Kodėl vyrai nešioja auksines grandines? Lengva! Joms patinka puoštis brangenybėmis taip pat, kaip ir moterims, ir tam yra daugybė priežasčių. Auksinės grandinėlės nurodo asmens socialinę padėtį, stilių ir netgi darbą, kuris tęsia jo unikalias asmenybes. Jei manėte, kad reperiai nešioja tik šiuos papuošalus, vadinasi, klystate! Net vidutinis patinas nori dėvėti grandines, kad atrodytų gerai mados požiūriu. Šiame straipsnyje buvo atrinktos 25 geriausios vyrų aukso grandinės, tinkančios įvairioms progoms ir aprangai.

auksinės grandinėlės vyrams

Kaip išsirinkti auksines grandines vyrams?

Jei dar nesate pasirinkę auksinių grandinių, turime keletą ekspertų patarimų, kurie padės geriau nusipirkti:

  • Pirmiausia nustatykite biudžetą ir išsiaiškinkite, kiek pinigų planuojate investuoti į auksinę grandinę.
  • Tada įsivaizduokite grandinės dizainą, spalvą ir stilių. Auksinės grandinės ne visada turi būti geltonos. Galite ieškoti baltojo aukso, rožinio aukso ir pan., Kuriuose aukso procentas yra mažesnis nei geltonojo.
  • Prieš eidami į parduotuvę, nuspręskite aukso karatą. Priklausomai nuo biudžeto ir pasirinkto stiliaus, galite išbandyti 8k, 14k, 16k, 18k, 22k ir tt Kuo didesnis karatas, tuo didesnė kaina. Tačiau mažesnis karatas gali reikšti geresnį patvarumą dėl kitų metalų mišinio.
  • Išbandykite įvairius auksinių grandinių modelius. Taip pat paklauskite savęs, ar grandinė skirta kasdieniam naudojimui, ar retkarčiais.
  • Kasdieniniam naudojimui galite pasirinkti kažką elegantiško ir paprasto, pavyzdžiui, dėžutės grandinę ar gyvatės grandinę. Tokie stiliai, kaip „Figaro“, „Bizantijos“ ir kt., Gali atrodyti nešvarūs kasdieniam dėvėjimui ir puikiai tinka ypatingoms progoms.
  • Galiausiai nuspręskite, ar norite dėvėti jį su pakabuku. Jei sakote „taip“, rinkitės aptakų, kuriame yra abėcėlės, dievybės, maži akmenukai ar karoliukai ir net šunų žymės.

Stilingos ir madingos auksinės grandinėlės vyrams su vaizdais:

Čia galite gauti populiariausius Indijos vyrų aukso grandinių dizainus.

1. 14 k auksinės virvės grandinės vyrams:

14 k auksinės virvės grandinės vyrams

Auksinė virvių grandinė buvo specialiai sukurta vyrams, turtingos auksinės 24 colių spalvos, su 14 tūkstančių susuktų tvirtų saitų, tvirtų ir labai lanksčių judant ant kūno. Jis yra pažymėtas 14k su lituotu dviejų pakopų saugos užsegimu. Tai įspūdinga senovinė virvių grandinė, kurios plotis 3 mm ir ilgis 24 coliai. Jis yra lengvas ir patrauklus akiai.

2. Naujausias auksinės grandinės dizainas vaikinams:

Naujausias auksinės grandinėlės dizainas vaikinams

Visiems vyrams, kurie mėgsta nešioti grandinėlę, tai būtų geriausias pasirinkimas, nes tai suteiks gražią ir padorų išvaizdą. Dėvėdami šią grandinę jie taps putojantys, kai teka per kūną. Naudodami šią grandinę kaklas puikiai ir tvirtai laikysis. Vyrai, dėvintys šią grandinę, atrodys elegantiškai ir tikros aukštos mados.

3. Sterlingo 14 k aukso pjovimo 24 colių virvių grandinė:

Sterlingo 14 k aukso pjovimo 24 colių virvių grandinė

Ši aukso grandinėlė vyrams yra sterlingų 14k aukso kirpimo 24 colių virvių grandinė, kuri bus graži grandinėlė, pasižyminti paprasta ir elegantiška išvaizda, nes šis dizainas yra užbaigtas 14 karatų geltonu auksu virš sidabro. Jo matmenys yra apie 24 coliai, o grandinė yra deimantinis pjūvis, pritvirtintas omaro nagų segtuku. Ši grandinė baigta deimantiniu pjūviu.

