Geriausios „Patanjali“ odos priežiūros priemonės Indijoje:

1. Patanjali Tejus kremas nuo raukšlių:

Privalumai:

Visi patanjali yra pagaminti iš natūralių ingredientų, todėl svarbiausias kremo nuo raukšlių naudojimo privalumas yra tik tai, kad jį sudaro tik natūralūs ingredientai, kurie jūsų odai tiekia tinkamas maistines medžiagas. Naudodami kremą nuo raukšlių, oda atrodys sveika ir švari.

patanjali odos priežiūros produktai

PIRKITE ČIA

Šis kremas yra skirtas pašalinti ankstyvąsias raukšles ir padėti atrodyti jauniau. Šis produktas greitai veikia jūsų odos ląsteles ir pasiekia gilesnius odos sluoksnius, kad maitintų visas odos ląsteles. Visi tie, kurie prarado savo švytėjimą, gali atgauti jūsų veido spindesį ir grožį. Nėra šalutinio poveikio, nes jis pagamintas iš natūralių ingredientų.

2. Patanjali Tejus grožio kremas:

Privalumai:

Grožio kremas „Patanjali Tejus“ padeda atnešti natūralų veido švytėjimą, nes jis atjaunina odos ląsteles, kad oda atrodytų sveika ir švytinti. Tai taip pat padidina kolageno ir elastino kiekį odoje, todėl oda tampa elastinga ir padeda atkurti palaidą odą. Jis palaiko tinkamą jūsų odos toną ir taip pat sujungia skirtingas ląsteles.

Kaip žinome, „Patanjali“ naudoja tik natūralius ingredientus, todėl svarbiausia „Patanjali Tejus“ grožio kremo naudojimo nauda yra tai, kad ji tiekia odai natūralias maistines medžiagas ir kenkia jūsų odai bet kokio tipo cheminėmis medžiagomis..

Patanjali odos priežiūros produktai 2

PIRKITE ČIA

Jei jūsų poros užsikimšusios, turite naudoti šį produktą, nes jis taip pat padeda pašalinti užsikimšimus iš odos porų, sulaiko drėgmę ir pašalina odos sausumą. Tai taip pat apsaugo jūsų odą nuo kenksmingų saulės spindulių, taip pat pašalina tamsius ratilus ir spalvos pakitimus..

3. Patanjali Aloevera drėkinamasis kremas:

Privalumai:

Jei ieškote kremo, kurio sudėtyje nėra chemijos, turėtumėte rinktis drėkinamąjį kremą „Patanjali Aloe Vera“, kuris yra geriausias natūralus jūsų odos drėkinamasis kremas. Šis produktas susideda iš natūralių veido valiklių ir žolelių, kurios suteikia jums lygią odą. Šis drėkinamasis kremas padeda išlaikyti odos pH pusiausvyrą. Tai padeda išvengti raukšlių ir kitų senėjimo požymių.

Patanjali odos priežiūros produktai 3

PIRKITE ČIA

Jis taip pat atjaunina odos ląsteles ir grąžina veidui blizgesį. Šį drėkinamąjį kremą galite tepti kasdien! Šis produktas susideda iš natūralių alavijo ekstraktų, kurie yra nuostabi žolė jūsų odai. Aloe Vera taip pat turi natūralių antioksidantų, kurie pašalina negyvas odos ląsteles ir suteikia odai gerą atspalvį.

4. Patanjali vaistažolių veido putos:

Privalumai:

Jei negalite rasti savo veidui tinkamiausio putų veido prausiklio, tada Patanjali vaistažolių veido putos yra geriausias sprendimas norint gauti švarią ir gražią odą. Šios natūralios veido putos suteikia natūralų jūsų veido švytėjimą. Tai padeda padaryti jūsų odą lygią ir blizgančią be jokio šalutinio poveikio. Reguliariai naudodami šias veido putas atsikratysite įvairių senėjimo požymių.

Patanjali odos priežiūros produktai 4

PIRKITE ČIA

Tai padidina kolageno kiekį ir palaiko jūsų odą elastingą. Natūralūs šios veido putos ingredientai apsaugo jūsų odą nuo saulės spindulių. Jis valo gilius odos sluoksnius ir padeda formuotis naujoms odos ląstelėms

5. Patanjali Saundarya veido prausiklis:

Šio natūralaus ir vaistažolių veido prausiklio naudojimo pranašumų yra daug. Norėdami gauti norimą rezultatą, turite reguliariai naudoti šį veido prausiklį. Šis produktas garantuoja, kad reguliariai naudodami šį veido prausiklį tikrai pastebėsite odos tekstūros ir išvaizdos skirtumą. Įvairaus amžiaus žmonės gali naudoti šį veido prausiklį.

