Geri dalykai visada pateikiami mažoje pakuotėje, ir ši frazė atrodo visiškai teisinga, kai kalbama apie Solitaire žiedą. Deimantinis pasjanso žiedas sužadėtuvių žiedams buvo teikiamas pirmenybę daugelį metų; ypač dizainerių solitaire deimantiniai žiedai yra labai populiarūs tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Stulbinantiems pasjanso žiedams reikia tik deimantinio akmens, esančio žiedo centre.

populiarus-deimantas-solitaire-žiedai-vyrams ir moterims

„Solitaire“ deimantinio žiedo dizainas:

Žiedas iš Solitaire puikiai sustiprina dėvėtojo žavesį ir eleganciją. Solitaire žieduose yra tiek daug dizaino, tačiau čia yra 15 geriausių deimantinių solitaire žiedų dizaino sąrašas, iš kurio galite rinktis. Greitai pažiūrėkime.

1. Širdies formos deimantinio pasjanso žiedo dizainas:

Širdies formos deimantinio pasjanso žiedo dizainas

Širdies formos pasjansas yra geriausias būdas išreikšti meilę ir meilę savo mylimajam. Širdies formos pasjansas žiede gali būti jūsų gilios meilės simbolis. Jei savo gyvenime radote ką nors ypatingo, kurį atidavėte savo širdžiai, šis širdies formos pasjansas gali būti tobulas jam ar jai.

2. Platininis Solitaire žiedas vyrams ir moterims:

Platininis Solitaire žiedas vyrams ir moterims

Pridėkite pasjansą su karališku platinos pojūčiu. Platininiai solitaire žiedai yra plačiai naudojami tiek vyrų, tiek moterų solitaire sužadėtuvių žieduose. Centrinis pasjanso deimantas puikiai sėdi platinos viršuje, todėl bet kuriuo atveju esate akį traukianti asmenybė.

3. Geltono aukso žiedas su pasjanso deimantu:

Geltono aukso žiedas su pasjanso deimantu

Auksinis žiedas turi savo svarbą kalbant apie žiedus. Aukso žiedo dėvėjimas dėvėtojo asmenybei gali suteikti elegancijos ir žavesio. Pridedant pasjanso deimantą su savo aukso žiedu, jūsų žiedas gali atrodyti visiškai. Šis geltono aukso deimantinis žiedas bus idealus pasirinkimas solitaire žiedų vyrams.

4. Perlų Solitaire žiedas:

Perlų Solitaire žiedas

Norite savo solidarumui pridėti klasikinio prisilietimo, palaikydami žiedą, tuomet galite rinktis šį Solitaire perlų žiedą. Aplink perlų brangakmenį susagstyti maži pasjanso akmenys sustiprina žiedo grožį ir taip daro jį dėvinčiojo asmenybę. Taigi, jei esate nusiteikę ruoštis savo madingam stiliui, pasirinkite sau Solitaire perlų žiedą.

5. „Square Cut Solitaire Ring“:

Kvadratiniu pjūviu pasjanso žiedas

Kvadrato formos deimantinis pasjanso žiedas niekada neišeina iš mados. Didelis kvadratiniu pjūviu pasjansas turi galią atkreipti žmonių dėmesį į jūsų didelį deimantą. Kvadratinio kirpimo pasjanso žiedas jūsų stiliui gali suteikti sodraus žavesio.

6. Ovalios formos pasjanso žiedas platinoje:

Ovalios formos pasjanso žiedas iš platinos

Ovalios formos pasjanso žiedas yra plačiai žinomas dizainas deimantinių pasjanso žiedų kategorijoje. Suteikite sau karališką išvaizdą naudodami šį ovalų pasjansą bet kokiu atveju. Šį ovalų Solitaire žiedą gali nešioti ir vyrai, ir moterys.

7. Filigranas Solitaire žiedas sužadėtuvėms:

Filigranas „Solitaire“ žiedas sužadėtuvėms

Filigraniniai žiedai yra laikomi tradiciniais žiedais, tačiau pridedant pasjanso deimantinį akmenį su filigraniniu dizainerio žiedu galite įgauti etninės ir tradicinės išvaizdos. taigi, jei kada nors norėsite atrodyti tradiciškai, dėvėdami šį filigraninį pasjanso žiedą tikrai jums padės.

