Victoria Beckham, Harlow’dan moda tasarımcısı olan bir şarkıcı ve hatta uluslararası futbolcu David Beckham ile ünlü. Muazzam moda anlayışı ve kendini zarafetle taşıma şekli nedeniyle bir diva. Dört çocuk annesi ama yine de genç görünmeyi başarıyor ve hatta sırrı paylaşıyor. Yaşlanıyormuş gibi görünmesini sağlayan bronzlaşmayı atmayı öğrendiğini itiraf etti..

1. Victoria Beckham Güzellik İpuçları Cilt Bakımı:

Victoria Beckham Güzellik İpuçları Cilt Bakımı

Victoria Beckham, koyun plasentası ve altın pul gibi maddeler içeren yaşlanma karşıtı yüz bakımı yaptırıyor. Bunlar cildini genç ve sağlıklı tutar. Beverly Hills’deki Dr. Harold Lancer’dan yaptırıyor ve altın parçacıkları ve hayvan kök hücreleri ile yapılan bu tedaviler yaklaşık 500 dolara mal oluyor. Victoria, Dr. Lancer’ın ürünlerinin gerçek bir tutkunu ve ona çok hızlı sonuçlar verdiğini, cildini parlattığını ve kırışıklıkları azalttığını söylüyor..

2. Victoria Beckham Güzellik İpuçları Makyaj:

Victoria Beckham Güzellik İpuçları Makyaj

Victoria Beckham makyaj manyağı değil. Her zaman makyaj yapmaz ama yaptığı zaman doğru şekilde yapmayı sever. Stila’nın fondötenini ve farlarını çok seviyor. Wedela’nın nemlendiricisi olan basit bir vücut kremi kullanıyor. Krem kalın ve kuru ellerine, dizlerine ve dirseklerine güzelce karışıyor ve yapışkan veya yağlı bir kalıntı bırakmıyor. Bu nemlendirici krem ​​sadece 19 dolara mal oluyor ve şiddetli kuruluğu yatıştırmak ve tedavi etmek için E vitamini, organik ayçiçeği tohumu yağı ve biberiye yaprağı ekstresi içeriyor. Ayrıca Elizabeth Arden’s Eight Hour Cream’i kullanmayı çok seviyor. Çok yönlü olduğunu ve yüz, vücut ve dudaklara uygulanabileceğini söylüyor..

3. Victoria Beckham Güzellik İpuçları Dudaklar:

Victoria Beckham Güzellik İpuçları Dudaklar

Victoria, Gleam of Stila’da düzenli olarak Lip Polish’i kullandı, ancak son zamanlarda Burberry’nin Nutmeg’deki Lip Glow’una geçti, çünkü ona nötr bir pembe renk tonu veriyor. Dudak parlatıcılarını seviyor ve bir güzellik ürünü tasarlaması gerekseydi, ten rengi bir dudak parlatıcısı tasarlayacağını söylüyor. Ayrıca Elizabeth Arden’s Eight Hour Cream ile dudaklarını nemlendiriyor..

4. Victoria Beckham Güzellik İpuçları Gözler:

Victoria Beckham Güzellik İpuçları Gözler

Victoria Beckham gözlerini dumanlı hale getirmeyi seviyor ve bu onun son zamanlardaki takıntılarından biri. Astarını kirpiklerin altına bulaştırıyor ve derinleştirmek için iki çizgi daha çiziyor. Ayrıca daha önce ihmal ettiği kaşlarına da odaklanıyor. Onları koparmamaya çalışıyor.

5. Victoria Beckham Güzellik İpuçları Saç Bakımı:

Victoria Beckham Güzellik İpuçları Saç Bakımı

Victoria saçı için farklı stilleri seviyor ve kısacık bile olsa onunla farklı görünümler deneyecek kadar cesur. İster kısa ister uzun olsun, saç stiline uygun görünmesini sağlamaktan asla vazgeçmez. Saçları için kullandığı en iyi ürün, Frederic Fekkai’nin saçta bırakılan saç kremi. Saçlarını pürüzsüz ve parlak tutar.

6. Victoria Beckham Güzellik İpuçları Yüz Bakımı:

Victoria Beckham Güzellik İpuçları Yüz Bakımı

Yaşlanma karşıtı yüz bakımlarının yanı sıra, Beckham iki tür yüz bakımı daha yaptırıyor. Biri, cildinin genç ve sağlıklı görünmesini sağlayan ‘Dracula Facial’. Diğeri ise yine onu daha genç göstermek için Gold Leaf Facial. Bu yüz, cilt hasarına eğilimli radikallere karşı savaşır..

7. Victoria Beckham Güzellik İpuçları Diyet Sırları:

Victoria Beckham Güzellik İpuçları Diyet Sırları

Victoria sağlıklı bir diyet rutini uygular. Günlük diyetine ızgara balık, somon füme, besleyici hamur, sahanda yumurta, sarı yüzgeçli ton balığı, suşi salatası, sandviçler ve yaban mersinli smoothieler dahildir. Tuz ve şeker tüketimini azalttı. Haftada bir kez kuralları çiğniyor ve en sevdiği şampanyayla birlikte sevdiği şeyi doğuyor..

8. Victoria Beckham Güzellik İpuçları Fitness Sırları:

Victoria Beckham Güzellik İpuçları Fitness Sırları

Victoria her gün spor salonuna gidiyor ve günde 5-6 mil koşu bandında koşuyor. Bu onun için en iyi kardiyo egzersizidir. Bacakları, kolları ve karnı sıkılaştıran ve saatte 400 kalori yakan atletik sporlara düşkündür..