Norite pasiekti grožį be vargo? Paklauskite prancūzų, kaip jie tai daro. Per daugelį metų prancūzės buvo žinomos dėl savo prašmatnios išvaizdos ir elegantiško stiliaus jausmo. Nors kitoms kultūroms rūpi tobula išvaizda, prancūzėms labiau rūpėjo natūrali išvaizda. Puikiai išsišukavę plaukai ir minimalus makiažas prancūzės įvaldė meną, kaip tobulinti natūralų vaizdą. Tai nėra taip paprasta, kaip atrodo, nes prancūzų grožis turi savo paslapčių. Šiandien mes atskleidžiame jums keletą senų grožio ritualų, dėl kurių prancūzės atrodė tokios nenugalimos.

Grožio paslaptys ir patarimai prancūzų moterims:

prancūzų moterų grožio paslaptys

Odos priežiūros režimas muša makiažą:

Prancūzės mėgsta tai padaryti paprastai. Niekada nerasite jų nuspalvintų makiažo. Jie lieka kuo toliau nuo pagrindo ir pagrindo makiažo, prilipdami prie pagrindų – lūpų dažų, tušo ir skaistalų. Jie teikia pirmenybę natūraliai švytinčiai odai, todėl daugiau dėmesio skiria odos priežiūrai. Jų dėmesys labiau sutelktas į odos priežiūros produktus, o ne į kosmetiką. Valymas, tonizavimas ir drėkinimas yra kasdieniai ritualai ir jie mielai tai kartotų tiek kartų, jei turėtų išlaikyti drėgmę odoje ir užkirsti kelią odos senėjimui.

Veido kaukės ir masažai:

Jau seniai žinoma, kad prancūzės naudoja veido kaukes odai ir plaukams. Jie labiau linkę atkurti, nuraminti ir atjauninti odą, o ne atkurti naujos odos sluoksnius per daug šveičiant. Naminės veido kaukės, pagamintos iš natūralių ingredientų, yra raktas, nes prancūzai mėgsta natūralų požiūrį į grožį.

Veido masažai yra dar viena prancūzų manija, siekiant sumažinti stresą ir įgyti sveiką švytinčią odą. Jei atliksite veido procedūrą Prancūzijoje, galite būti tikri, kad taip pat gausite tikrai gerą veido masažą. Prancūzės kasdien tepa sau švelnų veido masažą, tepdamos drėkinamąją priemonę.

Tonizuojantys vandenys:

Kalbant apie tonizavimą, Prancūzijos moterys eina į vandenis, pasirinkdamos rugiagėlių ir rožių vandenį. Be to, švelnūs odai šiluminiai šaltinio vandenys yra labai populiarios skalavimo priemonės, naudojamos po valymo, kad būtų pakeistas kietas vanduo Prancūzijoje..

Mes tai girdėjome iš vynuogių:

Raudonasis vynas, kaip daugelis iš mūsų žino, yra pakrautas su antioksidantais, kurie padidina naudą sveikatai ir apsaugo odą nuo senėjimo. Svarbi prancūzų kultūros dalis, vynas prancūzams yra tai, kas mums yra vanduo.

Prancūzų moterų šukuosenų paslaptis:

Prancūzų moterų šukuosenų paslaptis

Natūralus prancūzės požiūris į grožį taip pat išplėstas jos plaukuose. Jie per daug nedaro savo plaukų dėl stiliaus ir stiliaus produktų, bet renkasi gydymo priemones. Jiems prevencija yra geriau nei gydymas. Jie neplauna plaukų kiekvieną dieną, bet kas antrą dieną ir atsisako plaukų džiovintuvo, leisdami plaukams natūraliai išdžiūti. Visų pirma, jei kas nors gali atrodyti išraiškingai, tai prancūzė.

Prancūzijos moterų kūno rengyba ir dieta:

Smulkūs prancūzų moterų rėmai yra daugelio pasaulio pavydas ir troškimas. Kaip ir visa kita, jie kasdien eina fizinių pratimų, kurie apima stovėjimą kelių kvartalų atstumu nuo įėjimo į darbą arba išlipimą iš traukinio likus kelioms stotelėms iki kelionės tikslo, pasivaikščioti ir naudotis laiptais, natūraliai išeina iš savo kūno. keltuvo, kad tiktų jų širdys.

Prancūzijos moterų kūno rengyba ir dieta:

Kalbant apie jų mitybą, prancūzės netiki dietos. Jie valgo savo širdis, tačiau nestorėja. Jų paslaptis yra tai, kad valgio metu reikia valgyti mažiau geriausio ir reguliariai visą dieną užkandžiauti sveiku maistu. Jie žino, kas jiems naudinga, tenkinasi šviežiais produktais, o ne perdirbtu ir supakuotu maistu. Jie linkę valgyti daugiau žuvies nei daržovių, daugiau daržovių nei vaisių ir jogurto du kartus per dieną.

Jei yra ko pasimokyti iš prancūzų moterų grožio paslapčių ir gyvenimo, tai reikia būti protingam ir priimti savo natūralų grožį.