Sidabras audros amatų pasaulį užvaldė! Neabejotinai yra auganti sidabro grandinės tendencija. Tai yra pagrindiniai gaminiai, kuriuos kiekviena moteris turėtų turėti savo papuošalų kolekcijoje. Šis sidabro papuošalas gali būti labai patogus, kai negalite galvoti, kokius aksesuarus dėvėti. Galite juos priderinti prie bet kokios aprangos ir dėvėti bet kokiame renginyje ar sandoryje. Nesvarbu, ką dėvite ir kur einate, jūsų sidabrinės grandinėlės jūsų aprangai suteiks šiek tiek įvaizdžio. Tarp įvairių papuošalų, kuriuos nešioja moterys, sidabrinės dizaino grandinės yra ryškiausios šiandien parduodamų papuošalų rūšys.

Skirtingos sidabro grandinių rūšys:

Jei ieškote unikalios sidabrinės grandinės, eikite į šį straipsnį ir mėgaukitės kolekcijomis. Naudodami šį sidabrinės grandinėlės dizainą jūs tikrai juos mylite ir padedate įvertinti savo išvaizdą bet kokiais drabužiais.

1. Sidabrinė karoliukų grandinė:

Sidabrinė karoliukų grandinė

Sidabrinė sidabro karoliukų grandinėlė suteikia asmeniškumo jūsų profesinei aprangai ar uniformai. Ši sidabrinė kaklo grandinė pagaminta iš mažų saitų ir aukštos kokybės stiklo perlų, sidabruotų gėlių ir disko akcentų karoliukų. Šis mažas karoliukas suteikia lengvą ir patogų kaklo pojūtį.

2. Vintage sidabro kaklo grandinė:

Vintažinė sidabrinė kaklo grandinė

Nuo 1980 m. Šios kaklo grandinės yra žinomos ir plačiai patinka visoms mergaitėms ir įvairaus amžiaus moterims. Ši elegantiška moteriškų kaklo grandinėlė pagaminta iš sidabro, labai unikalaus ir įmantraus sujungimo, persekiojimo ir ovalo formos. Tai viena populiariausių senovinių kolekcijų. Tai suteikia gražią, aukštą madą ir nepakartojamą išvaizdą kiekvienam.

3. Sidabrinė laumžirgio grandinė:

Sidabrinė laumžirgio grandinė

Miela sidabrinė laumžirgių grandinė sudaryta iš sidabrinio plono kabelio grandinėlės, kuri yra elegantiška. Šioje sidabrinėje grandinėje yra mažo laumžirgio simbolio pakabukas, kuris jūsų kasdieninei suknelei ar vakarinei aprangai suteikia elegancijos ir žavesio! Tai suteikia paprastą ir elegantišką išvaizdą, palyginti su kitais dizainais.

4. Rankų darbo apvali susieta sidabro grandinė:

Rankų darbo apvali sujungta sidabrinė grandinė

Vidutinio dydžio sidabrinė viela buvo rankomis suformuota į mažas užapvalintas grandis, įkalta ir sujungta, kad sudarytų stulbinančią kaklo grandinę. Kiekviena grandis yra kalama, o tvirtinimas yra kabliukas ir akių užsegimas. Ši rankų darbo sidabrinė grandinėlė suteikia šiuolaikišką žvilgsnį jūsų kaklui.

5. Sidabrinis akių stiklo laikiklis su turkio spalvos krištolu:

Sidabrinis akinių stiklo laikiklis su turkio spalvos krištolu

Sidabrinės grandinėlės yra prieinamos mergaitėms, arba jas galima dėvėti atskirai, arba kartu su pakabuku, moterys atrodo įspūdingai. Šios blizgios sidabrinės grandinėlės gali suteikti malonės ir spindesio bet kokiai aprangai, dėvimai bet kokiai progai. Fasuoti turkio spalvos kristalai žvilga ant rafinuotos sidabruotos grandinės, kuri suteikia nepakartojamą išvaizdą

6. Meilės begalybės simbolių grandinė:

Meilės begalybės simbolių grandinė

Sidabrinės grandinės moterims dažniausiai būna įvairių dizainų, tokių kaip kabelis, dėžutė, belcher, bortelis ir inkaro stilius. Tačiau yra daug sidabrinių grandinių rūšių, kurios nėra lengvai prieinamos visose parduotuvėse ir gaminamos pagal specialų užsakymą iš kliento. Ši meilės su begalybe simbolių grandinė siūlo paprastą ir simbolizuoja begalinę meilę. Tai gali būti puiki dovana jūsų merginai

7. Natūralių gėlių pakabukas su sidabrine grandine:

Natūralių gėlių pakabukas su sidabrine grandine

Šią grandinę sudaro sidabro ir gėlių pakabukas, jų žiedlapių dizaino įvairovė. Šis dizainas tinka bet kokiai progai. Tai gali būti sukurta naudojant ilgą ploną grandinę, kuri suteikia madingą išvaizdą. Norite pakabukams pridėti papildomos spalvos. Galite pasirinkti kontrastingų spalvų.

