Halhal veya halhal zincirleri veya ayak bileği bilezikleri, erkekler ve kadınlar arasında hızla yükselen bir trend ve moda aksesuarıdır. Hem erkekler hem de kadınlar bu muhteşem halhalları sergilemek için sırayla. Bir ayak bileğinin en iyi yanı, bunları her zaman ve her gün giyebilmenizdir. Tasarımlar, desenler, renkler ve varyasyonlar, insanlara halhal dünyasında keşfedilecek çok sayıda seçenek verdi..

Yeni Stillerde Son Erkek Halhal:

Erkekler için en iyi 9 halhalı kontrol edeceğiz. En iyisini seç ve onu seç.

1. Deri Halhal:

Deri Halhal

Deri aksesuarlar her zaman erkeklerin gözdesidir. Halhaldaki deri, bir erkek için mükemmel bir moda aksesuarıdır. Bu hakiki deri halhal, bir toka ile kapatılmış iki katman halinde örgülü bir desende yapılmıştır. Bunlar spor ayakkabılar ve chino, kargo, şort vb. günlük giysilerle harika görünüyor..

2. Altın Erkek Halhal:

Altın Erkek Halhal

Bu gerçekten erkekler için bir stil ifadesidir. Bu erkeklerde çok moda ve süper seksi görünüyor. Altının blingiyle biraz farklı görünüyor ama erkekler biraz farklı ve şık olmak için bunu gerçekten deneyebilir. Bir erkek bunu güncellenmiş aksesuarı için alabilir.

3. Mavi Gemi Tekerleği Halhal:

Mavi Gemi Tekerleği Halhal

Bu erkekler için harika bir halhal olmalı. Bu, gümüşten yapılmış bir gemi tekerleği tılsımına sahip mavi renkli bir kordon halhal. Balmumundan yapılmış koyu mavi kordon zarif görünüyor ve bir erkek için neredeyse her kıyafete uyuyor..

4. Makrome Erkek Halhal Takı:

Makrome Erkek Halhal Takı

Makrome temelde bir düğümleme sanatıdır. Çeşitli desenler oluşturmak için ipi düğümleme yöntemidir. Metal tonlu altın renkli kafataslarına sahip bu makrome halhallar bir erkek için mükemmeldir. Bu gerçekten erkeksi, ağır ve aynı zamanda çok seksi ve modaya uygun görünüyor.

5. Bakır Çift Charmed Halhal:

Bakır Çift Charmed Halhal

Bu, kendisine bağlı iki küçük tasarımcı bakır takıya sahip kırmızı bakırdan yapılmış şık bir halhal. Bu paslı bakır renginde çok hoş görünüyor ve çok ağır değil. Erkek halhal zincirli bir desene sahiptir..

6. Trendy Erkek Halhal:

Trendy Erkek Halhal

Bu erkekler için güzel bir deri ip halhal. Halhal iki ipe sahiptir ve boncuklar ve metal içi boş halkalara sahiptir ve ona bağlı soyut bir desene sahiptir. Bu, bir erkekte sinirli bir görünüm için şort ve bronzlaşmış yaz bacaklarıyla gösteriş yapmak için harika bir halhal.

7. Boncuklu Dokuma Erkek Halhal:

Boncuklu Dokuma Erkek Halhal

Bu erkekler için hoş bir dokuma ayak bileği bileziği. Bu ayak bileği, düz bir desende dokunan küçük turuncu ve yeşil boncuklarla bilezik tarzında yapılmıştır. Halhal bir yırtmaçlıdır ve diğer tarafa sabitlenmiş bir düğme ile kapatılabilir..

8. Balık kılçığı Halhal:

Balık kılçığı Halhal

Bu, dışarıdaki tüm genç erkekler arasında mutlak bir hit. Modayı seven erkekler, balmumundan yapılmış kahverengi bir kordonlu halhal olan ve halhala bir tılsım olarak eklenen yaprak yeşili balık kılçığı olan bu çarpıcı mücevher parçasını sevecekler. Bu erkekler için mükemmel bir hediye..

9. Sonsuzluk Halhalları:

sonsuzluk halhal

Bu, bir erkeğin ayak bileğinde gerçekten harika görünen bir sonsuzluk cazibesine sahip hoş görünümlü minimalist kahverengi renkli bir halhal. Bu, balmumundan yapılmış kahverengi kordon ile yapılır..

Kişiliğine birçok boyut kazandırmak ve popülaritesini artırmak için bu muhteşem halhallar bir erkek için mükemmel bir aksesuardır. Çok fazla zaman ve enerji harcamadan, bir erkek, sadece erkekler için yapılmış bu halhalları spor ederek, aslında tamamen yeni bir farklı onu elde edebilir..