antikaya sahip olan ve şekilli bacaklarını gösterdiğinden emin olan kadınlar için şık ve havalı bir görünüm olabilir..

Kadın Kısa Gecelikler

Her Mevsim İçin Bayan Kısa Gecelikler:

Burada, resimlerle birlikte Hindistan’daki bayanlar için en yeni kısa gecelik elbiseleri öneriyoruz..

1. Beyaz Pamuklu Kısa Gecelik:

Kısa Pamuklu Gecelik

Pamuk, en çok yaz aylarında giyilen en iyi kumaş olarak kabul edilir. Beyaz kısa bir gecelik, yoğun bir çalışma gününden sonra kendinizi serin ve rahatlatıcı hissettirecek bir yaz gecesinde harika olabilir. Kolsuz desenli gecelik sade bir görünüm olabilir ama en iyi ihtimalle rahatlatıcı olabilir..

2. Kısa Çorap Gecelik Elbise:

Kısa Çorap Gecelik

Çorap gece kıyafetleri de çok sayıda kadın arasında en iyi seçilen geceliklerden biridir. Yumuşak malzeme ve gerilebilir kumaş, onu giyerken harika hissettirir. Bayanlar için siyah beyaz baskılı kısa gecelik arkadaşlarla gecenin tercihi olabilir.

3. Kısa Spagetti Gecelik Elbise:

Kısa Spagetti Gecelik

Kadınlar için kısa gecelik birçok yönden uyumsuz olabilir. Bir spagetti kayışı sahte yazı tipi gecelik, geceleri kadınlar için lüks bir zaman olabilir. İpeğin yumuşak dokunuşu, kızların teninde kendilerini özel hissetmelerini sağlar. Açık pembe ipek kısa bir gecelik bu gecenin olmazsa olmazı.

4. Kısaca Pembe İpek Gecelik:

Kısa İpek Gecelik

İpek, kızlara en çok yakışan kumaştır. İpek giymenin mantıklı hissi insanı değerli hissettiriyor. İpek kısa gecelik kadınlar sadece kendi favorilerini hissetmekle kalmaz, aynı zamanda dokunuşu hissetmek için karşıtları da cezbeder..

5. Lüks Kısa İpek Gecelik:

Lüks Kısa İpek Gecelik

Cesur bir seçime sahip kadınlar, aşk geceleri için özel olarak tasarlanmış lüks gecelikler giyebilirler. Benzer bir siyah bornoz ile siyah kısa bir gecelik, vücutta dinamik görünüyor. Kadınlar, kısa siyah bir gecelik ile eşlerinin cazibesini bir kerede kolayca yakalayabilirler..

6. Bayanlar İçin Kısa Kaftan Gecelik:

Kısa Kaftan Gecelik

Gecelik kaftan kısa gecelikler birçok kadının favorisidir. Gevşek bir kesim, geceleri rahat hissetmenizi sağlar. Omuzlardan çıkan bol kollar, kol kısmında açıklık hissi uyandırıyor. Pürüzsüz ipek kısa gecelik elbise, kaftan tasarımıyla farklı olabilir.

7. Vintage Kısa Çift Katlı Gecelik:

Vintage Kısa İki Katlı Gecelik

Bayanlar için daha önceki kısa gecelik tasarımları da kendi yöntemleriyle benzersizdi. Çift katlı kısa gecelik tasarımı, oyuncak bebek tercihi olan bayanlar için vintage tarzı bir gecelik olabilir. Açık kırmızı kısa naylon gecelik bu tasarımlardan biri olabilir..

8. Kısa Çarpıntı Kol Naylon Gecelik:

Kısa Flutter Kol Naylon Gecelik

Geceleri titrek bir etki, gece iki kişinin huzurunda biraz yaramazlık yapmak için eşinizi baştan çıkarmanın kesinlikle daha iyi bir yoludur. Bayanlar için kısa kollu naylon kısa gecelik size gece eğlencesi getirebilir.

9. Tasarımcı Zarif Kısa Gecelik:

Zarif Kısa Gecelik

Zarif bir tasarım seksi stil naylon net siyah gecelik, bir bayanın ruh eşiyle romantik bir gece geçirmesi için en iyi seçim olabilir. Çok kısa bir gecelik, saniyeler içinde romantik bir an yaşamak için en iyi seçenek olabilir..

10. Tasarımcı Kısa Tam Net Nighty:

Tasarımcı Kısa Tam Net Gecelik

Net kısa gecelikler, yeni evlenen ve balayına giden çiftler için en iyi ilk gece gecelikleridir. Kadınlar balayının her günü için farklı gecelik seçeneklerine sahip olabilir. Bayanlar için tam bir kısa gecelik, partnerinizi sizinle birlikte vizona çekebilir..

11. Kısa Gerilebilir Gecelik:

Kısa Gerilebilir Gecelik

Gerilebilir gecelikler, her bedendeki kadınlar için daha iyi bir seçenek olabilir. Geceleri daha iyi görünmek için kadınlar, yalnızlığında kendisini güzel hissettirecek esnek bir gecelik seçeneğine sahiptir. Kadınlar için gerilebilir bir malzemede kısa gecelik size mükemmel şekilli bir vücut verebilir.

12. Kısa Likralı İki Parça Gecelik:

Kısa Likralı İki Parça Gecelik

Kadınlar için ipek, saten ve naylon yumuşak dokunuşlu gecelikler dışında. Likra, aynı zamanda kadınların geceliklerinde en çok beğendiği yumuşak kumaşlardan biridir. Bayanlar için yumuşak file Lycra çift kat kısa gecelik hem göz alıcı hem de rahat olabilir..

13. Kısa Baskılı Gecelik:

Kısa Baskılı Gecelik

Birçok genç kız arasında hayvan baskıları çok tercih ediliyor. Kısa gecelik kadınlar dumanlı seksi göründüğünde, öldürücü görünüm cesur ve çekici. Kısa bir gece görüntüsü, her şeyden önce, hayvan baskısının daha fazla vurgu yaptığı yerlerde çekici bir etki yaratır..

14. Kısa T-Shirt ve Kısa Gecelik Takım:

Kısa Tişört ve Kısa Gecelik Takım

Kısa tişörtler ve şortlar da genç kızlar arasında çok ünlü kısa gecelik tasarımları. Şort ve tişörtün serbest tasarımı sizi en iyi şekilde pohpohluyor. Tek boynuzlu at baskılı kısa bir pantolon ve tişört, bir gece kıyafetinde bile arkadaşlarınızla takılmak için en iyi seçim olabilir..

15. Kızlar İçin Çok Kısa Gecelik Takım:

Çok Kısa Gecelik Takım

Modeller ve bayanlar ilk gecelerinde partnerlerinde baştan çıkarıcı bir his uyandırabilecek çok kısa gecelik tasarımlar giyebilirler. Cesur ve güzel bayanlar vücuduna güvenen çok kısa bir gecelik giyebilir, hatta transparan veya bikini tarzı bile olabilir..

Bu nedenle kısa tasarımlarda gecelik sadece partnerini cezbetmekle kalmaz, aynı zamanda seksi ve güzel olmasını da sağlar. Kadınlar neden sadece cesur tasarımlarıyla kendilerini özel ve değerli hissetmezler? Gece giyimi kişisel bir tercih meselesidir ve halka açık yerlerde giyilmediğinden kusursuz ve medeni olması gerekmez. Hem kadınlar hem de erkekler için bir oda konusu. Çiftler birlikte ilk gecelerinde tasarımcı seksi iç çamaşırlarıyla zamanlarını özelleştirebilirler..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.