Žinoma, kad persų moterys turi egzotiškų ir aštrių veido bruožų. Šviesios ir kvietingos odos moterys dažniausiai turi mėlynos ir žalios spalvos akis, o priešingai, moterys, turinčios šiek tiek tamsesnę spalvą, turi tamsias akių spalvas, tokias kaip ruda ir juoda. Sunku patikėti, bet tiesa, kad jie išlaiko savo nuostabią išvaizdą daugiausia naudodami natūralias priemones.

persų grožio patarimai

Geriausi persų grožio patarimai ir paslaptys:

Pažvelkime į geriausius persų moterų grožio patarimus ir paslaptis.

1. Persų grožio patarimai odai:

Persų grožio patarimai odai

Persų gražuolės yra įpratusios maudytis taip, kad oda liktų lygi. Jų odos režimai skiriasi nuo atsitiktinės pieno vonios, aliejinės vonios ar net Negyvosios jūros druskos vonios. Tokio tipo maudynės ne tik mažina stresą, bet ir gerina kraujotaką bei stabdo senėjimą.

2. Persų grožio patarimai plaukams:

Persų grožio plaukai

Moterims persėms pasisekė, kad jos palaimintos storais plaukais. Moterys su tiesiais plaukais pasirūpina, kad jų galai būtų nukirpti taip, kad išliktų sveiki. Garbanotos moterys turėtų išdžiovinti plaukus tik rankšluosčiais ir tinkamai plauti bei kondicionuoti, kad plaukai nesusipainiotų. Geriausia plaukus laikyti natūralia forma, o ne dažyti ar šviesinti.

3. Persų grožio patarimai akims:

Persų grožio akys

Holivudo moterys trokšta pažvelgti į persų akis, tačiau persų moterys neturi dėti papildomų pastangų, kad gautų tai, ką natūraliai turi. Jie turi gražios formos akis, panašias į migdolus. Jie prasideda nuo skaidraus pagrindo akių šešėlių lūpoms, o po to naudojami akių pieštukai, tiek šlapi, tiek sausi. Kontūrų galas yra storesnis ir jie pailgai traukia link kraštų, o tai atrodo labai stilinga. Moterys, turinčios storus plaukus, taip pat turi storus antakius, kuriuos reikia reguliariai formuoti siūlais.

4. Persų grožio patarimai lūpoms:

Persų grožio lūpos

Naudokite lūpų kontūro pieštuką, kuris norėtų neutralaus pagrindo, o tada dažykite lūpas rožine spalva. Negalima puoštis, nes jis padengiamas ryškiomis spalvomis, nes tai ne tik apsunkintų akis, bet ir pridengtų natūralią grožio esmę. Kartais tiesiog padidinkite grožio ženklų buvimą, o ne padenkite makiažo pertekliumi. Jie taip pat suteikia jūsų veidui kitokią išvaizdą ir stilių.

5. Persų grožio patarimai alyvavimui:

Persų grožio tepimas

Aliejus yra būtinas norint išlyginti odą ir maitinti plaukus. Jie įpratę naudoti įvairius aliejus, tokius kaip alyvuogių, sezamo, migdolų ir kokosų. Paprastai jie praktikuoja juos naudoti prieš naktį ir tada eina miegoti. Jie labai rūpinasi kūno priežiūra ir maitina savo kūną aliejumi, o migdolus ir medų derina suskeldėjusioms lūpoms gydyti.

6. Režimas vonios metu:

Persų grožio režimas vonios metu

Prieš vonią jie paprastai šveičia ar šveičia odą, tai yra valymo dalis. Sumaišius cukrų su citrinos sultimis ir medumi, o paskui tepant šveitikliu, galite gauti gerą natūralią priemonę. Taip pat naudojama kava ir medus, tačiau jie yra gana lipnūs, tačiau švytėjimą, kurį matytumėte po vonios, verta pabandyti.

7. Medus ir alavijas:

Persų grožio medus ir alavijas

Medus ir alavijas palaiko odos spindesį. Medus yra geriausias natūralus drėkiklis, kuris palaiko jūsų veidą deguonimi. Kuo geresnė ingrediento kokybė, tuo geresni rezultatai. Aloe vera naudojama įprastoms odos problemoms, tokioms kaip spuogai, randai ir dėmės, gydyti. Jie taip pat padeda kovoti su raukšlėmis ir smulkiomis raukšlėmis kaip priemonė nuo senėjimo.

8. Dieta ir kūno rengyba:

Persų grožio dieta ir kūno rengyba

Persų moterys išties labai išrankios savo mitybai; jie stengiasi laikytis sveiko maisto, pavyzdžiui, avižinių dribsnių, kartu su įvairiomis daržovėmis ir vaisiais. Norėdami išlaikyti savo odą, jie nuolat drėkina, daug vandens ir reguliarūs pratimai bei meditacija padeda išlaikyti odos nepriekaištingumą.