Halhal, yeni doğmuş bir bebeğe verebileceğiniz en iyi müzikal hediyedir. Bebek duşu sırasında, bebeğin doğumunda iyi şanslar hediyesi olarak ya da eşiniz hala beklerken romantik olarak hediye edilir. Birkaç on yıldan beri yeni doğan bebeğe halhal hediye etmek eski bir gelenek. Ama bebek yürümeyi öğrendiğinde bazı hediye halhallar, böylece ev her zaman jingle’larıyla dolu olur..

bebek halhal

Kız ve Erkek Bebek Halhalları:

Herkesin kalbini kazanan bazı son moda bebek halhallarına göz atalım.

1. Basit Bebek Halhalları:

Basit Bebek Halhal

İster sade ister dekoratif her şey şirin bir bebeğe yakışıyor. Bu basit bebek halhalında dekoratif bir asma yok, yine de büyüleyici görünüyor. Gümüş halhal, çift halka ve sonunda bir çift jingle ile yapılır..

2. Gümüş Emaye Halhal:

Gümüş Emaye Halhal

Bebekler için bu güzel halhal modaya uygun hareket ediyor. Gümüş ve emaye taşlardan yapılmıştır. Taşların güzel renkleri, bebek tarafından giyildiğinde gerçekten herkesin kalbini çalabilir. Halhalın sonunda, bacak hareket ettiğinde müzik çalan jingle vardır..

3. Gümüş Toka Zincir Halhal:

Gümüş Tokalı Zincir Halhal

Toka zincirli gümüş halhallar, yeni yürümeye başlayan çocuk için harika bir hediye olacaktır. Bu tür halhallar, ana gümüş zincirin altına asılan birkaç sevimli yay zincirine sahip tek bir gümüş zincirdir. Ve sonunda, halhalların daha çekici hale getirmek için müzikal jingle’ları var..

4. Kırmızı Çiçekli Tasarım Halhal:

Kırmızı Çiçekli Tasarım Halhal

Bu tür halhal karı koca arasındaki sevgiyi ifade eder. Halhallar altından yapılmıştır ve bunlara çiçek taşları eklenmiştir. Bu tür romantik halhallar koca tarafından hamileliği sırasında sevgili karısına ona olan sevgisini göstermek için hediye edilir..

5. Jingle Bell Halhal:

Jingle Bell Halhal

Bu, erkek çocuk için başka bir basit bebek halhal. Halhal, belirli bir mesafede asılı birkaç jingle ile bir yay zincirinin muhteşem bir kombinasyonudur. Bu halhal dolayısıyla jingle bell halhal olarak adlandırılır. Bu tür halhallar erkek bebeklere iyi şanslar hediyesi olarak verilir..

6. Bebek Köle Halhal:

Bebek Köle Halhal

Bu, kızlar için benzersiz bir bebek halhal tasarımıdır. Halhalın zinciri ayağının orta parmağına kadar gerildiği için köle halhal olarak bilinir. Bazıları ayrıca orta parmak için küçük bir yüzük takar. Ayrıca zincir tipi spiral tasarım, ortasında küçük bir elmas ve sonunda bir jingle ile kullanılır. Bu desen, sevimli minik ayaklara sandal tipi bir tasarım verir..

7. Kelebek Halhal:

Kelebek Halhal

Kelebek halhallara yeni ve ilginç bir görünüm kazandırıyor. Ve eğer ayaklar yeni yürümeye başlayan bir çocuğa aitse, bu sevimliliği beraberinde getiriyor. Bu basit görünümlü halhal, sonunda güzel kelebekler ve bir jingle ile tutturulmuştur. Halhal zinciri altından, kelebekler pembe mercan taşlarından yapılmıştır..

8. Panchdhatu Basit Halhallar:

Panchdhatu Basit Halhal

Bebeğe bir halhal hediye etmek özel bir durumdur. Bu nedenle hediye de özel olmalıdır. İşte eşsiz bir halhal. Panchdhatu’dan yapılmış, beş metalin karışımı anlamına gelen bu halhal, bebeğin hayatında sağlık, servet, refah ve denge getiriyor. Belli bir mesafeden birkaç jingle bağlı basit bir halhal.

9. Köpüklü Gümüş Halhal:

Işıltılı Gümüş Halhal

Bu ışıltılı halhal som gümüşten yapılmıştır. Ancak gümüş ve altından da yapılabilir. Bu keyifli halhal aşağıda asılı kelebek, fiyonk, papatya çiçeği, ejderha sineği vb. Halhalda birkaç hayvan şekli de ekleyebilirsiniz..

Ebeveynler ve büyükanne ve büyükbabalar bugünlerde özellikle yeni doğan yürümeye başlayan çocuk için giderek daha fazla mücevher satın alıyor. Bebek hem iyi şans için yetenekli olduğu için Hint pazarında özel bebek halhal bilezik setleri de bulunmaktadır..