Patlama ile düğün saç modelleri olabilecek en iyisidir. Basit ve sofistikedirler ve neredeyse her tür saçta iyi görünürler. Kaküllü gelin saç modelleri bukleler, dalgalar, aksesuarlar vb. ile harika görünüyor. Son zamanlarda büyük bir tanınırlık kazandılar ve şu anda dünyanın en üst sınıf ünlüleri tarafından giyiliyorlar..

1. Örgülü Güneş:

Patlama ile Düğün Saç Modelleri1

Örgülü Güneş, şimdiye kadarki en güzel düğün saç modellerinden biridir. Burada saçın ön kısmı saçak gibi davranır ve geri kalanı yukarı doğru örgülü kalır. Bu şımarık saç modeli, uzun saçların yanı sıra orta uzunlukta da yapılabilir. Uzun ve oval yüzlü kadınlar bu görünümü sarsacak.

2. At kuyruğu:

Patlama ile Düğün Saç Modelleri2

Bu sıradan bir at kuyruğu değil. Burada saçın önünde bir püskül var ve geri kalanı at kuyruğu gibi bağlı. Cesur görünüyor ve tüm yüz şekilleri için uygundur. Saç ne kadar uzun olursa, at kuyruğu o kadar güzel olur.

3. Kabarıklıklar:

Patlama ile Düğün Saç Modelleri3

Bu vintage saç modeli ön kısmında muhteşem patlamalarla gelir ve saçın geri kalanının örgülü kalmasını sağlar. Uzun ila orta uzunlukta saçlar bu şekilde şekillendirilebilir. Oynak doğanızı tasvir edecek ve dikkat çekecek.

4. Çiçek Taç:

Patlama ile Düğün Saç Modelleri4

Bu kraliyet düğünü saç modeli bir gösteri durdurucudur. Bu saç modelinde saç önünde püskül oluşturur ve geri kalanı düzgün bir şekilde bağlanır ve bir çiçek tacı ile tutturulur (yapay çiçek veya ataşmanlar da kullanılabilir). Orta boy saç, saçın basit görünmesi ve çok uzun olmaması gerektiği için stilistler tarafından önerilir..

5. Saç bantları:

Patlama ile Düğün Saç Modelleri5

Bu klasik düğün saç modeli milyonda bir. Şık bir kabarık ve ön saçak ile birlikte gelir. Sizi ve saçınızı tanımlayacaktır. Saç çok iyi dokulu ve doğal görünüyor. Modern gelinler bu saç stilini çok seviyor ve biraz daha çekici hale getirmek için kendi tasarımlarını uyguluyor..

6. Arı Kovanı Vurmak:

Patlama ile Düğün Saç Modelleri6

Eski moda bir saç modeli ve arı kovanına benziyor. 60’lı yıllarda kadınlar saçlarını bu şekilde şekillendirirdi. Stilistler modern dokunuşlarıyla en muhteşem düğün saç modellerinden birini öne çıkardılar. Saçın önünde, bu saç stilinin ana cazibesi olan alnın üzerinde uzanan güzel ve narin bir saçak vardır..

7. Balık Kuyruğu Örgüsü:

Patlama ile Düğün Saç Modelleri7

Balık kuyruğu örgüsü, uzun saçlarda yapıldığında daha da güzel görünen havalı bir saç modelidir. Alnın üzerinde sallanan sofistike bir saçak oluşturulur. Saçın ucu, mükemmel balık kuyruğunu oluşturmak için bağlanır. Bu görünüm için düz saç önerilir, kalın saçlarda çok fazla sorun olacaktır..

8. Kabarık Ve At Kuyruğu ile Düşük Topuz:

Bangs8 ile Düğün Saç Modelleri

Bu saç stilinin birden fazla kabarıklığı ve benzersiz bir at kuyruğu var. Saçın çoğu topuz şeklini alır, ancak düşük kalır. Burada saç, saç bandı gibi görünecek şekilde düzenlenmiştir. Saç uyumlu aksesuarlarla bağlanırsa harika görünecek.

9. Sırt At Kuyruğu:

Patlama ile Düğün Saç Modelleri9

Arkadan at kuyruğu, tatlı ve sevimli bir saç kesimidir. Saçın ön kısmı kaş hizasına kadar sallanır. Arka tarafta, saçlar üflenir ve gereksiz kıvrımlar ve dönüşler olmadan mükemmel at kuyruğunu oluşturmak için verimli bir şekilde fırçalanır..