Itališki auksiniai papuošalai garsėja nuostabiais amatais. Itališkas 14 k auksas visada yra suklastotas ant auksinių papuošalų. Ant papuošalų yra net padirbtų itališkų aukso ženklų, kurie negarantuoja aukso gamybos. Grynas itališkas auksas turi 18 karatų ženklus, nes italų juvelyrai naudoja daugiau nei 18 karatų aukso papuošalų..

Patrauklios įvairių stilių itališkos aukso grandinės:

Iš esmės itališki auksiniai papuošalai yra juvelyrikos meno kūrinys, kurį gamina, kuria ir kuria bet kuri Italijoje gyvenanti auksakalių įmonė. Čia peržiūrėkite 9 populiariausias Italijos aukso grandines su vaizdais.

1. Italijos senovinio stiliaus grandinė:

Italijos senovinio stiliaus grandinė

Senovinio stiliaus kvadrato formos saitai, susipynę vienas su kitu, yra puikus Italijos aukso grandinių dizainas. Kvadratinės nuorodos yra glaudžiai sujungtos, sudarydamos storą raštą. Tokią dizainerio auksinę itališką grandinę gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys.

2. Italijos „Miami Curb“ auksinė grandinė:

Italijos „Miami Curb“ auksinė grandinė

Italijos Majamio pažabota Kubos aukso grandinė atrodo panaši į gyvačių grandines, bet šiek tiek skiriasi. Italijos aukso grandinės dizainas turi unikalų skirtingą gamybos būdą.

3. Tvirta dviejų tonų auksinė itališka grandinė:

Tvirta dviejų tonų auksinė itališka grandinė

Dviejų tonų auksinės itališkos grandinės dizainas yra labai unikalus ir standartinis. Fantastiškos kreivės ir nuorodų tvirtinimas tarpusavyje kelia įspūdį. Nuorodos yra sujungtos priešingomis kryptimis, sudarydamos gražų raštą. Tokia stora grandinės konstrukcija gali būti sumažinta ir dėvėti atskirai, kad būtų dinamiška išvaizda.

4. Itališka stora „Franco“ aukso grandinė:

Itališka stora Franco aukso grandinė

Franco auksinių itališkų grandinių modelis yra labai garsus ir visų laikų mėgstamiausias vyrų ir moterų dizainas. Jis gali būti įvairių dydžių, plonas arba storas, ilgas arba trumpas. Nuorodos yra sujungtos taip, kad sudarytų V formą tiek vidinėje, tiek išorinėje pusėje.

5. Dizainerių itališkos aukso grandinės:

Italų auksinių grandinėlių dizaineris

Dizainerių grandinė su apskritomis abiejų dydžių mažų ir didelių jungčių grandinėmis, sujungtomis viena su kita, todėl aiškiai matomi apskritimai atrodo pasakiškai. Ypatingas tokių vyriškų itališkų auksinių grandinių dizainas yra daugelio pasirinkimas.

6. Suvyta grandinė Italijos aukso grandinė:

Italijos auksinė grandinė

Nuostabi Italijos dizainerio aukso grandinė atrodo įspūdingai ant gražių ponių iškirptės. Įstrigusios nuorodos, sujungtos paprastu būdu, tačiau sukuria turtingą ir teigiamą dizainą, atrodo neįtikėtinai. Italijos papuošalų tinklai garsėja nuostabiais kūriniais.

7. 14 k Italijos geltonos aukso dėžės grandinė:

14k itališko geltono aukso dėžutės grandinė

Italijos aukso grandinė 14k yra klasikinė. Dažniausiai virvės dizainas ir dėžutės grandinės yra pagamintos iš 14 kilovatų aukso. Manoma, kad patvarumas tinka žmonėms, kurie mėgsta dėvėti grandines reguliariai.

8. Puikus Italijos aukso grandinės dizaineris:

Nuostabus Italijos aukso grandinės dizaineris

Itališki grandininiai papuošalų dizainai priverčia pamiršti kitą. Dizainas yra taip gražiai išraižytas, kad galima laikyti dizainą padirbtu, o ne auksiniu. Italų meistrai mėgsta eksperimentinius dizainus ir kuria nuostabius papuošalus.

9. Geltono aukso itališka tinklelio grandinė:

Geltono aukso itališka tinklelio grandinė

Auksinių itališkų grandinių tinklelis atrodo neįtikėtinai. Plonos tinklinės grandinės moterims atrodo neįtikėtinai. Tačiau net vyrams patinka storos ir plačios tinklinio audinio grandinės. Dėl itališko sujungimo grandinė atrodo blizgesnė ir patvaresnė.

Italijos aukso grandinių papuošalus galima lengvai atpažinti dėl unikalių dizainų, kuriuos retai gamina kiti auksakaliai. Dizainas yra unikalus ir vientisas. Italijos auksakaliai vargu ar atskleidžia savo auksinių papuošalų gamybos paslaptis. Itališkas auksas ir Florencijos stiliaus papuošalai matomi su 18 karatų geltonu auksu ir baltu ar rožiniu auksu. Kvalifikuoti meistrai ir Italijos paveldo moterys turi unikalų kūrybiškumą kurdami įspūdingus auksinius papuošalus, kurių kitose pasaulio šalyse ne taip gerai sekasi.