8. Paprastas ir spalvingas Solitaire žiedas:

Paprastas ir spalvingas Solitaire žiedas

Atėjo laikas atlikti keletą eksperimentų su skaidraus pasjanso spalva, o čia mes pristatome jums spalvingą pasjanso žiedą. Šampano spalvos pasjanso akmuo yra gana unikalus savo stiliumi.

9. „Emerald Cut Solitaire“ žiedai vyrams:

„Emerald Cut Solitaire“ žiedai vyrams

Smaragdo spalvos deimantiniai pasjanso žiedai yra labai populiarūs tarp vyrų. Smaragdinio pasjanso žiedo nešiojimas su dvigubais koteliais gali puikiai atspindėti jūsų stiliaus drąsą. Šis labai blizgantis smaragdinis žiedas gali būti puikus pasjanso žiedas vyrams.

10. Vyrų eilių karoliukų Solitaire žiedas:

Vyriškas eilių karoliukų Solitaire žiedas

Padarykime visą žiedo struktūros dizainerį, o eilutės karoliukų žiedas puikiai parodys šį teiginį. Žiedų kraštai yra gražiai suprojektuoti, o mažos karoliukai su širdies formomis gali būti geriausias pasjanso sužadėtuvių žiedas vyrams.

11. Pave Solitaire žiedas:

Pave Solitaire žiedas

Solitaire žiedas efektyviai išryškina centrinį akmeninį popsą, kuris jūsų asmenybei suteikia papildomo spindesio. Taigi, suteikite sau papildomos kibirkšties su šiuo nuostabiu nutiestu Solitaire žiedu.

12. „Halo Solitaire“ žiedas vestuvėms:

„Halo Solitaire“ žiedas vestuvėms

Halo Solitaire žiedas turi stulbinantį centrinį akmenį, kurį supa maži Solitaire akmenys, dėl kurių centrinis akmuo atrodo didesnis. Taigi, jei norite atkreipti žmonių dėmesį į savo centrinį akmenį, šis aureolės pasjanso žiedas jums gali būti geriausias pasirinkimas.

13. „Bezel Set Diamond Solitaire Ring“:

Rėmelių rinkinys Deimantinis Solitaire žiedas

„Solitaire“ žiedų rėmelių rinkinys yra labai garsus žiedo nustatymas dėl savo šiuolaikiškos ir rafinuotos išvaizdos. Plonas metalas sandariai supa Solitaire, kad jis visada tiktų jūsų aktyviam gyvenimo būdui. Jei norite dėvėti pasjanso žiedą kaip kasdienį ornamentą, turite pasirinkti rėmelio nustatymo solitaire.

14. Bar Solitaire nustatymas:

Bar Solitaire nustatymas

Juostos aplinkoje yra daug akmenų ir kiekvienas akmuo yra puikiai atskirtas metalo strypais. Bet kokia proga dėvėti baro pasjanso žiedą galite išsiskirti iš minios.

15. Katedros pasjanso sužadėtuvių žiedas:

Katedros Solitaire sužadėtuvių žiedas

Katedros Solitaire žiedas yra vienas iš klasikiškiausių ir elegantiškiausių sužadėtuvių žiedų. Katedroje pastatytas deimantinis pasjansas buvo pakeltas aukštai virš jūsų piršto, kuris yra pakankamai galingas, kad patrauktų bet kurio žmogaus akis į pirštą.

Čia mes turime visus Solitaire žiedų dizainus nuo paprasto iki madingo. Galite pasirinkti paprastą pasjanso žiedą savo ar savo mylimajam, nes kartais paprasčiausias teiginys gali būti galingesnis išreikšti savo jausmus. Deimantiniai Solitaire žiedai yra nesenstantys papuošalų papuošalai ir, kad ir kokia būtų proga, jie visada suteikia naudotojui visišką išvaizdą.

Tikimės, kad jums patiko visi pasjanso žiedų dizainai ir dabar galite lengvai išsirinkti sau tinkamą. Pažadame, kad mūsų aukščiausios kokybės žiedai gali išryškinti piršto deimantą.