Sizin için en iyi kapatıcı hangisi? Karanlık çevrelerinizden rahatsız mısınız? En iyi kapatıcılar, kimsenin onları fark etmemesi için gizlice çalışır. Kapatıcılar kızarıklıkları, hatta vücut kusurlarını ve sivilceleri kapatmak için kullanılır. Kapatıcılar, kusursuz bir ten veya görünüm elde etmek için fondötenin üzerine veya fondöten kullanımı sırasında sürülebilen olmazsa olmaz ve kaçınılmaz bir üründür..

Bu günlerde seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek var, ayrıca kozmetik şirketleri özellikle akne, kuru cilt, göz altı, yağlı cilt vb. Kapatıcı likit, krem ​​bazlı, stick gibi birçok formda mevcuttur ve şimdi onları mousse cilada bile elde edersiniz. Kapatıcıyı, koyu halkayı gizlemesi ve size muhteşem bir görünüm kazandırması için mükemmel bir yol olduğundan emin olmalısınız. Her kadının hayatında harika bir kapatıcıyı hak ettiğini unutmayın..

Koyu Halkalar İçin Kapatıcılar

Göz Altı Morlukları İçin Kapatıcı Seçmenin Doğru Yolu:

  • Her şeyden önce, fondöten tonundan en az 2 ton daha açık olan bir kapatıcı seçin..
  • Fondöteni uyguladıktan sonra koyu halkaların üzerine 2-3 nokta herhangi bir sıvı veya stick kapatıcı uygulayın..
  • Daha sonra fırça veya parmak yardımıyla kapatıcıyı göz altlarına dağıtın. Burnunuza yakın cildi kapattığınızdan ve kusursuz bir şekilde karıştığından ve size doğal ve güzel bir görünüm kazandırdığından emin olun..
  • Son olarak kapatıcıyı kapatmak için biraz yarı saydam pudra sürün, böylece kapatıcıyı tüm gün boyunca sabitleyin.

En Düşük Fiyatla Koyu Halkaları Kapatmak için Mükemmel Kapatıcılar:

İşte makyaj çantanıza koymanız gereken koyu halkaları gizlemek için en iyi 14 kapatıcımız.

1. Muhteşem Avon True Color Aydınlık Kapatıcı Çubuk:

Bu, makyaj uygulamaya yeni başlayan insanlar için oldukça uygun fiyatlı harika bir Hint markası kapatıcıdır. Bu yağsız kapatıcı, görünümde ağırlık yapmadan koyu lekeleri gizler ve fondöten ile kolayca karışır..

Nasıl Başvurulur:

Kapatıcıyı karanlık noktalara kaydırın ve parmak uçlarıyla ve fırçayla karıştırın. Fondöten uyguladığınızdan emin olun ve ardından kapatıcı uygulayın. Bu harika kapatıcı lekeleri kapatmak için çok uğraşıyor.

Bu krem ​​dermatolojik olarak test edilmiştir ve tüm cilt tipleri için uygundur ve kullanıcılar tarafından 3.5 olarak derecelendirilen 399 Rs/- civarında maliyeti vardır..

2. Colorbar Tam Kapaklı Makyaj Çubuğu:

Color bar Full Cover Makeup Stick, ikisi bir arada bir ürün, pürüzsüz, uzun süre kalıcılık sağlayan ve tüm kusurları, koyu halkaları doğal olarak gizleyen ve tüm cilt tiplerine eşit bir cilt veren bir kapatıcı ve bir fondötendir..

Nasıl Başvurulur:

Ürünü cilde sürün ve ardından parmak uçlarınızla tüm cilde yayın. Krem kremsi bir tabana sahiptir ve parmak uçlarından baskı aldığı için cilde pürüzsüz bir şekilde karışmaya başlar..

Bu ürün, Rs699 için fiyatlandırılan ve kullanıcılar tarafından 4 olarak derecelendirilen 3 renkte mevcuttur..

3. Lotus Bitkisel Doğal Karışım Swift Makyaj Çubuğu Kapatıcı:

Bu, fondöten, kapatıcı, kompakt ve güneş kremi gibi davranan bir ürünü tanıtan en iyi Hint markalarından biridir. Cildi eşit şekilde harmanlayan ve koyu halkaları etkili bir şekilde gizleyen nemlendirici formüle sahiptir..

Nasıl Başvurulur:

Ürünü cilde sürün ve ardından parmak uçlarınızla etkilenen bölgenin her yerine dağıtın ve her zamankinden daha güzel görünmenizi sağlayın..

Size 345 Rs / – civarında bir maliyeti var ve kullanıcılar tarafından 3 olarak derecelendirildi.

4. NYX Profesyonel Gotcha Kaplı Kapatıcı:

Bu, yamaları, koyu halkaları, renk bozulmalarını topaklamadan etkili bir şekilde kapatan su geçirmez bir kapatıcıdır. Hindistan cevizi yağı ile aşılanmıştır, cilde doğal bir ışıltı vererek cilde pürüzsüz bir şekilde karışır..

Nasıl Başvurulur:

Ürünü cilde sürün ve ardından parmak uçlarınızla tüm yüzünüze dağıtın ve üzerine biraz sabitleyici pudra uygulayın..

Size 468 Rs/-‘ye mal oluyor ve kullanıcılar tarafından 4,4 olarak derecelendirildi.

5. PAC Kapak Kapatıcı Mum Boya:

Bu harika kapatıcı 8 farklı tonda gelir ve cilt dokusuna uygun olanı seçebilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygundur. Göz altı bölgesini aydınlatan ve daha uzun süre kalıcılık sağlayan harika bir ürün..

