Zahmetsiz güzelliğe ulaşmak ister misiniz? Fransızlara bunu nasıl yaptıklarını sorun. Yıllar boyunca Fransız kadınları şık görünümleri ve zarif stil anlayışıyla tanınırlar. Diğer kültürler mükemmel görünmekle ilgilenirken, Fransız kadınları daha çok doğal görünmekle ilgilendi. Fransız kadınları, mükemmel şekilde çözülmüş saçları ve minimal makyajlarıyla, doğal bir görünümü mükemmele taşıma sanatında ustalaşmıştır. Göründüğü kadar zahmetsiz değil, çünkü Fransız güzelliğinin kendine ait sırları var. Bugün sizin için Fransız kadınlarını bu kadar karşı konulmaz gösteren asırlık güzellik ritüellerinden bazılarını ortaya çıkarıyoruz..

Fransız Kadınları İçin Güzellik Sırları ve İpuçları:

fransız kadın güzellik sırları

Cilt Bakımı Rejimi Makyajı Yendi:

Fransız kadınları basit tutmayı sever. Onları asla makyajla kaplanmış bulamazsınız. Ruj, rimel ve allık gibi temellere yapışan fondöten ve temel makyajdan mümkün olduğunca uzak dururlar. Doğal olarak parlayan cildi tercih ederler ve bu nedenle cilt bakımına daha fazla önem verirler. Kozmetikten çok cilt bakım ürünlerine odaklanıyorlar. Temizleme, tonlama ve nemlendirme günlük ritüellerdir ve cildi nemli tutmak ve cildin yaşlanmasını önlemek zorunda kalsalar bunu birçok kez memnuniyetle tekrar ederlerdi..

Yüz Maskeleri ve Masajlar:

Fransız kadınlarının çok genç yaşlardan itibaren ciltleri ve saçları için yüz maskeleri kullandıkları bilinmektedir. Aşırı pul pul dökülme yoluyla yeni cilt katmanları oluşturmak yerine cildi onarmayı, yatıştırmayı ve gençleştirmeyi tercih ederler. Doğal malzemelerden yapılmış ev yapımı yüz maskeleri, Fransızların güzelliğe doğal bir yaklaşım getirmeyi sevdiği için anahtardır..

Yüz masajları, stresi azaltmak ve sağlıklı, parlak bir cilt elde etmek için Fransız kadınlarının bir başka takıntısıdır. Fransa’da yüz bakımı yaptırırsanız, gerçekten iyi bir yüz masajı da alacağınızdan emin olabilirsiniz. Fransız kadınları nemlendirici uygularken kendilerine her gün hafif bir yüz masajı yaparlar..

Tonlama Suları:

Tonlama söz konusu olduğunda, Fransa’nın kadınları işi yapmak için peygamber çiçeği suyunu ve gül suyunu tercih ederek sulara çıkıyor. Ayrıca, cilde nazik olan kaplıca suları, Fransa’da sert su yerine temizlendikten sonra kullanılan son derece popüler durulama maddeleridir..

Asmadan Duyduk:

Çoğumuzun bildiği gibi kırmızı şarap, vücut üzerinde artan sağlık yararları ve cilt üzerinde yaşlanma karşıtı etkileri olan antioksidanlarla yüklüdür. Fransız kültürünün önemli bir parçası olan şarap, bizim için su neyse Fransızlar için de odur..

Fransız Kadın Saç Modellerinin Sırrı:

Fransız Kadın Saç Modellerinin Sırrı

Fransız bir kadının güzelliğe natüralist yaklaşımı saçlarına da uzanıyor. Şekillendirme ve şekillendirme ürünleri açısından saçlarına çok fazla bir şey yapmıyorlar, bunun yerine bakım ürünlerini tercih ediyorlar. Onlar için önlem, tedavi etmekten daha iyidir. Saçlarını her gün değil gün aşırı yıkarlar ve saçlarının doğal olarak kurumasını sağlayan fön makinesinden vazgeçerler. Hepsinden önemlisi, eğer biri svelte modasında karışık bir görünüm sergileyebiliyorsa, o Fransız kadınıdır..

Fransız Kadınlarının Fitness ve Diyeti:

Fransız kadınlarının minyon çerçeveleri, dünyadaki birçok kişinin kıskançlığı ve arzusudur. Diğer her şey gibi, iş girişlerinden birkaç blok ötede park etmeyi veya yürümek için varış noktalarından birkaç durak önce trenden inmeyi ve bunun yerine merdivenleri kullanmayı içeren günlük fiziksel egzersizlerle formda kalmanın doğal yolunu buluyorlar. kalplerini gıdıklamak için asansörün.

Fransız Kadınlarının Fitness ve Diyeti:

Diyetlerine gelince, Fransız kadınları diyete inanmıyorlar. Yüreklerini yiyorlar ama şişmanlamıyorlar. Sırları, tüm gün boyunca düzenli aralıklarla küçük oranlarda sağlıklı yiyecekler atıştırırken yemek zamanlarında en iyisinden daha azını yemektir. İşlenmiş ve paketlenmiş yiyecekler yerine taze ürünlerle yetinerek kendileri için neyin iyi olduğunu biliyorlar. Sebzeden daha fazla balık, meyveden daha fazla sebze ve günde iki kez yoğurt yemeye eğilimlidirler..

Fransız kadınlarının güzellik sırlarından ve yaşadıklarından öğrenilecek bir şey varsa, bu konuda duyarlı olmak ve doğal güzelliğinize sahip çıkmaktır..