8. Perlas su sidabrine grandine:

Perlas su sidabrine grandine

Romantiškas perlas su sidabrine viela apvyniota kaklo grandinėlė yra labai graži, o išsami nuoroda turi nuostabią gamtos įkvėptą išvaizdą ir kreives, kurios užfiksuoja skulptūrinį efektą. Šis vienas perlas suteikia paprastą vaizdą, o jį galima nešioti ant kaklo. Sidabrinių grandinių kolekcija yra patogi moterims, suteikianti nepakartojamą žvilgsnį.

9. Pradinis sidabrinės grandinės dizainas:

Pradinis sidabrinės grandinės dizainas

Sidabrinės grandinėlės su mažosiomis jūsų inicialo raidėmis pakabuke yra viena populiariausių ir labiausiai paplitusių grandinių. Šias grandines galite dėvėti biure arba tiesiog, kai norite apsipirkti per langą. Apribojimų nėra. Savo inicialus galite nešioti kaip pakabuką arba mylimojo inicialus.

10. Sidabras su 3 žiedų pakabukų grandine:

Sidabras su 3 žiedų pakabuko grandine

Sidabro grandinės yra įvairių rūšių, ir jūs turite daug galimybių apsvarstyti. Sidabrinės grandinės yra prieinamos priklausomai nuo dėvėtojo asmenybės ar net tiesiog įspūdžio, kurį norite susidėti dėvėdami tas kaklo grandines. Trys sidabro žiedai, kurių dydis yra vienas po kito, yra sujungti ir sukabinti iš sidabrinės grandinėlės, kuri suteikia paprastą išvaizdą.

11. Unikali gyvatės dizaino sidabrinė grandinė:

Unikali gyvatės dizaino sidabrinė grandinė

Unikali gyvatės sukurta sidabro grandinė, pagaminta iš sidabro ir gali būti susieta su sudėtingu dizainu. Tai gali būti tinkama įvairioms progoms ir suteikia ypatingą, išskirtinį vaizdą. Sidabrinė grandinėlė suteikia prieinamumą ir komfortą dėvėtojui.

12. Sidabrinė grandinė su angelo sparnais:

Sidabrinė grandinėlė su angelo sparnais

Įsigykite užbaigtą aprangą stilingai, kol pažinsite naujausias tendencijas, naudodami šias sidabrines grandines su angelo sparneliais. Nešiokite su savimi angelo sargo sparnus, kad visada apsaugotumėte. Ši sidabro grandinė turi nuostabų svorį ir nuostabų plunksnuotą dizainą. Suasmeninkite savo grandinę pridėdami papildomų brangakmenių kaip šios grandinės pakabuką.

13. Granatų brangakmenių sidabrinės grandinės dizainas:

Granato brangakmenių sidabrinės grandinės dizainas

Tikri granato brangakmenių karoliukai yra apvynioti viela prie tvirtos sidabrinės kabelių grandinės. Sidabrinė grandinėlė kabo ant granato brangakmenio, dekoruoto dekoratyviniais karoliukais, suteikia elegantišką išvaizdą. Padovanokite šią grandinę kaip mados moteriai savo gyvenime arba perduokite ją savo asmeninei juvelyrinių dirbinių kolekcijai, kad gautumėte subtilią stilių dozę.

14. Paukštis su sidabrine grandine:

Paukštis su sidabrine grandine

Blizgantis paukštis su sidabrine grandine skirtas stikliniam perlui ir apvyniotas sidabro grandine. Prie pakabuko su perlais galite pridėti vieną ar daugiau paukščių. Ši saldus kaklo grandinė yra puikus aksesuaras, atnaujinantis jūsų išvaizdą iš senos.

15. Sidabrinė grandinė berniukui ir mergaitei:

Sidabrinė grandinėlė berniukui ir mergaitei

Romantiškas pakabukas berniukui ir mergaitei su sidabrine grandine yra aukštos kokybės dizainas, o pagrindinis taškas yra vienas berniukas ir mergaitė, kurie kartu ir bučiuojasi, o tai suteikia begalinę meilę ir džiaugsmą. Ši sidabrinė kaklo grandinė yra klasikinės išvaizdos, ryškiai balto blizgesio ir prisideda prie bendro papuošalų dizaino grožio.

Svarbiausia renkantis kaklo grandinėlės tipus, kad jie derėtų prie jūsų aprangos ir visos išvaizdos. Nors sidabrines grandines naudoja tik moterys, sidabro grandinės nėra būdingos lyčiai. Tai galima naudoti abiejų lyčių atstovams. Jie yra gana nebrangūs ir protingai prieinami žmonėms pasirinkti daugiau nei vieną.