Šiandien, įsigyjant bet kokius papuošalus, pirmenybė bus teikiama jums kaip madingam asmeniui, nesvarbu, ar tai būtų vyras, ar moteris. Turėdami daugybę pasirinkimų, galite įsigyti bet kokio tipo papuošalų, tokių kaip žiedai, ausų žiedai, apyrankės, karoliai ir pan. Kalbant ypač apie žiedus, galite gauti daugybę modelių ir dydžių, pradedant mažais kūdikių žiedais ir baigiant vestuviniais žiedais. Naudoti brangakmenius, tokius kaip rubinas, deimantas, smaragdas ir safyras, yra geriausias būdas nešioti kaip žiedą vyrams ir moterims, mėgstantiems madingus aksesuarus. Vienas labai populiarus ir madingas žiedų tipas apima įvairių tipų ir stilių smaragdo žiedus, kurie buvo populiarūs daugelį metų dėl daugelio priežasčių.

smaragdo žiedas

Smaragdai yra brangakmeniai, kurie greičiausiai šaus į galvą, kai pagalvosite apie brangakmenius. Giliai žalia spalva tiesiog nuostabiai atgaivins žiūrovų akis, o mistika, ateinanti su smaragdu, tiesiog vilioja. Jie yra labai puikūs ir gali būti labai vertingi dėl savo išvaizdos ir elegantiškos išvaizdos. Galite gauti įvairių formų smaragdinių žiedų, tokių kaip apvalus, ovalus, trilijonas ir kvadratas. Žinoma, žiedai iš smaragdo akmenų dažnai naudojami vestuvėms ir sužadėtuvėms, nes tradicija buvo suteikti smaragdo akmeninius žiedus susituokusiai porai, kai jie švenčia smaragdo jubiliejų.

Įvairių tipų žiedai su smaragdo akmeniu:

Pradėkite tyrinėti 15 geriausių šiuolaikinių deimantinių ir auksinių smaragdinių žiedų dizaino, skirtų sužadėtuvėms ir kitoms progoms, kaip nurodyta toliau.

1. Baltojo aukso deimantinis „Emerald Eternity Band“ žiedas:

„White Gold Diamond Emerald Eternity Band“ žiedas

„White Gold Diamond“ ir „Emerald Eternity Band“ žiedas su spindinčiais apvaliai supjaustytais deimantais ir smaragdu – tai putojantis dizainas, kurį galima dėvėti vestuvių metu ir kuris primena jūsų įsipareigojimą. Šis žiedas pasižymėjo aukšta lako apdaila ir gali būti žavingas nešiojamas rankoje.

2. Sidabrinis smaragdo žiedas su „Black Hills Gold“:

Sidabrinis smaragdo žiedas su „Black Hills Gold“

Šis smaragdinis žiedas buvo gražiai suprojektuotas iš sidabro ir juodo aukso, apvalios formos. Smaragdo akmuo, įterptas į šį žiedą, pritrauks žmones, kad jis taip pat turėtų lapinį dizainą.

3. Juodosios kalvos auksinis ir sidabrinis gembės žiedas:

„Black Hills“ auksinis ir sidabrinis gegužės gimimo akmens žiedas

Gimimo akmenų žiedas bus gana gražus, nes atitinka jų pobūdį ir charakterį. Tai taip pat yra jos rūšis, pagaminta ryškiai žalios spalvos su juodu auksu viduryje. Aplink jį buvo pagaminti lapai žalios spalvos su 14 karatų auksu. Pristatyti tai savo mylimiesiems bus tobula.

4. 1/4 ct TDW deimantinio smaragdo dizainerio žiedas:

1/4 ct TDW deimantinis smaragdinis dizainerio žiedas

Pridėkite savo santuokai tobulą stilių ir grožį naudodami šį 1/4 ct „TDW Diamond Emerald Designer Ring“ žiedą, kuris buvo pagamintas naudojant nuostabų deimanto ir smaragdo žiedą. Šį žiedą ekspertai užbaigė poliruota apdaila.

5. Geltono aukso ovalo pjūvio Zambijos smaragdo aukso žiedas su deimantais:

Geltono aukso ovalo pjūvio Zambijos smaragdo aukso žiedas su deimantais

Norite pasilepinti užsidėję žiedą? Tuomet pasirinkti šį geltono aukso ovalo pjūvio Zambijos smaragdo žiedą su deimantiniais brangakmeniais bus teisingas pasirinkimas, nes tai lepina akį traukiančiomis ryškiomis spalvomis ir nesenstančia Zambijos ypatybe.

6. Baltojo aukso rubino smaragdo deimantinis safyro žiedas:

Balto aukso rubino smaragdo deimanto žiedas su safyru

Tai yra vienas iš klasikinių dizainų, sukurtų smulkiai naudojant rubino akmenis, o smaragdo akmenys baigėsi puikiu meistriškumu ir labai poliruota apdaila. Dėvėdami šį žiedą, žiūrovai juos įsimylės.

7. Viduramžių smaragdo sidabro žiedas:

Viduramžių sidabro žiedas iš smaragdo

Viduramžių smaragdo sidabro žiedas yra įdomus, iš tikrųjų turi skyrių, kuris automatiškai atsidarys ir užsidarys. Tai yra maždaug ½ colio x 5/8 colio ovalo formos ir gali būti naudojama vestuvių ir vakarėlių metu. Viduramžiais jis buvo naudojamas nuslėpti stiprų nuodą, kurį galima įlašinti į nepageidaujamos aukos gėrimą.

