Ayak bileği zinciri olarak da bilinen halhallar bu günlerde oldukça popülerdir. Kolej gençleri bile onları gündelik elbiseler üzerinde giymeyi tercih ediyor. Tek ayak bilekliği olarak da bilinen tek bacakta giyme eğilimi var. Altın, gümüş, boncuklu, yalınayak gibi çeşitli halhallar mevcuttur. Siyah halhal olarak adlandırılan popüler tasarımlardan birine bir göz atalım. Genellikle siyah kadife veya siyah oksitlenmiş metalden yapılırlar..

Siyah Halhal Tasarımları:

Bu tür halhallar iyi şans, koruma, sevgi, ilham ve özgürlüğü simgelemektedir. Aşağıda, herhangi bir pazarda yüksek oranda bulunan siyah halhal tasarımlarının birkaç popüler tasarımı bulunmaktadır..

1. El Yapımı Kumaş Halhal:

El Yapımı Kumaş Halhal

Bu güzel halhal tasarımı kumaş ve metalden yapılmıştır. Çiçek tasarımı veren file malzeme, metal zincir tasarımı ve ucuna eklenen siyah bir İnci ile güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu tür halhal genellikle günlük olarak giyilir..

2. Jet Siyah Kristal Halhal:

Jet Siyah Kristal Halhal

Sade bir siyah kristal halhal, kişiliğinize sade bir görünüm kazandırmak için oldukça moda. Halhal ipi, gümüş yuvarlak kilitlerle süslenmiş birkaç siyah küçük boncuktan ve sonunda bir kristalden yapılmıştır. Bu halhal, kendinizi herhangi bir nazardan korumak için oldukça sık giyilir..

3. Plaj Halhal:

Plaj Halhal

Plaj için benzersiz bir şey giymek ister misiniz! İşte plaj için özel olarak böyle bir tasarım. Bu siyah halhal bileklik, siyah boncuk dizisinden ve deri çarktan yapılmıştır. Bu tasarım aynı zamanda servet çarkı olarak da bilinir. Böyle bir halhal iyi şanslar dilemek için bir hediye olarak verilir..

4. Siyah Kelebek Halhal:

Siyah Kelebek Halhal

Bu tür siyah halhal kızlara gerçekten seksi bir görünüm verir. Bant siyah kadifeden yapılmıştır ve güzelliğine küçük kırmızı bir kurdele ile süslenmiş bir kelebek eklenmiştir. Bu tür halhallar partilerde, gündeliklerde, romantik tarihlerde ve kısa eteklerde giyilir..

5. Çingene Halhalları:

çingene halhal

Farklı bir siyah halhal bileklik mi arıyorsunuz! Bu muhteşem halhal, partiler ve diskolar için gençler arasında oldukça popülerdir. Vintage dantel, kristal boncuklar ve oksitlenmiş güneş kolyesinden yapılmıştır. Kısa kapri ve eteklerde çok tatlı duruyor.

6. Siyah Boncuk ve Dairesel Halhal Tasarımı:

Siyah Boncuk Ve Yuvarlak Halhal Tasarım

Dairesel bir tasarımın modası asla geçmez. Bu harika tasarım, aşağıda asılı güzel bukleler ile harika görünüyor. Deri ve metalden yapılmış, siyah kristal boncuklarla çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Çoğunlukla siyah temalı partilerde giyilir..

7. Çiçekli Siyah Halhal Tasarımı:

Çiçekli Siyah Halhal Tasarımı

Çiçek tasarımı halhala harika bir görünüm kazandırır. Bu tasarım siyah kadifeden, nakış işlemeli ve son olarak kırmızı kristal taşlardan yapılmıştır. Bu halhal çiçek desenli giysiler, özellikle kısa roplar ile büyüleyici bir görünüm sağlar..

8. Basit Pırlanta Halhal:

Basit Pırlanta Halhal

Siyah kadifeden yapılma basit ama narin bir parça, içine işlenmiş altın yassı elmaslarla harika görünüyor. Güzel bir görünüm veren kristal beyaz bir boncuk da eklenmiştir. Genellikle düzenli kullanım için giyilir.

9. Çift Kalp Halhal Tasarımı:

Çift Kalp Halhal Tasarımı

Kalpler her zaman hanımların cazibesi olmuştur. Bu siyah halhal bileklik tasarımı sevenlere büyüleyici bir görünüm kazandırıyor. Sevgi dolu çiftlerin aşklarını ifade etmeleri yaygın bir hediyedir. Siyah kadife ve gümüş kalplerden yapılmış, gündelik kıyafetlerde çarpıcı görünüyor.

Herhangi bir desendeki halhal, kızlara veya bayanlara cömert bir görünüm verir. Bu tür siyah halhalların en iyi yanı, kalp, haç, jingle, boncuk vb. sembollerle en sevdiğiniz görünümü vererek evde de kolayca yapabilmenizdir. Bu nedenle, bu moda sezonda böyle bir tasarımla kendinize sofistike bir görünüm kazandırın..