4. Simono Franko auksinė Kubos grandinė vyrams:

Simono Franko auksinė Kubos grandinė vyrams

Patobulinkite savo drabužių spintą naudodami šią stulbinančią Kubos grandinę iš „Simon Frank“, pagamintą iš 14 karatų geltonojo aukso, o pagrindinis lydinys yra sidabras, suteikiantis grandinei išliekamąjį vaizdą per visą laiką, kuris gali būti perduotas kitoms kartoms. Ši naujausia vyriškos auksinės grandinėlės konstrukcija turi omaro nagą, kuri užtikrina lengvą atidarymą, o nuo blizgesio ir aukšto poliruoto paviršiaus karoliai suteikia metų grožio.

5. „Fremada“ 14 k geltono aukso grandinės vyrams:

„Fremada“ 14 k geltono aukso grandinės vyrams

Dėvėdami šią „Fremada“ geltono aukso pažabotą grandinėlę aplink kaklą, jūsų apranga šiek tiek papildys, o ši 14 karatų geltonojo aukso grandinė bus atsitiktinis būdas kasdien papuošti. Tai puikiai tinka kabinti, kad išreikštumėte savo stilių. Šis klasikinio dizaino bortelio dizainas bus akį traukiantis dizainas.

6. „Olivetti“ vyrų 24 colių virvių grandinė:

„Olivetti“ vyrų 24 colių virvių grandinė

„Olivetti“ vyriška 24 colių ilgio auksinė grandinėlė su plačia forma ir lengva konstrukcija bus lengvai uždedama ir labai patogi dėvėti. Ši grandinė yra pritvirtinta omarų nagų sagtimi ir yra patvaresnė su tvirta nerūdijančia konstrukcija. Tai bus puikus pasirinkimas ilgainiui ir atrodys nuostabiai, kai bus suporuotas su marškinėliais su V formos iškirpte.

7. „Palm Beach“ vyrų geltono aukso perdanga 30 colių grandinės vyrams:

„Palm Beach“ vyrų geltono aukso perdanga 30

„Palm Beach“ geltonos aukso perdangos 30 colių vyriškos grandinės turi didelę pažabotą grandinę, apvyniotą šilto geltono aukso perdanga ant metalo. Užtikrinta omaro užsegimu, tai atrodo stilingai. Dėvėtojas gali atrodyti dailiai, naudodamas šią auksinę grandinėlę, aprangai suteiks blizgesio ir lengvai dėvėsis su visais marškinėliais.

8. Sterlingo 14k Kubos saito auksinė grandinė vyrams:

Sidabrinė 14k auksinė grandinė vyrams „Kuban Link“

Ši klasikinė ir stilinga sterlingų sterlingų sterlingų sidabrinė aukso grandinė su 14 Kb kubietiškomis vyriškomis detalėmis pagaminta iš turtingo 14 karatų geltonojo aukso, baigta poliruota apdaila ir pritvirtinta omarų segtuku. Jis yra įvairių dydžių, tokių kaip 22 colių, 24 colių, 26 colių ir 30 colių, todėl jūs galite pasirinkti savo mėgstamiausias auksines grandines vyrams.

9. Simono Franko 14 k aukso perdangos grandinė:

Simono Franko 14 k aukso perdangos grandinė

Pridėkite elegancijos prie bet kokios aprangos naudodami šią „Simon Frank“ 14 k aukso spalvos perdangos vyrišką grandinę, ir tai suteiks paprastą ir klasikinę išvaizdą, kuri jums tikrai patiks. Tai bus lengva dėvėti, o tai suteiks dėvėtojui stilingą išvaizdą.

10. Vyrų auksinė grandinė, užpildyta smulkesnėmis grandinėmis:

Vyrų auksinė grandinė, užpildyta pažabotomis grandinės smulkesnėmis nuorodomis

Vyriška auksinė grandinėlė, užpildyta smulkesnėmis grandinių grandinėmis, bus prieinama visų dydžių moterims ir vyrams ir sukurta taip, kad tiktų visiems žmonėms, įkvėpta unisex dizaino. Ši grandinė yra pripildyta aukso metalo ir labai pritvirtinta omaro užsegimu su 14 karatų aukso užpildytu antspaudo ženklu. Grandinės plotis yra apie 2,5 mm.

