Visi, kas ką nors žino apie juvelyrinius dirbinius, aiškiai supras brangiųjų metalų hierarchiją, o platina yra ant jos, nes tai yra vienas geidžiamiausių metalų gaminant žavingus papuošalus. Taip yra todėl, kad platina yra nuostabi, patvari ir nepaprastai gryna. Platinos grynumas yra emocijų grynumo ženklas, kurį jis gali atstovauti, ypač kai jis buvo įteiktas kaip dovana ar meilės simbolis. Jie taip pat naudojami sveikatos priežiūros prekyboje dėl savo pranašumų prieš kitus inertinius metalus. Platinos grandinės yra naudojamos ne tik sveikatos, bet ir pramonės sektoriuje dėl jų didelio tempimo stiprumo ir antioksidacinių savybių. Platinos grandinės yra sunkesnės už kitas medžiagas, tokias kaip auksas ir sidabras. Platina yra labai retas, netgi ypač vertingas auksas, todėl iš dalies ji laikoma pranašesne. Čia pateikiami įvairūs platinos grandinių stiliai ir dizainas su jų reikšmėmis.

Geriausi platinos grandinės dizainai:

Čia yra mūsų 15 geriausių platinos grandinių dizaino.

1. Platinos grandinės karoliai su koralais ir akmenimis:

Platininis grandininis karoliai su koralais ir akmenimis

Platina yra bene geriausia medžiaga papuošalų gamybai. Platinos grandinė turėtų atspindėti individualumą ir laisvę. Platinos grandinė suprojektuota su dėžutės grandinės dizainu. Platina yra puikus metalas, kuris tarnauja ilgai ir nereikalauja daug priežiūros. Tai puikiai tinka dėvėti atskirai arba su šviesiais ar vidutiniais pakabukais. Tai suteikia unikalią išvaizdą ir jūs galite dėvėti šią grandinę bet kokiam renginiui.

2. Autentiška suapvalinta platinos grandinė:

Autentiška suapvalinta platinos grandinė

Graži ir unikali suapvalinta platinos grandinė tinka tiek moterims, tiek vyrams. Ši grandinė yra šiek tiek didesnė ir storesnė nei kitos grandinės. Yra įvairių spalvų, pridedant papildomą spalvotą pakabuką, kaklo grandinė bus papildomai pažvelgta. Tai geriausia platinos grandinė vyrams.

3. Moteriškas platinos Solitaire karoliai su 1/2 ct TDW deimantu:

Moteriškas platinos Solitaire karoliai su 1/2 ct TDW deimantu

Baltojo aukso elegancija ir apvaliai supjaustytas deimantas šiam karoliui suteikia nesenstančio grožio. Pusės karatų perlas turi begalę koordinavimo ir stiliaus galimybių. Šie papuošalai suteikia akinančios išvaizdos ir siūlo paprastą prisilietimą, kuris puikiai subalansuoja jūsų ryškesnius stilius. Šis deimantinis pakabukas karoliai yra drabužių spinta, papildanti išvaizdą bet kokiai progai. Tai taip pat gali būti puiki moterų aksesuarų kolekcija.

4. Deimantas virš sidabro širdies formos pakabukas ir virvių grandinė:

Deimantas virš sidabro širdies formos pakabukas ir virvių grandinė

Platinos grandines galima įsigyti ir vyrams. Šiandien platinos papuošalai ir grandinės tampa labai populiarūs, o šio metalo kaina yra brangi. Jis taip pat puikiai dera su oficialiu drabužiu ir gali būti naudojamas rankogalių sąvaržoms. Šis dailus širdies formos pakabukas, papuoštas tikrais baltais akmenimis, pagamintas iš platinos ir sidabro, kabantis ant virvės grandinės.

5. 16 colių „Platinum Trace“ moterų grandinė pakabukui:

16 colių „Platinum Trace“ moterų grandinė pakabukui

Platinos pėdsakų moterų grandinė, atskirta sidabru padengta medžiaga. Ši plona maža platinos pėdsakų grandinė skirta mažiems pakabučiams. Tai siaura grandinė, lengva svyruojanti pakabukų grandinė, puikiai tinkanti dėvėti atskirai arba su lengvais ir vidutinio dydžio pakabukais. Jis tvirtinamas mažu spyruokliniu varžtu. Tai suteikia unikalų vaizdą, palyginti su kitais.

6. Unikali 950 tvirta platinos ovalo formos grandinė:

Unikali 950 tvirta platinos ovalo formos grandinė

Tvirta platinos ovalo formos grandinė, kiekviena grandis buvo sujungta su ovalo formos grandine, o ši platina su plieninėmis pagrindo grandinėmis yra padengta sidabru. Žmonės, norintys dėvėti tokią sunkią platinos grandinę, rinkitės šias tvirtas platinines ovalias grandines, kurios pagerina jūsų išvaizdą ir visą asmenybę.

