Gimimo akmuo liepos mėnesį yra rubinas. Šis ryškus ir spalvingas raudonas akmuo yra vienas brangiausių ir brangiausių brangakmenių. Žinoma, kad brangakmenis apsaugo dėvėtoją nuo bet kokios blogos sveikatos ir nelaimių. Papuošalai, sukurti naudojant rubiną, yra nuostabūs ir įmantrūs.

Gražus ir patrauklus liepos mėnesio gimimo akmuo yra rubinas & Jo papuošalų dizainas:

Čia yra geriausi liepos mėnesio gimimo akmenys ir jų papuošalų modeliai.

1. Liepos Birthstone:

Liepos gimimo akmuo

Gimimo akmuo liepos mėnesį yra rubinas; gausite šį ryškiai raudoną brangakmenį, kurio spalva yra nuostabi. Sakoma, kad akmuo suteikia stiprybės ir apsaugo nuo blogio. Brangakmenis taip pat reiškia meilę ir aistrą. Jis neša sėkmę savo dėvėtojams ir todėl yra labai populiarus.

2. Širdies formos liepos gimimo akmens karoliai:

Širdies formos liepos gimimo akmens karoliai

Įsigykite šį nuostabaus raudono rubino pakabuko komplektą iš sidabro širdies formos. Pakabukas taip pat nusėtas mažais Swarovski kristalais. Rubino brangakmenis yra apvalios formos ir gražiai pritvirtintas pakabutyje. Tai puiki dovana visiems, gimusiems liepos mėnesį.

3. Rubino sukraunamas gimimo akmens žiedas:

Rubino sukraunamas liepos mėnesio gimimo akmens žiedas

Peržiūrėkite šį akinantį liepos mėnesio gimimo akmenų žiedą, kurio nuostabiai aplink yra smulkūs rubino akmenys. Rubino akmenys puikiai supjaustyti apvalia forma ir žiedas atrodo pilnas. Tai puikiai tinka ypatingai progai ar net kaip gimtadienio ar jubiliejaus dovana.

4. „Pearl and Ruby July Birthstone“ papuošalai:

Perlų ir Rubino liepos papuošalai

Padovanokite savo mylimam žmogui šį nuostabų ir akį traukiantį perlų ir rubino karolių rinkinį. Liepos mėnesio „Birthstone“ papuošalų elementas yra tobulas, nes jis turi paprastą raštą, kurį sudaro perlų karoliukas ir rubino apvalus akmuo virš jo. Modelis yra labai subtilus ir puikiai tinka kasdieniam naudojimui.

5. Liepos mėnesio auskarai su gimimo akmeniu:

Liepos mėnesio auskarai

Tai dar vienas nuostabus širdies formos liepos papuošalas iš gimimo akmens. Šie širdies formos rubino akmenys yra sidabro spalvos ir pagaminti iš auskarų. Brangakmeniai yra didelio dydžio, todėl veidas atrodo pilnesnis. Auskarai su smeigtukais puikiai tinka dėvėti progą ir atrodo labai karališkai.

6. Liepos Birthstones teniso apyrankė:

Liepos Birthstone teniso apyrankė

Čia yra nuostabi aukso spalvos rubino teniso apyrankė. Raudonos ir auksinės spalvų pasirinkimas yra klasikinis ir daro nuostabią turtingą apyrankę. Čia naudojami rubino akmenys yra ovalo formos ir gražiai išdėstyti aplink apyrankę. Dėl to rankos atrodo elegantiškos ir žavios.

7. Liepos Birthstone laikrodis:

Liepos laikrodis „birthstone“

Įsigykite šį unikalų laikrodį, kurio laikrodyje yra rubino akmuo. Šis dizainerio kūrinys yra labai retas ir pagamina prabangų ir ekstravagantišką laikrodį. Tai tikrai privers galvą apsisukti. Įsigykite šį neįkainojamą laikrodį ir parodysite jį savo draugams ir šeimos nariams.

8. Ovalus liepos mėnesio gimimo akmens žiedas:

Ovalus liepos mėnesio gimimo akmens žiedas

Tai karališkai ir karališkai atrodantis didelis rubino žiedas, esantis aplink deimantus ir auksą. Čia naudojamas didelis rubino brangakmenis yra supjaustytas tiksliai, ir tai tikrai puikiai išryškina akmens blizgesį. Akmens spalvos išsiskiria ir sukuria raudoną atspalvį. Aplink esantys deimantai suteikia jai žavesio ir blizgesio.

9. Šviestuvas liepos mėnesio gimimo akmuo:

Šviestuvas liepos mėn

Išsirinkite šį klasikinį liustra auskarą iš ašarų rubino akmenų, kad puikiai praleistumėte naktį. Čia naudojami rubino akmenys yra dviejų formų – ovalo ir ašaros. Sietyno stilius daro tai tinkamu papuošalu vakarėliams ir ceremonijoms. Tai reikia derinti su sunkiais drabužiais ir puikiai tinka vestuvėms ir kitoms ypatingoms dienoms.

Liepos mėnesio gimimo akmuo yra rubinas tarp puikių ir geidžiamiausių brangakmenių. Žinoma, kad raudona akmens spalva patinka visiems, nes ji simbolizuoja kilmingumą. Juvelyriniai dirbiniai, pagaminti iš rubino, yra daug, o tokie daiktai kaip žiedai ir auskarai yra labiausiai branginami. Akmuo gražiai suporuotas su aukso ir net sidabro metalu.