„Hijab“ yra uždanga, kurią merginos ir ponios nešioja kaip kuklumo ir privatumo simbolį, kuri paprastai dengia galvą ir krūtinę. Hijabas apsaugo moteris nuo tokių vyrų, kad ji buvo šventa tik vienam vyrui ir yra draudžiama visiems kitiems. Hijabas prisideda prie santuokos ir šeimos ilgaamžiškumo ir apsaugos, nes pašalina nesantuokinių santykių galimybę. Šiandien madingame pasaulyje populiarėja mokyklų mergaičių hidžabo stiliai.

Geriausi „Hijab“ stiliai mokyklų mergaitėms:

Nedaugelis islamo akademikų mokyklose dėvi hidžabą,

1. Paprastas turkiškas hidžabo stilius mokyklai:

Paprastas turkiškas hidžabo stilius mokyklai

Paprastas paprastas turkiškas hidžabo stilius yra nuostabus mokyklos mergaitėms. Nors tai yra audinio gabalas, tada tinkamai skaudėti gali pakeisti jūsų individualumą. Galite susieti jį beveik nuo kaklo ir paimti sukimąsi nuo galvos. Tiesiog turėtumėte pastebėti spalvų derinį.

2. Spausdintas mokyklos hidžabo stilius:

Spausdintas mokyklos hidžabo stilius

Spausdintame hidžabe yra įvairių spaudinių ir spalvų, paisley, geometrinių, gėlių. Spalvotas atspausdintas hidžabas su paprastu baltu kūriniu gali padaryti jūsų išvaizdą žavingą. Mokyklos mergaitės tuo naudojasi ne tik norėdamos parodyti, kad yra nepaprastos, net ir išgelbės jus nuo taršos.

3. Šoninis „Hijab“ stilius mokyklai:

Šoninis „Hijab“ stilius mokyklai

Tai yra pats paprasčiausias mokyklai skirtas hidžabas-šoninis hijabo stilius. Tai labiausiai naudinga kasdieniniam naudojimui. Tiesiog apvyniokite jį aplink galvą ir pritvirtinkite smeigtuku iš vienos galvos pusės. Galite pakabinti kitos hidžabo pusės galą iš dešinės kaklo pusės. Šios aprangos mokyklos hidžabo stilius padarys jus puošnų.

4. Atsitiktinis juodasis hidžabas mokyklai:

Atsitiktinis juodasis hidžabas mokyklai

Juoda spalva yra bendra visiems. Baltos arba pilkos spalvos marškinėliai ir juodos spalvos hidžabas sukels galvą minioje. Su tuo galite pridėti specifikacijas. Tai labai nepriklausomi ir lengvi hidžabo stiliai mokyklai. Jūs niekada nenusivilsite tokiu stiliumi.

5. Apvaliojo veido hidžabo stilius mokyklai:

Apvaliojo veido hidžabo stilius mokyklai

Jei turite apvalų veidą, dėvėdami hidžabą galite atrodyti dar apvalesni. Per stipriai suriškite šaliką aplink veidą ir padarykite jį apvalesnį. Jei norite, galite naudoti po dangteliu, kad padidintumėte veidą. Tai yra mieli hidžabo stiliai mokyklos mergaitėms.

6. Krūtinę dengiantis „Hijab“ stilius mokyklai:

Hijabo stilius mokyklai

Jei merginos nori uždengti savo krūtinę hidžabo stiliumi, tai yra paprasti mokyklų mergaičių hidžabo stiliai. Šiek tiek sandariai apvyniokite skarelę nuo užpakalinės kaklo pusės ir atitinkamai turėtų būti laisva priekinėje pusėje, kad galėtumėte visiškai uždengti krūtinę. Be to, uždengę galvą ir kaklą, bet kurį skarelės kampą galite paskleisti ant krūtinės.

7. Trikampis „Hijab“ stilius mokyklų mergaitėms:

Trikampis „Hijab“ stilius mokyklų mergaitėms

Tai labai įprasta mokykloje hidžabo mada. Tiesiog paimkite kvadratinį šaliką ir sulenkite jį trikampio formos. Suraskite jį ant galvos trumpu ir ilgu galu. Reikia prisegti prie kaklo. Atkelkite ilgą galą iš priešingos pusės ir apvyniokite jį aplink galvą ir padėkite žemyn. Dabar paimkite trumpą galą ir prisekite prie peties.

8. Vasaros hidžabo stilius mokyklai:

Vasaros hidžabo stilius mokyklai

Šios aprangos hijab stilius mokyklai padarys jus puošnų. Uždėkite šaliką ant galvos, sukurkite trumpą ir ilgą galą ir prisekite prie kaklo. Ilgą galą perkelkite į priešingą pusę ir prisegti. Dabar patraukite trumpą galą nuo nugaros iki galvos.

9. Ilgas hidžabo stilius mokyklai:

Ilgas hidžabo stilius mokyklai

Merginos gali pasirinkti gražius hidžabo stilius mokyklai pagal savo veido formą. Taip pat garsios ilgos hijabų aprangos mokyklų mergaitėms. Paimkite ilgą šaliką ir pradėkite nešioti jį iš dešinės kaklo pusės vienu kampu. Paimkite vieną raundą virš galvos ir prisekite prie kaklo. Dabar laikykite kitą kampą ir apvažiuokite dar vieną ratą, paskleiskite jį iš priekio į nugarą ir pritvirtinkite prie kairės galvos pusės.

„Hijab“ dizainas mokyklai niekada nėra nuobodus. Jame yra daug mokykloms einančių merginų. Pagal veido formą jie gali pasirinkti. Jie gaus geros spalvos hidžabo rūšis pagal savo pasirinkimą, mokyklos mergaitės mėgsta dėvėti skirtingus modelius ir skirtingus spalvų atspalvius savo įprastai mokyklinei aprangai.