Grandinės naudojamos papuošaluose kakle, riešuose ir kulkšniuose, taip pat pakabinami dekoratyviniai pakabukai ir pakabukai. Grandinės yra skirtos tik žmogaus išvaizdai pagerinti. Elegantiškiausias kaklo aksesuaro būdas yra grandinė. Plona ar stora, kad ir koks būtų dizainas, grandinė gražiai krenta ant kaklo. Aukso, sidabro, metalo, karoliukų ir tt dizainas, raštai, formos ir spalvos yra plačiai paplitę ir didžiuliai. Papuošę kaklą, jie šiais laikais sudaro mados išraišką su išskirtiniu dizainu ir formomis.

naujausi-kaklo-grandines-modeliai-vyrams-ir-ponios

Jie taip pat turi reikšmės. Kai kurie žmonės jį dėvi dėl religinių priežasčių, kai kurie jį dėvi po vedybų, kai kurie dėvi dėl sėkmės, studijų ir pan. Tačiau visos mados grandinės naudoja stilių.

Įvairūs kaklo grandinių tipai:

Čia apžvelgsime 25 populiariausius grandinės dizainus.

1. Auksinės grandinės vyrams ir moterims:

Auksinės grandinės vyrams ir moterims

Saugiausias statymas ir niekada neišeiti iš mados spalvos yra auksas ir viskas, kas auksinė. Su bet kokiais auksiniais papuošalais visada galite būti tikri dėl spalvos, blizgesio, spindesio ir vertės. Moterims ir vyrams skirtos auksinės grandinėlės nuostabiai atrodo su tradiciniais drabužiais vestuvėse, festivaliuose ar bet kokiu atveju. Auksinės grandinėlės dera su bet kokia apranga. Niekada negalima suklysti su grandinėlėmis ir aukso papuošalais.

2. Deimantinės grandinės moterims:

Deimantinės grandinėlės moterims

Deimantai yra geriausias moterų draugas. Neabejoju. Deimantai yra vertingas turtas. Juvelyriniai dirbiniai iš deimantų gali būti svarbiausias papuošalų pasirinkimas. Jie gali būti brangūs, tačiau jie negali būti priderinti prie savo blizgesio, įpjovų ir blizgesio prie kitų papuošalų. Jie apibrėžia kaklą pagal grandinės kritimą. Deimantinės grandinėlės puikiai tinka bet kokiai progai. Jie tiesiog išsiskiria !! Padovanok kam nors deimantinę grandinėlę ir niekada nebūsi pamiršta!!!

3. Sidabrinės kaklo grandinės dizainas mergaitei:

Sidabrinės kaklo grandinės dizainas mergaitei

Kitas populiarus grandinių elementas po aukso yra sidabras dėl savo išvaizdos ir elegancijos. Sidabrinės grandinėlės atrodo madingai ir yra tokios įprastos šiais laikais, kad visi jomis puikuojasi. Daugeliui patogu dėvėti sidabrą, kad jaustųsi ir atrodytų sidabriniai papuošalai. Oksiduotos sidabro grandinės, sidabro grandinės arba juodos spalvos gali būti derinamos prie to atsitiktinio, ne pernelyg gausaus, bet žemiško įvaizdžio ir atrodo gražiai su bet kokiais baltais, juodais ar įvairiaspalviais drabužiais.

4. „Kundan Stones“ grandinės dizainas:

„Kundan Stones“ grandinės dizainas

Kundanas yra labai populiarus ir turi papuošalų vestuvėms ir kitoms tradicinėms progoms. Brangios žalios, kaštoninės ir baltos spalvos akmenys su auksu užbaigia išvaizdą. „Kundan“ grandinėlės ir karoliai gali užbaigti nuotakos išvaizdą rankinėmis grandinėlėmis, apyrankėmis, ausų žiedais ir pan. Jie atrodo labai didingai ir gražiai ant „Kundan“ papuošalų. Nepaisant to, jie taip pat yra brangios pusės. „Kundan“ tinklai yra geriausias dovanų variantas vestuvėms ir santuokoms.