7. Platina. 950 26 colių kabelių grandinė vyrams:

Platina.950 26 colių kabelių grandinė vyrams

Platina yra ilgaamžis ir taurusis metalas, todėl puikiai tinka gaminti gaminius, kurie tarnaus ir bus dėvimi reguliariai, kiekvieną dieną, jei žmogus to nori. Platinos dizaino grandines geriau dėvėti nei kitų rūšių metalus, tokius kaip auksas ar sidabras, ir tada išsaugoti platiną tikrai ypatingoms progoms. Kabelis suprojektuota grandinė suteikia įkvėpimo jausmą nešiotojams.

8. Vyrų platina. 950 18 colių kabelių grandinė:

Vyrų platina.950 18 colių kabelių grandinė

Platininė vyrų grandinė pasižymi ypatinga kokybe ir gali būti naudojama daugelyje pramonės šakų. Medžiagų, naudojamų platinos grandinėms gaminti, yra labai daug, visų rūšių medžiagos turi ypatingą blizgesį ir kokybę. Ši platinos grandinės grandinė suteikia nepakartojamą išvaizdą.

9. Deimantinė Kubos grandinė vyrams ir berniukams:

„Diamond Cuban Link“ grandinė vyrams ir berniukams

Pasakiška kubietiška grandininė grandinė, pagaminta iš poliruotos platinos, sveria apie 95 gramus ir yra nusagstyta putojančiais apvaliais deimantais. Jis gali būti rodomas su keliais prabangiais saitų dizainais, o fantastiškas derinys tikrai sujungs kietą platiną ir akinančius deimantus. Šios kubo formos kaklo grandinės tinka tradicinėms funkcijoms, kurių ilgis apie 21 colio ir 6 mm pločio.

10. „Montebello Platinum“ princesės kirpimo kaklo grandinė moterims:

„Montebello Platinum“ princesės kirpimo kaklo grandinė moterims

Platinos grandinės tikrai gali priversti moterį jaustis ypatingai. Interneto parduotuvėse galima rasti daugybę Platinos tinklų moterims. Elegantišką ir stilingą princesę galite iškirpti baltu deimantu. Platinos grandinė pagaminta iš platinos su atitinkama dėžutės grandine ir spyruoklinio žiedo užsegimu.

11. „Palm Beach Platinum“ virš „Diamond in Motion Circle“ pakabuko karoliai:

„Palm Beach Platinum“ virš „Diamond in Motion Circle“ pakabuko karoliai

„Palm Beach“ platina virš deimantinio rato pakabukų grandinės suteikia gražiausią vaizdą ir gali būti tinkama bet kokiai progai. Jis gali būti pagamintas iš poliruoto platinos virš sidabro; Šis papuošalas pasižymi unikaliu stiliumi. Grandinė demonstruoja nepriekaištingą deimantų dizainą.

12. „Fremada Platinum“ 18 colių kabelių karoliai:

„Fremada Platinum“ 18 colių kabelinis karoliai

Puiki platinos grandinė sukuria klasikinę kasdienio drabužio išvaizdą. Tai siūlo paprastą žvilgsnį ir tinka tiek vyrams, tiek moterims. Jei pridėsite pakabuką, tai tikrai suteiks jums puikų aksesuarą jūsų aprangai.

13. „Fremada Italian Platinum Round Chain“:

Italijos platininė apvali grandinė „Fremada“

Įtraukite stilingą papuošalą į savo drabužių spintos kolekciją su šia „Fremada“ sidabro apvalia kviečių grandine. Jis turi gražią poliruotą apdailą ir klasikinę apvalią kviečių grandinę. Galite rinktis iš aštuonių skirtingų ilgių ir gabalas, kuris suteikia universalumo ir elegancijos. Jis buvo pritvirtintas omaro letena ir gali būti dėvimas kiekvieną dieną.

14. Eloquence Platinum 2 1/2 ct TDW geometrinis pakabukas:

Eloquence Platinum 2 1/2 ct TDW geometrinis pakabukas

Šis pakabukas pagamintas iš dviejų deimantų, kurie yra išdėstyti taip, kad suformuotų skydo formą. Juos sukūrė ekspertai iš aukštos kokybės platinos, kuri yra patvari ir sukurta įkvėpus šiandieninių „karių švelniu laiku“. Pakabutyje yra blizgantys apvalūs akmenys su omaro užsegimu ant trigubos grandinės.

15. Moteriška platininė grandinė su dvigubu širdies pakabuku:

Moteriška platininė grandinė su dvigubu širdies pakabuku

Dvigubos širdies pakabukas yra įtaisytas blizgančiais apvaliai iškirptais deimantais ir pagamintas iš 10 karatų baltojo aukso. Tai 18 colių virvių grandinė, kurios gale yra spyruoklinio žiedo užsegimas. Jis turi elegantišką dizainą, geriausiai tinkantį nuotakos aprangai, ir širdį jaudinančias dovanas mylimam žmogui. Tai puiki platinos grandinė moterims.

Šiandien platinos naudojimas nuolat auga. Dėl platinos efektyvumo, kaip elektros laidininko, ji tapo labai naudinga medžiaga elektros kontaktams ir skaitmeniniams pramonės tikslams. Be to, platina yra natūraliai balta ir nereaguoja su oru, todėl jūsų papuošalai visada išliks tokie pat balti kaip pirmą dieną, kai juos įsigijote.