Penelope Cruz Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

Penelope Cruz, son zamanlarda yeni James Bond kızı olarak anılan güzel bir oyuncu. Yeteneği nedeniyle eleştirel olarak takdir ediliyor ve bu nedenle şimdi bir James Bond kızı olma etiketini bile taşıyor. Her zaman genç kalan güzelliğe sahip kusursuz bir cildi var. Şimdi onun açtığı güzellik sırlarını inceleyeceğiz..

Penelope Cruz Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

Penelope Cruz Güzellik İpuçları Cilt:

Penelope Cruz Güzellik İpuçları Cilt

“Güzellik, bir kafese konamayan veya kurallarla tanımlanamayan çok karmaşık bir şeydir” dedi. “Toplumun dikte ettiği parametreler içinde olmak zorunda değil”. Penelope, yüzün temizleme sütü ve suyla yıkanmasını içeren düzenli bir akşam rejimine sahiptir. Yüzünü peeling için ovuyor ve rejimini oksijenli bir maske ile bitiriyor. Ayrıca göz kırışıklık kremi de sürüyor. Cildine zarar verebileceğini düşündüğü için sigara veya içki içmiyor.

Penelope Cruz Güzellik İpuçları Makyaj:

Penelope Cruz Güzellik İpuçları Makyaj

Penelope, güzellik ürünlerine çok düşkün olduğunu itiraf etti. Havalimanlarında çok zaman geçirmesi gerektiğini ve bu süre içinde mağazalardan bir şeyler almaktan kendini alamadığını belirtti. Lancôme rujları giymeyi seviyor, Hypnose Maskara’ya sahip ve Secret de Vie de oldukça nemlendirici. Aktris, parfümlerin hatıraları sakladığını ve Trésor ve Pôeme’yi sevdiğini söyledi..

Penelope Cruz Güzellik İpuçları Saç Bakımı:

Penelope Cruz Güzellik İpuçları Saç Bakımı

Penelope saçlarıyla oynamayı sever. Saç modelleri ile görünüşünü değiştirmeyi çok seviyor ve hatta saçları için bir renkten diğerine geçti. Bazen siyah, bazen de güzel karamel vurguları. Kahverengi, saçının doğal halidir, bakımlı kalması için stilistinden her zaman uzman tavsiyesi alır..

Göz makyajı:

Göz makyajı

Penelope Cruz, kaşlarını normalden daha kalın tutmayı seviyor. İyi kesilmişlerdir ancak daha dolgun kaşlar daha çok yakıştığı için kalındırlar. Gözlerini dumanlı hale getirmeyi seviyor, çünkü bu ona duyusal bir görünüm kazandırıyor; bu, son zamanlarda ‘To Rome with Love’ filmindeki rolünde gördüğü bir şey. Elinde maskara tutuyor ve kirpiklerini uzun ve güzel göstermeye bayılıyor..

Rahat Git:

Rahat Git

Oyuncu, kendini her zaman şık tutmayı seven biri değil. Günlük hayatında kot pantolonu ve tişörtleri içinde rahat görünüyor. Sadece etkinlikler için stilistini çağırıyor ve elbisesini ve makyajını iki saat içinde hazırlıyor. Zaman, onlar gibi meşgul insanlar için kesinlikle önemli bir faktördür. Isabel Marant’ın parçalarını giymeyi seviyor.

Estetik Ameliyatlar Hakkında Görüşler:

Estetik Ameliyatlar Hakkındaki Görüşler

Yaşlandığında ne olacağını bilmiyor ve düşünmekle uğraşmıyor. Estetik ameliyatlara şiddetle karşı çıkıyor ve medyanın bile aktrislere yaşlandıklarında ne yapacaklarını söylemeleri için baskı yapmaması gerektiğini düşünüyor. Endişelenecek başka şeyler olduğunu hissediyor.

Diyet Sırları:

Diyet Sırları

2000 yılından bu yana, oyuncu bir vejeteryandı ve bu onun kilosunu ve ince figürünü koruyabilmesinin ana nedeni olması gerekiyordu. Meyveler, sebzeler, yoğurt, peynir, pirinç, makarnalar, kuruyemişler ve tahılları içeren Akdeniz yeme biçimini takip ediyor. Her gün bir kadeh kırmızı şarap içiyor ve tat vermek için tuz yerine otlar ve baharatlar kullanıyor..

Fitness Sırları:

Fitness Sırları

Oyuncu, oyuncu olmadan önce profesyonel bir balerindi. Dans rutini, onu en çok formda tutan şeydir. Vücudunu tonda tutmaya yardımcı olur, esnekliği ve duruşları geliştirir. Dans her zaman stres atıcılardan biri olmuştur. Şu anda, nefes kontrolünü, esnemeyi, konsantrasyonu, kasları güçlendirmeyi vb. içeren Pilates ile ilgileniyor..