Bu günlerde gençler, markalı bir statü için kendilerini giydirmek için markalı aksesuarları kullanıyorlar. Tüm aksesuarlar arasında, göz ürünleri sadece yazları için değil, tüm yıl boyunca ana cazibe merkezidir. Priory, güneş gözlükleri tek bir nedenden dolayı, gözleri güneşin sert ışınlarından korumak için takılmıştır. Ancak moda pazarındaki değişikliklerle birlikte, pahalı güneş gözlükleri, çoğunlukla bir moda standı için kolej böcekleri için moda oldu..

Pahalı Ürün Yelpazesinde En Son ve Modaya Uygun Güneş Gözlüğü:

İşte gardırobunuza koyabileceğiniz birkaç pahalı güneş gözlüğü.

1. Lugano Diamonds Pembe Lensli Güneş Gözlüğü:

Lugano Diamonds Pembe Lensli Güneş Gözlüğü

Lugano, her yıl muhteşem tonlar veren pahalı güneş gözlüğü markalarından biridir. Şirket, altın çerçeveli güneş gözlükleri, pırlantalı çerçeveler ve çok daha fazlasını sunuyor. Son zamanlarda kadınların yazların tadını çıkarması için pembe lens gözlüklerini tanıttılar..

2. Altın Cartier Paris Güneş Gözlüğü:

Altın Cartier Paris Güneş Gözlüğü

Cartier, kraliyetlere altın ve elmastan yapılmış muhteşem güneş gözlüğü tasarımları vermesiyle ünlüdür. Gözlüklere altından yapılmış bir çerçeve verilir ve elmaslar birbirinden az mesafede sabitlenir. Kabuk çerçevesi, yaşlılara da vay bir görünüm verir.

3. Bulgari Parentesi Kalın Bordürlü Güneş Gözlüğü:

Bulgari Parentesi Kalın Bordürlü Güneş Gözlüğü

En pahalı erkek güneş gözlükleri Bulgari Parantez Şirketi tarafından halka tanıtıldı. Güneş gözlüklerine, kenarları elmaslarla süslenmiş siyah kalın bir kenarlık verilmiştir..

4. Bentley’den Platin Güneş Gözlüğü:

Bentley'den Platin Güneş Gözlüğü

İlk 10 listesinde adını alan tek çerçeveli güneş gözlüklerinden biri de Bentley Company’nin kadınlar için ürettiği platin güneş gözlükleridir. Güneş gözlüklerinin çerçevesine platinden yapılmış ince bir doku verilmiştir. Gözlükler kahverengi cam gölgede yaygın olarak bulunur.

5. Çiçekli Çerçeveli Güneş Gözlüğü:

Çiçekli Çerçeveli Güneş Gözlüğü

Kadınlar için dünyanın en pahalı güneş gözlükleri Bulgari tarafından tanıtıldı. Gözlüklerin yan çerçevesi, altın ve platin çiçek tasarımlarıyla geliyor. Ayrıca çiçek tasarımını süslemek için elmaslarla birlikte mavi safir taşır..

6. Fildişi Tapınak Güneş Gözlüğü:

Fildişi Tapınağı Güneş Gözlüğü

Luxuriate, kadınlar için fildişi, pırlanta, altın ve elle kesilmiş değerli taştan oluşan pahalı bir güneş gözlüğü tasarımını tanıttı. Dikdörtgen çerçeve, sulu kahverengi bir değerli taş aracılığıyla fildişi tapınaklarla sabitlenmiştir..

7. Çerçevesiz Elmas Güneş Gözlüğü:

Çerçevesiz Elmas Güneş Gözlüğü

Dünyanın en pahalı güneş gözlükleri, çerçevesiz tasarımıyla Gold and Wood Company tarafından tanıtıldı. Gözlüklerin katlanması, merkez ataşmanla birlikte elmas sabitleme ile sağlanır..

8. Panter Tasarımlı Güneş Gözlüğü:

Panter Tasarımlı Güneş Gözlüğü

Erkeklere emperyal bir görünüm kazandıran bir tasarım, Cartier tarafından tasarlanan güneş gözlükleridir. Geniş oval camlı pahalı güneş gözlükleri, altın bir panter yüzüne sahip kenarlara tutturulmuş çerçevesiz desene sahiptir..

9. Önden Açılan Altın Güneş Gözlüğü:

Önden Açılan Altın Güneş Gözlüğü

Clio Gold Company, macerayı seven hem erkekler hem de kadınlar arasında ilk sırada yer alan bir gözlük için sportif bir tasarımla tanıştı. Dünyanın en pahalı güneş gözlükleri, gözlerinize tam oturması için boynunuzu kavrayan altın bir çerçeveyle yapılır..

10. Kalın Kol Güneş Gözlüğü:

Kalın Kol Güneş Gözlüğü

Chopard De Rigo’nun bu dünyadaki en pahalı güneş gözlüğü geniş ve uzun yüz kesimiyle birçok erkek ve kadının kalbini kazandı. Gözlüklere çerçevesiz bir görüş verilir, tek bir cam, üstte elmas bulunan bir eğri ile ikiye bölünür. Gözlüğün kolları altından ve elmas göz tasarımından yapılmıştır..

En pahalı güneş gözlüğü listesine bakıldığında, gözlük tasarımının gösterişli bir görünüm için binlerce para harcayabilen lüks insanlarla sınırlı olması idealize edilmiştir. Yine de, pahalı olan ve bir çerçeveli ama orijinal olmayan güneş gözlüklerinin tasarımını beğenen bazı insanlar var..