5. Individualios grandinės jam/jai:

Jam/jai pritaikytos grandinės

Individualizuotos grandinėlės su savo vardu, citata, posakis, tam tikras žodis ar kai kurios svarbios datos, atrodant ant kaklo, atrodo gražiai. Tai taip pat jus įkvėps. Individualizuoti dalykai yra labai madingi, todėl grandinės atrodo madingos. Kiekvienas gali lengvai pasigirti šiuo stiliumi. Jie gali būti pagaminti iš metalų arba taip pat gali būti naudojami surišti skirtingų spalvų stygomis. Jie taip pat yra puikus dovanų pasirinkimas.

6. „Charm Chains“ karoliai mergaitėms:

„Charm Chains“ karoliai mergaitėms

Svarbiausias dalykas, kuris ateina į galvą galvojant apie madingus papuošalus, yra žavesys. Papuošalai tapo labai populiarūs apyrankėse, laikrodžiuose, kulkšniukuose ir kt. Sukurti savo stilių galima naudojant auksines ir sidabrines spalvų grandines su daugybe niekučių ar vieną niekučių, pavyzdžiui, žvaigždes, mėnulį, saulę, širdis, lapus, drugelius ir pan. Sukurkite savo grandinę ir žavėkite visus!!

7. Paprastos baltos perlų grandinės:

Paprastos baltos perlų grandinės

Moterys perlus nešioja nuo daugelio amžių. Perlai savo išvaizda puikavosi karalienės ir yra karališkosios giminės simbolis. Perlai yra statuso simbolis ir suteikia madingą išvaizdą. Perlų grandinės baltos, beveik baltos arba rožinės spalvos atrodo gražiai kaip kaklo papuošalas. Nešioti perlų grandines taip pat suteikia gražią kaklo apibrėžtį. Su perlų papuošalais visada galite būti tikri. Tai galima nešioti dėvint indiškus drabužius, vakarietiškus drabužius, chalatus ir kt.

8. Deimantų ir perlų balta grandinė:

Deimantų ir perlų balta grandinė

Parodykite moteriai deimantus ir perlus, o jos širdis jau ištirpo. Moterys mėgsta ir deimantus, ir perlus. Šios grandinės yra mirtinas derinys ir dangiškas kvapą gniaužiantis vaizdas. Jie yra brangūs, tačiau yra verti kainos. Pasigirti tuo teiginiu kaklo gabalu!

9. Grandinės su krištolo karoliukais:

Grandinės su krištolo karoliukais

Grandinės su kristalais ir karoliukais puikiai dera prie atsitiktinio ar blaivaus vakaro. Jie gali būti pagaminti iš metalo arba kristalai gali būti surišti aukso ir sidabro stygomis. Jie suteikia gražią išvaizdą bendrai išvaizdai ir taip pat atrodo stilingai. Kristalai vakare visada išsiskiria dėl savo blizgesio ir spindesio.

10. Piktų akių kaklo grandinė mergaitėms:

Piktų akių kaklo grandinė mergaitėms

Kabinti blogą akį automobiliuose, naudoti ją kaip raktų pakabuką arba dėvėti blogą akį kaip apyrankę, grandinę, žiedą ir pan. Grandinės blogomis akimis yra naudojamos apsaugoti žmones nuo žvilgsnių, kurie, kaip manoma, sukelia nelaimę ar nesėkmę. Užuot surišę piktą akį virvele ar siūlu, tą patį galima naudoti kaip aukso ar sidabro grandinę.

11. Indijos senovinių grandinių papuošalai:

Indijos senovinių grandinių papuošalai

Senovės grandinės, perduotos iš daugelio kartų, yra pasididžiavimas ir paveldas. Jie turi vertę tiek pinigais, tiek emociškai. Jie tikrai yra ypatingas ir vertinamas turtas. Ant jų yra gražūs piešiniai, šventyklos, deivės, brangakmeniai, taurieji metalai ir kt. Tikrai palaiminta turėti antikvarines grandines ir papuošalus savo troboje.

