Granatas yra vienas gražiausių brangakmenių. Brangakmenis laikomas sausio gimimo akmeniu. Granatas yra ryškios spalvos ir, žinoma, turi savybių, kurios gydo uždegimines ligas ir pyktį. Brangakmenis simbolizuoja malonę ir tikėjimą bei ištikimybę. Žinoma, kad turite stiprią dvasią ir pasitikite savimi. Sausio mėnesį gimimo akmens papuošalai, pagaminti iš granato, yra žiedai, karoliai, auskarai ir apyrankės. Pasirinkite vieną iš šių daiktų sau ar dovanai savo artimiesiems.

Naujausi ir stilingi gimimo akmenų modeliai, gimę sausio mėnesį:

Pažvelkime į geriausius sausio 9 -osios gimimo akmenis.

1. Suapvalinto stiliaus sausio gimimo akmuo:

Suapvalinto stiliaus sausio gimimo akmuo

Tai puikus sausio gimimo akmuo. Šis apvalus granatas yra gražios raudonos spalvos su nuostabiu atspalviu. Brangakmenis yra brangus ir sukuria nuostabų papuošalą. Apvalūs sausio mėnesio gimimo akmenys daugiausia naudojami auskarams ir žiedams. Šie akmenys atrodo nuostabiai ant etninių papuošalų ir šiuolaikinių papuošalų.

2. Kvadratinis sausio gimimo akmuo:

Kvadratinis sausio gimimo akmuo

Čia yra dar viena sausio gimimo akmens versija. Tai kvadratinis brangakmenis, paprastai skirtas karoliams, pakabučiams ir dideliems žiedams. Šis nuostabiai karališkai atrodantis gimimo akmuo yra puikus komplimentas jūsų proginei aprangai. Kvadratinis brangakmenis yra labai unikalus ir šiuolaikiškas, o ne viena iš įprastų formų, kurias naudoja ir kiti brangakmeniai. Dėl to jis yra labai retas ir brangus.

3. Širdies formos sausio mėn. Birthstone pakabukas:

Širdies formos sausio mėnesio gimimo akmens pakabukas

Tai brangus stiklas sausio mėn. Nuostabus pakabukas jaučiasi labai skystas. Širdies forma yra romantiška ir puiki dovana mylimam žmogui. Pasirinkite šį unikalų pakabuką, kad nustebintumėte savo geresnę pusę.

4. Dvynių širdžių sausio gimimo akmenų žiedas:

Dvynių širdžių sausio gimimo akmenų žiedas

Tai elegantiškas žiedas, kuris gali padaryti žmogų dvigubai laimingą. Sidabrinis žiedas nusagstytas dvigubomis granato širdelėmis, išdėstytomis viena virš kitos. Tai išskirtinis žiedas, puikiai tinkantis ypatingoms progoms. Širdies formos granatai yra puikiai pagaminti ir supjaustyti, kad suteiktų maksimalų blizgesį.

5. Smeigtuko auskarai sausio mėnesį Birthstone:

Žiediniai auskarai sausio mėnesį Birthstone

Išsirinkite šį nuostabų auskarą, skirtą sausio mėnesio gimimo akmeniui iš sidabro. Auskarai puikiai tinka kasdieniam naudojimui, taip pat gali būti derinami su pagyrimais karoliais, kad būtų sukurtas madingas vaizdas. Auskarai turi ryškiai raudonos spalvos apvalius granatus ir yra gražus papuošalas.

6. Monograminė sausio mėnesio gimimo akmens karoliai:

Monograminė sausio mėnesio gimimo akmens karoliai

Čia yra unikalus sausio mėnesio gimimo akmens karoliai. Šis karoliai turi didelį granato rinkinį sidabriniame dėkle. Kaklo papuošalas taip pat turi sidabrinį gabalėlį, kurį galima suasmeninti su inicialu ar pavadinimu. Tai puikiai tinka dovanoms ir bet kokiai ypatingai progai.

7. Sausio mėnesio „Birthstone“ apyrankė:

Sausio Birthstone apyrankė

Šiuo sausio mėn. „Birthstone“ papuošalu galite pasirinkti tai, kas atrodo labai tradiciškai. Ši apyrankė turi keletą mažų granatų, padengtų sidabru. „Charms“ apyrankė turi keletą granatų, o kita – sidabro spalvos.

8. Sausio mėn. Birthstone pakabukas:

Sausio Birthstone pakabukas

Tai unikalus smėlio laikrodžio pakabukas, kurio smėlio laikrodžio smėlis turi mažus granato akmenis. Pakabukas yra labai retas ir tikrai sukels galvas. Šiam smėlio laikrodžiui puikiai tinka sausio mėnesio gimimo akmens spalva, nes raudona išsiskiria gana gerai.

9. Sausio Birthstone grandininiai auskarai:

Sausio Birthstone grandininiai auskarai

Gana mielas ir elegantiškas auskaras, šis nuostabus sausio mėnesio gimimo akmenų grandininis auskaras yra pakabukas. Mažas karoliukų auskaras puikiai tinka vakarėliams ir kasdieniam dėvėjimui. Tai atrodo labai subtiliai ir grakščiai. Auskarą iš granato puikiai papildo kitas brangakmenis, kuris kompensuoja spalvą.

Sausio mėn. Gimimo akmenys yra labai brangūs ir turi akinančiai raudoną spalvą, tinkančią daugumai etninių ir šiuolaikinių papuošalų. Auskarai, žiedai ir karoliai geriausiai tinka granatams, nes jie puikiai dera su auksu ir sidabru. Pasirinkite drabužius, kurie jums patiks ir kurie puikiai derės prie jūsų aprangos.