Nasıl Başvurulur:

Ürünü cilde sürün ve ardından parmak uçlarınızla tüm yüze yayın ve en güzel yanı daha uzun süre bulaşmadan kalmasıdır..

Size yaklaşık Rs595/- maliyeti var ve kullanıcılar tarafından 4,5 olarak derecelendirildi.

6. Bobbi Brown Kremalı Kapatıcı Kit:

Bobbi-Kahverengi-Kremsi-Kapatıcı-Kit 1

Bobbi Brown ürünleri Hindistan’da da bulunabilirken, öne çıkan kremsi kapatıcı setini nasıl ihmal edebiliriz? Yüksek kapatıcılığa sahip kremsi bir kapatıcıyı sabitleyici pudra ile birleştirerek size kusursuz kusursuz bir bitiş sunar. Bu, göz altındaki koyu halkalar için en iyi kapatıcıdır..

7. Inglot Freedom System Krem Kapatıcı Dolum:

Inglot Freedom System Krem Kapatıcı Dolum 2

Bu single büyük bir bütçe seçeneğidir. Küçük bir tavada gelir, ayrıca son derece etkileyici olan ve ayrıca paraben içermeyen 17 renk seçeneği mevcuttur. Son derece kremsi, orta kapatıcılığa sahip ve ayrıca kuru göz altı bölgesi için de ideal. Bir dolum için Fiyatı 250 Rs’dir..

8. Maybelline Rüya Lumi Dokunuşu:

Maybelline Dream Lumi Touch 3

Bu kapatıcı, kadınlar arasında çok ünlüdür. Kalın, kremsi ve koyu lekeleri, göz altındaki koyu halkaları ve herhangi bir lekeyi örter. Bir arkadaşım, koyu mor göz altı yuvalarını kapattığı için çok sevdiğini söylüyor. Yorumcuların çoğu da bunu kullanmanızı tavsiye ediyor.

9. Koyu Halkalar için Mac Studio Finish Kapatıcı:

Mac Studio Finish Kapatıcı 4

Bu kapatıcı küçük bir kapta gelir, ancak son derece pigmentlidir ve son derece küçük bir miktara ihtiyacınız vardır, dolayısıyla çok uzun sürer. Akneye meyilli ciltler için uygundur, ayrıca ayrı bir katmanda iyi bir tam kapatıcılık önerir, ancak uygun kombinasyonla göz altı için de kullanılabilir. SPF 35’i içerdiği ekstra bir avantaj ve fiyatı 1100 Rs’dir..

10. Koyu Halkalar için Lakme Mutlak Yüz Stilisti Kapatıcı:

Lakme Mutlak Yüz Stilisti Kapatıcı 5

Bu single lakme’den yeni bir başlangıç. Yüzeyi son derece pürüzsüzdür, yaklaşık olarak jel benzeri artı bir rüya gibi karışımlar, şeffaf ila orta kapatıcılık sağlar, ışın dokusu sayesinde göz altı kapatıcı olarak kullanılmaya ekstra uygundur. Fiyat: 900 Rs. Yeni lansman Revlon Color Stay Concealer oldukça benzer. Bütçeniz varsa, MAC için yola çıkar, Nem Örtüsü’nü seçer.

11. Koyu Halkalar için L’Oreal True Match Süper Bükülebilir Kapatıcı:

Bu kapatıcının sabitliği son derece etkileyici artı favorilerimden biri; incedir, ancak ortalama ila tam kapsama sunar ve katmanlamadan sonra bile son derece doğal görünür. Fiyatı 875 tl.

12. Koyu Halkalar için Bourjois Sağlıklı Karışım Kapatıcı:

Bourjois Sağlıklı Karışım Kapatıcı 7

Bu single, doğal makyaj sevenler için idealdir. Doğru bir kapatıcıdır, ayrıca çeşitli doğal maddeler ve meyve özleri içerir. Pozlama oldukça iyidir, ayrıca cilt üzerinde son derece doğal görünerek kusurları gerçekten iyi kapatır. Fiyatı 655 Rs’dir. Bu en iyi koyu halka krem ​​kapatıcıdır..

13. Koyu Halkalar İçin Colorbar Tam Kapak Kapatıcı:

Colorbar Tam Kapak Kapatıcı 8

Adı gibi, tam kapatıcılık sunar ve sabitlik açısından son derece kremsidir, yapı kombinasyonu son derece kolaydır, kırışmayı durdurmak için hafif bir toz pudrası ile hemen onaylayın. Bir tencere ambalajında ​​​​seçim yapmak için 9 renkte elde edilebilir. Fiyatı 495 TL’dir..

14. Koyu Halkalar İçin Revlon Photo Ready Kapatıcı:

Revlon Photo Ready Kapatıcı 9

Bu kapatıcıya 3 renkte erişilebilir, ayrıca kullanımı son derece basit bir çubuk şeklinde gelir. Hafif ila orta kapatıcılık sunar ve günlük kullanım için idealdir. Çubuk şeklinde olmasına rağmen son derece kremsidir ve cilde doğal olarak karışır. Fiyatı 850 tl.

Artık kapatıcı hakkında geniş bir seçeneğiniz ve bilginiz var, dokunuza uygun olanı seçebilir ve görünümü birçok kat artırmaya yardımcı olabilirsiniz. Koyu halkaları gizlemek ve size doğal, göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırmak için en uygun olanı seçebilmeniz için birçok form ve aralıkta mevcutturlar..