8. 10K aukso deimantas & Žaliojo smaragdo žiedas:

10K aukso deimantas & amp; Žalias smaragdo žiedas

Šis 10k aukso deimantas ir žalias smaragdo žiedas turėjo žalią smaragdų rinkinį ir kanalus su deimantų rinkiniu. Tai bus tinkamiausia dėvėti vestuvių ir vakarėlių metu.

9. Auksinis 1/3ct TDW deimantinis ir ovalo formos Zambijos smaragdo žiedas vyrams:

Auksinis 1/3ct TDW deimantinis ir ovalo formos Zambijos smaragdo žiedas vyrams

Asmenys, kurie ieškojo plataus ir vientiso rašto aukso ir deimanto mišraus žiedo dizaino, gali rinktis šį unikalų kūrinį. Tai patrauklus dizainas, kurio dizainas yra centre. Tai buvo sklandžiai poliruota, suteikiant puikią apdailą.

10. Prabangus 925 sterlingų sidabro septyni natūralūs smaragdo žiedai:

Prabangi 925 sidabro sidabro septyni natūralaus smaragdo sukraunama rin

Prabangus 925 sidabro sidabro septynių natūralių smaragdinių žiedų žiedas yra tikras dizainas, pagamintas iš natūralių smaragdų, apsuptų atskirai ir pritvirtintų letenų rinkiniu. Tai yra vienas iš natūralių smaragdo aukso žiedų dizaino, kuris patinka daugeliui žmonių.

11. Suzy Levian 14 k balto aukso smaragdo deimantinis žiedas:

Suzy Levian 14 k balto aukso smaragdo deimantinis žiedas

Suzy Levian 14 k balto aukso smaragdinis deimantinis žiedas buvo suprojektuotas klasikiniu stiliumi, kuris vėliau buvo pridėtas su nupjautu deimantu, kad gražiai ir natūraliai pademonstruotų dėvėtojo drabužius.

12. „Jewelonfire“ smaragdo brangakmenis ir deimantinis akcentinis gėlių žiedas:

„Jewelonfire“ smaragdo brangakmenis ir deimantinis akcentinis gėlių žiedas

„Jewelonfire“ smaragdinis brangakmenis ir „Diamond Accent“ gėlių žiedas neabejotinai suteiks jūsų išvaizdai žavingų smaragdo akmenų, kuriuos puošia vešlūs, apvaliai supjaustyti deimantai, išdėstyti gėlių aplinkoje. Šlifuotas paprastu būdu, jis pagerina naudotojo grožį.

13. Sidabrinis simuliuotas smaragdinis pasjanso žiedas sužadėtuvėms:

Sidabrinis simuliuotas smaragdinis pasjanso žiedas sužadėtuvėms

Sidabrinis imitacinis smaragdinis pasjanso žiedas pagyvins jūsų išvaizdą, jei pasjansas bus sidabrinis ir imituoti rubino, safyro ir smaragdo brangakmeniai. Tai geriausias pasirinkimas dėvėti, nes jis yra aprūpintas visais drabužiais.

14. Akcentinis smaragdo brangakmenio gėlių žiedas:

Akcentinis smaragdo brangakmenio žiedas

„Accent Emerald Gemstone“ gėlių žiedas bus putojantis ir subtilus, nes tai suteiks jūsų stiliui ir išvaizdai spalvų ir rafinuotumo. Šis žiedas buvo puoštas putojančiais baltais deimantais.

15. „Dolce Giovanna“ sidabro smaragdo brangakmenio žiedas:

„Dolce Giovanna“ sidabro smaragdo brangakmenio žiedas

„Dolce Giovanna“ sidabro sidabro smaragdo sužadėtuvių žiedai moderniai ir madingai priderins jūsų aprangą prie visų drabužių. Tai galite dėvėti derindami su bet kokiais kitais papuošalais, kurie daro jūsų išvaizdą gražesnę.

Smaragdiniai žiedai yra labai paklausūs, nes yra labai populiarūs tarp daugybės žmonių visame pasaulyje. Pagrindinė ir pagrindinė smaragdo žiedų populiarumo priežastis yra ta, kad jie demonstruoja elegantišką, stilingą, madingą ir turtingą išvaizdą, be to, tai yra brangakmenis, nes pasaulyje jų pasitaiko retai. Tik labai nedaug smaragdinių brangakmenių yra natūraliai prieinami be netobulumo. Todėl juos reikia gerai apdoroti, mirkant juos visuose sintetiniuose arba kedrų aliejuose. Smaragdo žiedai vyrams gali būti pagaminti iš tokių metalų kaip auksas, sidabras ir platina, nes jie puikiai tiks smaragdo akmens spalvai.

Smaragdo akmens žiedai tiks visiems odos tipams – nuo baltos, blyškios iki alyvuogių ir net tamsios. Šių smaragdinių deimantų žiedų kainų diapazonas priklausys nuo naudojamo metalo tipo, akmens matmenų ir akmenų skaičiaus. Jei norite pasirinkti stilingą ir paprastą, tačiau elegantišką žiedą, galite rinktis deimantinį smaragdo žiedą, kuris suteiks grožio. Naudojant šį smaragdo žiedą reikia elgtis labai atsargiai, nes šis brangakmenis gali neigiamai prarasti savo išvaizdą, kai yra veikiamas aukštos temperatūros ir ryškios saulės šviesos. Kad ir kokį dizainą pasirinktumėte, rinkitės geriausią.