12. Šiuolaikinės rožinio aukso grandinės:

Šiuolaikinės rožinės aukso grandinės

Rožinis auksas yra aukso ir vario lydinys, naudojamas papuošalams gaminti. Rožinio aukso papuošalai tampa labai populiarūs ir dažniausiai naudojami grandinėms, žiedams, apyrankėms ir kitiems papuošalams. Taip pat žinomas kaip raudonas auksas ir rožinis auksas, priklausomai nuo vario kiekio, jie yra skirti prabangiems ir aukščiausios klasės žmonėms, nes jie yra brangūs. Jie suteikia tą elegantišką ir elegantišką išvaizdą visai asmenybei.

13. Rankų darbo vario grandinės:

Rankų darbo vario grandinės

Geriausias „pasidaryk pats“ projektas gali būti grandinių kūrimas pagal savo idėjas, dizainą, modelius ir medžiagas. Koks geresnis būdas padaryti rankų darbo grandines ir jas naudoti! Tai gali būti puikus pomėgis tyrinėti kūrybiškumą, gali būti dovanų pasirinkimas ir taip pat puiki verslo veikla. Jie atrodo gražiai ir spalvingi. Taigi paleiskite vaizduotę ir sukurkite ją jums.

14. „Swarovski“ kristalų grandinės:

„Swarovski“ kristalų grandinės

„Swarovski“ elementai yra geriausias dalykas šiais laikais, kai „Swarovski“ kristalai yra dedami į sarees, aksesuarus, laikrodžius, papuošalus ir pan. Tuo pačiu būdu „Swarovski“ kristalų grandinės taip pat sparčiai populiarėja kaip madingas aksesuaras. Šios grandinės su kristalais yra klasiškai atrodančios grandinės, kuriose yra dizainerio elementas. Puikiai atrodyti galima kartu su apyrankėmis ir ausų žiedais.

15. Rodžiu dengtos grandinės:

Rodija dengtos grandinės

Rodis yra labai populiarus kuriant madingus papuošalus. Juvelyriniai dirbiniai yra pagaminti iš rodžio apdailos, kuri tam tikra prasme atrodo artima sidabrui. Rodžio spalvos grandinės atrodo labai elegantiškai ir madingai. Rodo apdaila šiais laikais plačiai naudojama aukso ir sidabro papuošalams. Rodžiu užbaigtos grandinės atrodo elegantiškai, tačiau tuo pat metu nespaudžia kišenių.

16. Platinos grandinės dovanai kažkam:

Platinos grandinės dovanos kam nors

Vienas iš brangiausių grandinėse gali būti platininis. Platina kaip elementas papuošalams teikiama dėl jos vaizduojamos elegancijos. Jie yra labai subtilūs ir žavūs tuo pačiu metu. Šios platinos grandinės yra sukurtos subtiliai ir atspindi klasę. Platinos grandinės yra puikus dovanų pasirinkimas ką tik susituokusiai porai, paauglės dukters, sūnaus ir kt.

17. „Chevron“ grandinė su gėlėmis:

„Chevron“ grandinė su gėlėmis

„Chevron“ grandinė yra tinklelio formos susiuvimo modelis su daugybe variantų. Gėlės gali būti grandinių tema. Šios subtilios „Chevron“ grandinės atrodo elegantiškos su įvairiais raštais ir įvairiomis spalvomis. Jie gerai atrodo jaunoms merginoms su suknelėmis ir tunikomis. Jie gali būti akcentas mažoms mergaitėms, paaugliams ir kt.

18. Grandinė su žiedais:

Grandinė su žiedais

Viena iš labiausiai mados tendencijų yra plona grandinė su piršto žiedu pakabos pavidalu. Šiais laikais jie yra labai populiarūs. Jomis puikuojasi visi, ar tai būtų vakarėliai, susibūrimai ar vestuvės. Jos atrodo gražiai paryškinančios kaklą ir gražiai krinta, nes yra labai lengvos.

19. Sidabrinės grandinės su akmenimis:

Sidabrinės grandinėlės su akmenimis

Grandinės su brangakmeniais ir pusbrangiais akmenimis gali atrodyti gražiai ir stilingai. Stilingai iškirpti rubinai, safyrai ar smaragdai gali būti dygliuoti ir meniškai išdėstyti aukso ar deimanto grandine. Jie gali būti dėvimi kaip atskiras papuošalas.