Patanjali odos priežiūros produktai 5

PIRKITE ČIA

Jis taip pat tinka visų tipų odai. Tai vienintelis produktas, skirtas įvairioms veido problemoms spręsti. Tai priešuždegiminė ir priešuždegiminė odos priežiūros priemonė, užtikrinanti visišką apsaugą nuo saulės. Visi šio produkto ingredientai yra natūralūs! Jis aprūpina odos ląsteles tinkama mityba ir prieš tai gausite jauniau atrodančią odą.

6. „Patanjali Crack Heal Cream“ krekingo pėdoms:

Privalumai:

Jūs nebejausite gėdos dėl įtrūkusių kulnų, po to, kai naudosite šį kremą, galėsite lengvai dėvėti mėgstamas basutes ant kojų. Tai geriausias pėdų kremas sausoms ir įtrūkusioms pėdoms. Kremas „Patanjali crack crack“ yra tas, kad jis suteikia natūralių maistinių medžiagų jūsų odai.

Patanjali odos priežiūros produktai 6

Tai daro jūsų odą lygią ir nereikia jos naudoti ilgesnį laiką. Rezultatai išlieka ilgai. Tai greitai pašalina įtrūkimus. Jis pasiekia gilesnius odos sluoksnius ir gydo pažeistas ląsteles iš vidaus.

7. Patanjali Orange Aloevera veido prausiklis švytinčiai odai:

Privalumai:

Tai tampa natūraliai graži ir sveika. Jame yra apelsinų žievelių, kurios yra labai naudingos odai. Apelsinų žievelėse yra jūsų odai reikalingų maistinių medžiagų. Apelsinas padeda palaikyti tinkamą jūsų odos drėgmę ir pH.

Patanjali odos priežiūros produktai 7

PIRKITE ČIA

Jame taip pat yra alavijo, kuris taip pat yra natūrali žolė odos ligoms gydyti. Taip pat veiksminga atsikratyti spuogų, spuogų ir spalvos. Tai padeda pašalinti raukšles iš odos. Įvairaus amžiaus žmonės gali reguliariai tepti šį kasdienį veido prausiklį.

8. „Patanjali Aloe Vera Mint“ veido prausiklis:

Privalumai:

Dažniausiai žmonės išbando brangų veido plovimą, kad gautų geriausius rezultatus ir nuvalytų veidą. Norint rasti geriausią ar gyvybingą veido produktą, labai sunku rasti natūralų ir tobulą sprendimą, atitinkantį jūsų odos tipą. Patanjali Aloe Vera mėtų veido prausiklis tinka visų tipų odai. Tai geriausias veido prausiklis, padedantis atsikratyti spuogų. Jame yra alavijo, kuris drėkina odą ir palaiko ją gerai hidratuotą.

Patanjali odos priežiūros produktai 8

Jis patenka į gilesnes jūsų odos poras ir pašalina dulkių daleles. Galite naudoti šį veido prausiklį, kad pašalintumėte makiažą nuo veido, kad jūsų oda nebūtų kenksminga nuo kosmetikos. Tai padeda jūsų odai atrodyti jaunai ir šviežiai. Suteikia odai blizgesio ir padeda pašalinti odos senėjimo požymius.

9. Patanjali rožių veido prausiklis:

Privalumai:

„Patanjali“ veido prausiklis yra natūrali odos priežiūros priemonė, tinkanti visiems odos tipams ir neturinti jokio šalutinio poveikio. Natūralūs ingredientai padidina odos kolageną ir elastiną, todėl oda tampa spindinti ir elastinga.

Patanjali odos priežiūros produktai 9

Patanjali Rose veido prausiklį sudaro natūralūs rožių ekstraktai! Tai maitina odą ir pašalina sausą odą. Tai nuostabus odos produktas, suteikiantis ilgalaikius rezultatus. Šis veido prausiklis pasiekia gilesnius odos sluoksnius! Ir padidina drėgmės kiekį, taip pat subalansuoja jūsų odos pH.