Yaz alışverişiniz bitti mi? Evet, güneş gözlüklerini de dahil edip etmediğinizi kontrol edin! Oops, onları unuttum! Yaz tüm sıcaklığıyla gözlerinizi kamaştıracak şekilde geri döndü. Ve bu nedenle, gözlerinizi kireç parlamalarından korumak için, gerekirse güneş gözlüğü kullanın. Piyasada pek çok güneş gözlüğü çeşidi var, ancak bunların arasında retro güneş gözlükleri, bu günlerde gençler tarafından yalnız bir görünüm için yaygın olarak seçiliyor..

Erkekler ve Kadınlar için En Yeni ve Güzel Retro Tarzı Güneş Gözlüğü:

Aşağıdakiler, vintage veya retro tasarımda birkaç seçici güneş gözlüğü tasarımıdır..

1. Kahverengi Vintage Retro Güneş Gözlüğü:

Kahverengi Vintage Retro Güneş Gözlüğü

Yaygın olarak satın alınan kahverengi bir retro kare güneş gözlüğü tasarımı, yaz için en iyi seçimdir. Uzun yüz ve orta göz uzunluğuna sahip kadınlar veya erkekler için en uygun olanıdır. Gözlüklerin geniş çerçevesi, giymeyi daha dayanıklı hale getirir.

2. Funky Çelik Retro Güneş Gözlüğü:

Funky Çelik Retro Güneş Gözlüğü

Gündelik kıyafetleriniz için korkak bir görünüm istiyorsunuz! İşte böyle durumlar için en uygun çelik çerçeveli retro kare güneş gözlüğü çifti. Gözlüklerin camları sadece gözleri kapatır, kalan kısım çıplak kalır..

3. Vintage Çift Şeritli Retro Güneş Gözlüğü:

Vintage Çift Şerit Retro Güneş Gözlüğü

Erkek retro güneş gözlüklerinde yeni ortaya çıkan bir tasarım, onu daha dayanıklı kılan ortasındaki çift şeritli tasarımdır. Dar yüz yapısına sahip erkeklere ovüler gözlükler oldukça tavsiye edilir..

4. Geniş Retro Güneş Gözlüğü:

Geniş Retro Güneş Gözlüğü

Gözlerinizi tamamen kapatacak bir güneş gözlüğü arıyorsunuz! İşte uygun gündelik veya resmi bir görünüm için kapsamlı bir şekilde seçilmiş lacivert ücretli veya erkek retro güneş gözlükleri.

5. Üçlü Çerçeve Retro Güneş Gözlüğü:

Üçlü Çerçeve Retro Güneş Gözlüğü

Yazları pikniklerde taşımak için şık bir tasarıma sahip güneş gözlüğü takmayı seviyorum! İşte alaşımdan yapılmış üçlü bordürlerle çerçevelenmiş retro yuvarlak güneş gözlüğü tasarımı. Küçük gözlü yuvarlak yüzlere mükemmel uyum sağlar.

6. Özelleştirilmiş Retro Güneş Gözlüğü:

Özelleştirilmiş Retro Güneş Gözlüğü

İşte sakar kızların piknik yapması için bir başyapıt. Elyaftan yapılmış ve güneşe benzer şekilde tasarlanmış retro yuvarlak güneş gözlüğü. Mor ve pembe kombinasyonu ile kıvrımlı kenarlar harika.

7. Beyaz Fiber Retro Güneş Gözlüğü:

Beyaz Fiber Retro Güneş Gözlüğü

Düz çerçeveli beyaz fiber camlar bu aralar oldukça moda. Retro güneş gözlükleri, küçük gözlü erkeklere uygun geniş çerçevelerle en az yüksekliği paylaşır. Ayrıca düz bir çerçevede ortada küçük bir blok bulunan büyük camları var..

8. Ters M Retro Gözlük Tasarımı:

Ters M Retro Gözlük Tasarımı

Uzun burunlu erkeklerin seçtiği yeni bir diyagram ise ters M tasarımıdır. Retro erkek güneş gözlükleri, burun üzerinde mükemmel bir şekil veren mor renkte geniş bir yan çerçeveye sahiptir. Siyah parlak fiber camlar, piknikler ve barlar için şık ve rahat bir görünüm sağlar..

9. Kalp Şekli Retro Güneş Gözlüğü:

Kalp Şekli Retro Güneş Gözlüğü

Bu sıcak yaz aylarında bir tema partisi mi planlıyorsunuz? İşte aksesuarlarla birlikte taşıyabileceğiniz modaya uygun bir şey. Retro kadın güneş gözlükleri elyaftan yapılmıştır ve içinde gül desenleri bulunan bir bordürlü kalp şeklinde gözlükler verilmiştir..

10. Çerçeve Daha Az Retro Güneş Gözlüğü:

Çerçevesiz Retro Güneş Gözlüğü

Bu sezon çılgınlaşan güneş gözlüklerinde modaya uygun bir tasarım, çerçevesiz retro güneş gözlükleri kadınların. Gözlüklere altın kulak kenarları olan bir yay şekli verilmiştir. Ayrıca, gündelik kıyafetlerde bayanlar için daha şık hale getirmek için beyazımsı ton kombinasyonlu mor bir gölge verilir..

Retro güneş gözlükleri çoğunlukla 80’li ve 90’lı yıllardaki filmler tarafından galvanizlenir. Retro düzene sahip güneş gözlükleri, vintage güneş gözlüğü olarak da bilinir. Gözlüklerin özelliklerinin değişmesiyle birlikte yenilenmiş bir dokunuşa da kavuşmuşlardır. İkonik güneş gözlükleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından sadece yaz için değil, aynı zamanda cesur bir görünüm için de geniş bir şekilde seçilmektedir..