Kareena Kapoor’un göz makyajını yaparken çok farklı bir tarzı var. Spor yaptığı birkaç şık görünüm arasında, genellikle kalın astarlı veya ince astarlı ve pembemsi bir Dumanlı tonlu yeni bir Smokey göz makyajı yapıyor. Bu nedenle, marketlerden satın alınması kolay basit gölge renkleri ile her iki farklı çeşidi de kolayca yapmayı deneyebilirsiniz..

Kareena Kapoor Göz Makyajı

Aşağıda Kareena Kapoor göz makyajının yukarıda gösterilen görüntüye benzemesi için belirtilen adımlar verilmiştir..

 • Yüz yüzeyini temizleyerek başlayın. Yüzü yıkamak için iyi bir temizleyiciye ihtiyacınız var. Gözeneklerdeki yağ, kir ve kirlilik, makyaj bazının yüzeye ve gözeneklere oturabilmesi için uygun şekilde temizlenmelidir. Ayrıca bazı yağsız temizleyiciler veya içinde neem özleri bulunan temizleyiciler de satın alabilirsiniz. Bunlar yağlı ve sivilceye meyilli ciltler için iyidir..
 • Yüzünüzü yıkadıktan sonra bir astar uygulayın. Bu, tabanın daha uzun süre kalması için gereklidir. Kapak için farklı astarlar da satın alabilirsiniz. Bu, gölgenin kapakta kalmasına yardımcı olur ve kırışmasına izin vermez. Yüz astarını kapaklarda da kullanabilirsiniz. Bu, fazla para harcamak istemeyenler ve ayrı astar satın almak isteyenler içindir..
 • Yüzünüzde çatlama alışkanlığı varsa, daha sonra biraz nemlendirici uygulamanız gerekir. Bu kuru yüzeye sahip olanlar içindir. Tabanda çatlama etkisi istemiyorsanız başka kremler de kullanabilirsiniz. Yağlı bir yüzeye sahipseniz, kapatıcıyı astarladıktan sonra uygulayabilirsiniz. Sivilceleriniz ve lekeleriniz varsa bir goo kapatıcı seçmelisiniz. Göz altı halkalarınız varsa bu da önemlidir. Yeni başlayanlar için çok uygun fiyatlı ve aynı zamanda yeni başlayanlar için çok uygun olan stick kapatıcıyı kullanabilirler. Profesyonel bir şey istiyorsanız, makyaj süngerleri ile uygulamanız gereken bir krem ​​​​kapatıcı satın alabilirsiniz. Mineral toz kapatıcı da uygulayabilirsiniz. Bu yaşlanan insanlar için iyidir.
 • Daha sonra iyi bir fondöten uygulayabilirsiniz. Temel, temel için temel şeydir. Cildinize uygun herhangi bir fondöteni kullanabilirsiniz ve buna göre makyajın ne kadar profesyonel olmasını istiyorsanız bunu satın almanız gerekir..
 • Daha sonra yüz için buna göre biraz kompakt ve allık kullanabilirsiniz. Kompakt veya gevşek toz, göz kapağına da uygulanmalıdır..
 • Kareena gibi takma kirpikler kullanmak istiyorsanız bu aşamada makyaja başlamadan önce takmalısınız. Yanında gelen yapıştırıcıyı kullanabilirsiniz..
 • Şimdi koyu pembemsi bir gölge alın ve ardından bunu dış ve kırışıklık bölgesine uygulayın. Daha koyu ve daha cesur bir bitiş istiyorsanız, o zaman pembemsi bir gölge yerine, dış ve kırışık alanı için bir kömür rengi veya siyah renk kullanın. Bu parti görünümü için olabilir. Pembemsi kullanmak, onu taze bir görünüm haline getirecektir..
 • Ardından kapağın geri kalanına ve kaş kemiğine gümüşi gölge rengi uygulayın..
 • Tuğla kırmızısı gibi daha koyu bir renk alın veya alt kenar için tozlu kömür rengi alabilirsiniz. Su hattının altındaki hat.
 • Şimdi jel astarınızı alın ve jantın üst iç tarafından başlayarak ince bir çizgi çizin ve dış tarafa ulaştığınızda hafifçe yukarı doğru eğin..
 • Alt kenar için rimel uygulayın ve astardan kaçının.