11. „Pori Italian 14k Gold“ gyvatės grandinė vyrams:

Pori itališka 14k aukso kirpimo gyvatės grandinė vyrams

Ši Pori itališka 14 k aukso kirpimo gyvatės grandinė vyrams yra pagaminta iš aukso, kuris baigiasi deimanto pjūviu, kuris puikiai tiks vaikams ir vyrams. Jis gali būti padovanotas ir yra puikus pasirinkimas dovanojant dovanas, nes juodas aksominis maišelis buvo pridėtas prie aukso tono ir aukso metalo.

12. Aukso užpildytos grandinės plokščios gyvatės Singapūro dizainas vyrams:

Auksu užpildyta grandinė plokščia gyvatė Singapūro dizainas vyrams

Auksu užpildyta grandininė plokščia gyvatė Singapūre buvo specialiai sukurta vyrams ir buvo prieinama įvairių dydžių. Vyrai, dėvintys šią grandinėlę, jausis lengvi, tačiau neprieštaraus nepriekaištingai išvaizdai. Net maži vaikai gali tai dėvėti, nes tai suteiks grožio ir stiliaus išvaizdos.

13. Auksu užpildyta grandinė supakuotų grandinių konstrukcijoje:

Auksu užpildyta grandinė su dėžutėmis

Auksu užpildyta grandinė, supakuota į dėžutes, pasižymės stiliumi ir klasikine išvaizda, kuri pritrauks kitus, žiūrinčius šią grandinę. Be abejo, dėvint šią grandinę akį traukia akys. Tai bus pritvirtinta užsegimais, kur vartotojas nejaučia baimės jį prarasti. Be visų kitų, šis dizainas bus stilingesnis ir elegantiškesnis.

14. „Sterling Essentials“ 14 k auksu padengta itališka lazeriu supjaustyta virvių grandinė:

„Sterling Essentials“ 14k auksu padengta itališka lazeriu supjaustyta virvių grandinė

„Sterling Essentials“ 14 k auksu padengta itališka lazeriu supjaustyta virvių grandinė buvo pagaminta Italijoje. Tai išskirtinė virvių grandinė, turinti putojančią lazeriu pjaustytą apdailą, siūlančią unikalią ir gražią tekstūrą. Šis dizainas buvo smulkiai pagamintas iš 14 karatų geltono aukso, ir šią grandinę bus galima pasirinkti iš šešių skirtingų ilgių.

15. 4k geltono aukso koralų jūrų žvaigždė vyrams:

4k geltono aukso koralų jūrų žvaigždė vyrams

Ši 4 k geltono aukso koralų jūrų žvaigždė vyrams buvo sukurta jūros gyvenimo tema, kuriai būdinga graži deimantais iškirpta koralų jūrų žvaigždė ir užbaigta subtilia jūrininkų grandine, pritvirtinta spyruokliniu žiedu. Tai klasikinio dizaino kūrinys vyrams ir mažiems berniukams, nes šią grandinę bus lengva nešioti.

16. „Sparkle Water Wave“ auksinė grandinė berniukams:

„Sparkle Water Wave“ auksinė grandinėlė berniukams

Ši putojančių vandens bangų auksinė grandinė berniukams buvo aukso spalvos, užpildyta vandens bangų dizainu, todėl šis dizainas yra unikalus ir stilingas iš visų kitų. Dėvint šią grandinę, ilgas tarnavimo laikas ir lengvas dėvėjimas be jokių trikdžių. Internetinėse parduotuvėse galite rinktis iš įvairių variantų.

17. Auksu užpildyta bortelio grandinė su smulkesnėmis nuorodomis:

Auksu užpildyta bortelio grandinė su smulkesnėmis nuorodomis

Ši auksu užpildyta bortelio grandinė su smulkesnėmis saitomis vyrams buvo pagaminta iš smulkesnių saitų, ir jūs galite pasirinkti dizainą pagal savo reikalavimus. Šio dizaino pirkimas internetu bus geriausias pasirinkimas, nes ten galite rasti daugybę dizainų. Tačiau būtinai gaukite tokį dizainą, kad jūs ir jūsų išvaizda taptumėte ryškesni ir elegantiškesni.

18. „Franco“ 10 karatų kieto aukso vyrų grandinė:

„Franco“ 10 karatų kieto aukso vyriška grandinė

Ši „Franco“ 10 karatų kieto aukso vyriška grandinė buvo sukurta įmantriai „Franco“ stiliaus, o geltono aukso grandinė neabejotinai pasižymės aukšta lako apdaila, kad būtų pasiektas didžiausias subtilumas. Pasirinkus šį dizainą, puikiai tiks įvairaus amžiaus vyrai, nes tai suteiks vyrišką dėvėjimo stilių. Jis taip pat gali būti dėvimas su pakabuku.

