Auksas yra neprilygstamas. Nesvarbu, ar aukso apyrankė, ar auksiniai auskarai, auksas suteikia tik ryškumo ir blizgesio. Auksiniai žiedai yra pagaminti iš daugybės unikalių dizainų ir dėvimi atrodo nepaprastai. Kartais jie laikomi palankiais ir netgi yra galimybė padovanoti artimiesiems ir artimiesiems. Auksiniai žiedai be akmenų atrodo vienodai patrauklūs ir būna įvairių dizainų bei raštų. Pasižiūrėk.

Auksinių žiedų dizainas moterims be akmenų:

Taigi pažvelkime į 12 geriausių auksinių žiedų, pagamintų be jokių akmenų.

1. 14 K sujungtas širdies formos žiedas:

14 K sujungtas širdies formos žiedas

Ši nuostabi ir gražiai atrodanti grandinėlė pagaminta iš 14 k aukso ir turi unikalią širdies formą, suplanuotą susipynusį modelį, vaizduojantį dvi artimųjų širdis. Žiedas atrodo labai mielai ir gali būti derinamas su bet kokia apranga.

2. Naujausias auksinis žiedas be akmenų su varpais:

Naujausias auksinis žiedas be akmenų su varpais

Auksiniai žiedai visada vilioja kiekvieną žmogų ir nori jį turėti. Auksinis žiedas turi puikų meninį dizainą ir mažus auksinius varpelius, kabančius ant jo, taip suteikiant išskirtinę ir egzotišką išvaizdą, kai nešiojamas ant moterų piršto.

3. Sužadėtuvių žiedai iš aukso be akmenų:

Sužadėtuvių žiedai iš aukso be akmenų

Šis sužadėtuvių žiedas patenka į vyriško aukso žiedo dizainą ir gali būti dėvimas ir moterims. Šio tipo žiedai puikiai tinka poroms, kurios norėtų nešioti žiedą, pagamintą be jokių akmenų. Žiedas pagamintas iš trijų sluoksnių, sandarus mazgas, vaizduojantis poras, netrukus bus susietas mazgu.

4. Paprasto dizaino auksiniai žiedai be akmenų:

Paprasti aukso žiedai be akmenų

Kaip sakė daugelis puikių žmonių, tas unikalumas slypi paprastume. Tokie paprasti zigzago žiedai atrodo paprasti, tačiau dėvėti rankose atrodo labai gražiai. Tokius žiedus galima nešioti ir kasdien, ir biure. Žiedo paprastumas ypač traukia akį.

5. Tradiciniai aukso žiedai be jokių akmenų:

Tradiciniai auksiniai žiedai be jokių akmenų

Šio tipo žiedai suteikia žmogui tradicinę išvaizdą. Žiedas pagamintas iš gryno aukso, o čakros dizainas viduryje su mažais rutulio formos šuoliais atrodo fantastiškas. Šio tipo žiedas gali būti dėvimas bet kokiai progai, taip pat bet kokiems vakarėliams.

6. 14 k auksu pintas rašto žiedas:

14 k auksinis pintas rašto žiedas

Žiedas pagamintas iš gryno 14 k aukso ir dėvint atrodo labai subtilus. Tokie žiedai gali būti puikus dovanų gėrimas savo artimiesiems tokiomis progomis kaip vestuvės, jubiliejus ir taip pat jūsų mylimam Valentinui. Pintas dizainas suteikia madingą žiedo išvaizdą.

7. Platūs auksiniai žiedai be akmenų:

Platūs auksiniai žiedai be akmenų

Šio tipo žiedai tampa labai populiarūs tarp jaunų merginų, nes suteikia joms madingą ir madingą išvaizdą. Žiedas uždengia beveik pusę piršto, o žiedo viduryje yra susipynę nedideli apskritimai, kurie atrodo naujai. Naujas dizainerio žiedas, pagamintas be jokių brangių akmenukų.

8. Aukso žiedas iš mažiau pagaminto amžinai:

Iš akmens pagamintas amžinai auksinis žiedas

Šio tipo žiedas yra puikus pasirinkimas jaunai porai, pažadėjusiai užmegzti rimtus santykius, nes žiedas vaizduoja abi rankas, kurios laikosi viena už kitos. Žiedas yra paprastas, be papildomų sluoksnių. Jis patogiai sėdi ant pirštų.

9. Dėlionės stiliaus aukso rėmas mergaitėms:

Dėlionės stiliaus aukso rėmas mergaitėms

Žiedai yra labai unikalaus stiliaus ir visiškai kitokio tipo papuošalai jaunoms mergaitėms, kad suteiktų joms stulbinančią išvaizdą. Dėl tokio tipo žiedų ji išsiskiria iš minios ir suteikia jai žavingą išvaizdą. Puikus dizainerio žiedas, pagamintas be akmenų.

10. Paprastas aukso žiedo dizainas be akmens:

Paprastas aukso žiedo dizainas be akmens

Tai idealus žiedas, jei ieškote kažko paprasto. Žiedas yra sujungtas su raštu viršuje ir įkvėptas atrodyti elegantiškai ir paprastai. Jis yra lengvas ir taip pat galite paprašyti to paties sidabro.

11. Baltojo aukso žiedas:

Balto aukso žiedas

Tai elegantiškas balto aukso žiedo nustatymas be akmenų. Žiedas yra paprasta juosta, kurioje nėra nieko daugiau ir nėra mažiau. Tai tikrai paprasta ir gali būti dėvima tiek vyrams, tiek moterims kasdien.

12. Moterų auksinis žiedas:

Moteriškas auksinis žiedas

Moterų auksinis žiedas be akmens yra paprastas dizainas, kurio raštas yra klostytas viršutinėje žiedo pusėje. Šis naujausias auksinio žiedo modelis yra gražus ir lengvas. Jį dažniausiai renkasi moterys ir ji gali būti dėvima kasdien, kai gerai prižiūrima.

Tiems iš jūsų, kuriems patinka jūsų paprastas žiedas be jokių papildomų akmenų ar raštų, šis sąrašas idealiai tinka norintiems susidaryti idėją. Šio tipo žiedai atrodo nuostabiai ir pribloškiantys, gali suteikti jums tradicinę ir modernią išvaizdą. Jie gali būti dėvimi bet kokia proga, nes auksas laikomas madingu ir elegantišku. Įjunkite savo mintis ir pabandykite jas pritaikyti taip, kaip jums patinka.