20. Teksto grandinės su šiuolaikišku pakabuku:

Teksto grandinės su šiuolaikišku pakabuku

Grandinės, turinčios unikalų vienintelį žodį, pavyzdžiui, draugas, meilė, pasitikėjimas, tikėjimas, viltis ir pan., Puikiai atrodo kasdien. Unikalus žodis apyrankėje gali mums priminti keletą svarbių dalykų, kurie visada lieka žmogaus gyvenime. Tai gali mus įkvėpti kasdien.

21. Naujausi povo grandinių papuošalai:

Naujausi povo grandinių papuošalai

Vienas iš populiariausių šios tradicinės išvaizdos dizainų gali būti grandinės, įkvėptos povo ir povo dizaino su variacijomis. Povas yra pasididžiavimo, malonės ir grožio simbolis. Moterys turi visas šias savybes ir todėl gali prisijungti prie šių nuostabių, stebuklingų povo apyrankių. Jie atrodo tikrai stebuklingai su tradiciniais drabužiais.

22. Mėlynosios Sardinijos grandinės:

Mėlynosios Sardinijos grandinės

Šiuos „Blue Sardinia“ tinklus kuria garsus ir didelis juvelyrikos prekės ženklas „Stella and Dot“. Jie daro šias aštrias ir daug madingų grandinių su žaliais ir mėlynais brangakmeniais. Jie turi tik dvi unikalias mėlynos ir žalios spalvos spalvas, gerai sujungtas su skirtingais priedais. Jomis visame pasaulyje puikuojasi įžymybės; mados piktogramos ir pan., o ant kaklo atrodo žavingai.

23. Plunksnuotos kaklo grandinės moterims:

Plunksnuotos kaklo grandinėlės moterims

Jie nėra įprastos išvaizdos, panašios grandinės. Plunksnuotos grandinėlės puikiai tinka moterims pasipuikuoti. Plunksnos simbolizuoja paukščius, taigi reiškia laisvę. Dabar moterys yra labai nepriklausomos, laisvos ir lygios su vyrais visose gyvenimo srityse. Taigi visos jūs, moterys, puikuojatės šia laisve šiose stilingose ​​plunksnų grandinėse.

24. Odinės grandinės berniukams:

Odinės grandinėlės berniukams

Natūralios odos grandinės su pelėdos, erelio, vanago dizainu yra itin populiarios madoje. Jie gali būti naudojami įvairiais būdais, kaip grandinė, kaip kabliukas dirže ir pan. Jie labai gerai dera su vakarietiškais drabužiais. Stilizuokite šias odines grandines pagal aprangą ir tai yra populiarumas tarp visų ten esančių vyrų.

25. Gyvačių grandinės vyrams:

Gyvačių grandinės vyrams

Naujausi mados aksesuarai – gyvatės grandinės, skirtos tik vyrams. Jie pagaminti iš nerūdijančio plieno ir nėra įprastos plonos grandinės, tačiau yra storos, taigi ir vadinamos gyvačių grandinėmis. Jie gali turėti daugybę skirtingų atspalvių, pavyzdžiui, vario, aukso, rūdžių, plytų ir pan.

Mada tapo simboliška tiek vyrams, tiek moterims, todėl jiems reikia laiko, kad mados dienoraštis būtų nuolat atnaujinamas. Senyvo amžiaus žmonės, net vaikai ir naujagimiai puikuojasi savo stiliumi ir išvaizda. Tokia nuostabiai atrodanti grandinė gali būti geriausias sprendimas norint sukurti norimą išvaizdą. Eksperimentuokite ir nusiteikite, kad ištirtumėte naujesnes parinktis geriausiame kaklo grandinių priede. Turint didžiulį masyvą, į kurį reikia atkreipti dėmesį, grandinės gali būti nedidelis pakeitimas, kad ta pati suknelė būtų žiūrima visiškai kitaip.