19. 14 k geltono aukso 6,5 mm tuščiavidurė „Franco“ grandinė vyrams ir berniukams:

14 k geltono aukso 6,5 mm tuščiavidurė „Franco“ grandinė vyrams ir berniukams

Nešioti šį dizainą bus tobula kartu su pakabukais arba taip pat galima dėvėti atskirai, idealiai papildant jūsų ansamblį. Dėl 6,5 mm pločio jis labai pagerins naudotojo išvaizdą. Jis yra visų dydžių, ir jūs galite pasirinkti tą, kuris jums labiausiai tinka.

20. 14 karatų geltono aukso 8 mm kietų lynų grandinė vyrams:

14 karatų geltono aukso 8 mm kietų lynų grandinė vyrams

Ši maždaug 8 mm dydžio 14 karatų geltonojo aukso grandinė buvo pagaminta kartu su virvių grandine, kuri tinka vyrams, todėl jie atrodo nepakartojami ir skiriasi nuo kitų. Geriausia būtų pirkti per internetines parduotuves, nes jos gali suteikti daugiau dizaino ir stilių, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo.

21. 10K Franco auksinė grandinė vyrams:

10K Franco auksinė grandinė vyrams

10 k aukso grandinėlė vyrams buvo pagaminta pagal „Franco“ modelį, todėl šis dizainas buvo unikalus ir stilingas. Šis dizainas yra labiausiai mėgstamas tarp visų kitų. Dėvėti šį dizainą bus puikus pasirinkimas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms. Išbandykite šį skirtingą auksinės grandinės dizainą vyrams.

22. Fremada 10k geltono aukso grandinės vyrams:

Fremada 10k geltono aukso grandinės vyrams

Ši „Fremada“ 10 k geltonos aukso grandinėlė vyrams, turinti klasikinį Venecijos dėžutės dizainą, siūlo labai poliruotą apdailos išvaizdą, nes ji buvo pagaminta iš 10 karatų aukso, kuris pritvirtina grandinę spyruoklinio žiedo užsegimu. Galite dėvėti tai atskirai arba derindami jį su pakabuku, kuris suteiks papildomo grožio. Labai poliruota apdaila suteiks šiai grandinei patrauklią ir patrauklią išvaizdą žiūrovams, kurie žiūri į šį dizainą.

23. Apvalios borto storos Z auksinės perdangos grandinės vyrams:

Apvalios kelkraščio storos Z auksinės perdangos grandinės vyrams

Šios suapvalintos borto storos vyriškos auksinės grandinėlės su Z perdanga bus geriausias vyrų grandinių pasirinkimas, ir tai bus puiki idėja dėvėti tokius renginius kaip atsitiktiniai renginiai, kurie dėl paprastos juostos storio atrodo paprasti. dizainas.

24. Geltono aukso sunkiasvorių vyrų aukso grandinė:

Geltono aukso sunkiasvorių vyrų aukso grandinė

Tai naujausia auksinė vyriškų papuošalų grandinė. Geltono aukso grandinėlė su sunkiasvoriu turi storą tiek poliruoto, tiek tekstūruoto raizginį, kuris ją nešiojančiam asmeniui suteikia elegancijos. Šis dizainas yra pagamintas iš 14 karatų aukso papuošalų, kurie apsaugo omarų nagų užsegimą. Tai bus geriausia tarp visų aukso grandinių vyrams.

25. Geltono aukso smulkios grandinėlės vyrams:

Geltono aukso smulkios grandinėlės vyrams

Auksinės grandinėlės vyrams dabar yra įvairių dizainų ir modelių, o viena iš jų – geltonos aukso spalvos smulkios grandinėlės vyrams suteiks nuostabią išvaizdą jas nešiojančiam asmeniui. Jei jus domina, jūs gaunate naują dizainą, pasirinkti šį dizainą bus protingas pasirinkimas.

Nepaisant to, visada bus naujų stilių ir dizainų, kuriuos amatininkai nuolat kurs. Ne viskas, kas blizga, yra auksas, todėl, prieš nuspręsdami sau nusipirkti grandinę, praleiskite šiek tiek laiko tyrinėdami. Stebėkite naujausias rinkoje esančias tendencijas ir dizainą. Tuo pačiu metu sužinokite daugiau apie patikimus ir žinomus juvelyrinių dirbinių gamintojus, iš kurių galite juos įsigyti.

“>