Rugpjūčio mėnesį apibrėžia ne tik vienas gimimo akmuo, bet ir trys. Trys gimimo akmenys žmonėms, gimusiems laimingąjį rugpjūčio mėnesį, yra Sardonyx, Peridot ir Spinel. Sardoniksas yra rausvai rudas akmuo, peridotas yra žalios spalvos, o špinelis yra violetinės rausvos spalvos akmuo. Tik įsivaizduokite, kokie yra šių žmonių pasirinkimai dėvėti gimimo akmenį ir juo puikuotis. Tiesą sakant, jie bus sugadinti dėl pasirinkimo.

Naujausi rugpjūčio mėnesio papuošalai vyrams ir moterims:

Čia mes patikrinsime geriausius rugpjūčio 9 -osios gimimo akmenis ir įvairius būdus, kaip juos puikuotis.

1. „Sardonyx“ apyrankė vyrams:

Sardonyx apyrankė vyrams

Tai puikus kasdienis vyrų aksesuaras. Ši „Sardonyx“ apyrankė pagaminta iš daugybės apvalių ryškiai rausvai rudų akmenų, suvertų į ištemptą virvelę į apyrankę. Tai puikiai atrodo su bet kokia apranga, o vyrai gali pasipuošti šia gimimo akmens apyranke ir su kasdieniais drabužiais.

2. „Sardonyx“ auskarai moterims:

Sardonyx auskarai moterims

Tai šauniai atrodantys auskarai moterims. Raudonasis Sardonyx akmuo yra pagamintas iš auskarų su sidabru, skirtu šiuolaikinėms moterims. Šis auskaras suteikia tą bohemišką išvaizdą, derinamą su gražiais drabužiais.

3. „Sardonyx“ grandininis ir kišeninis laikrodis vyrams:

Sardonyx grandininis ir kišeninis laikrodis vyrams

Tai vienas nuostabus dalykas vyrams iš Sardonyx akmens. Tai senovinis kišeninis laikrodis su 12 karatų grynos auksinės spalvos grandine. „Sardonyx“ pakabukas iš tikrųjų yra kišeninis laikrodis su reljefiniu apvadu.

4. „Spinel“ rankogalių saitas vyrams:

„Spinel“ rankogalių saitas vyrams

Įsivaizduokite, kad rankogalių sąsagose dėvite savo gimimo akmenį. Būtent! Šios nuostabios vyriškos rankogalių rankogalių sąsagos iš sidabro yra pora aksesuarų porai ir geriausia dovana rugpjūčio mėnesį gimusiam vyrui.

5. „Spinel“ karoliai moterims:

Spinelio karoliai moterims

Tai brangus kaklo papuošalas iš spinelio akmenų, kuris dėvimas gražiai nukrenta ant kaklo. Kaklo papuošalas atrodo gražiai su akmeniniais lašeliais gražioje perlų grandinėje su dygliuotais deimantais.

6. Špindelio nosies smeigtukas moterims:

Spinelinis nosies smeigtukas moterims

Nosies smeigtukas yra greitas moterų aksesuaras. Tai trikampio formos špindelio gimimo akmens nosies smeigtukas iš 18 karatų geltono aukso. Šia nosies smeigtuku gali puikuotis visų amžiaus grupių moterys, o tai skiriasi nuo akmens ir formos.

7. „Peridot“ kulkšnis moterims:

„Peridot“ kulkšnis moterims

Tai puiki peridotinė karoliukas moterims. Rugpjūčio mėnesį gimusiai moteriai daugybė mažų peridoto rugpjūčio gimimo akmenų yra gražiai suverti sidabru į kulkšnį. Tai puiki dovana moterims.

8. „Peridot“ žiedas vyrams:

„Peridot“ žiedas vyrams

Tai nuostabiai atrodantis pirštų žiedas vyrams su smaragdo spalvos žaliu peridoto gimimo akmeniu centre. Be to, jis pagamintas iš baltojo aukso, o jo kraštuose nusagstytas deimantas, suteikiantis madingą ir karališką išvaizdą žmogaus piršte.

9. „Peridot“ pakabukas moterims:

„Peridot“ pakabukas moterims

Tai puikus individualizuotas karoliai su gražiu žaliu Peridot akmeniu, gėlo vandens perlu ir blizgančia sidabro monograma su inicialu ir pagaminti iš sidabro grandinės. Ko daugiau reikia moteriai, nei šio nuostabaus papuošalo, sukurto asmeniškai jai?

Rugpjūčio mėnesį ateina trys gimimo akmenys ir daugybė pasirinkimų visiems, gimusiems šį laimingą mėnesį. Galima rinktis iš trijų akmenų ir daugybės aksesuarų vyrams, moterims, berniukams ir mergaitėms. Visi trys rugpjūčio mėnesio gimimo akmenys atrodo nuostabiai, kai naudojami auskarai, karoliai, pakabučiai, apyrankės, žiedai ir kt..