Pirštų žiedai buvo svarbus papuošalas ištekėjusioms moterims. Indijos ir daugiausia induistų kultūros ritualas yra dovanoti pirštų žiedus, populiariai vadinamus Buchwald, naujai susituokusioms savo tėvų nuotakoms. Padovanota nuotakai sidabro, ji atneša tėvų sėkmę, meilę ir palaiminimus geresniam gyvenimui. Piršto žiedas yra plačiai dėvimas antrojo piršto, kuris eina per gimdą ir pasiekia širdį. Taigi piršto žiedas stiprina gimdą, apeidamas kraują iš širdies. Tačiau laikui bėgant pirštų žiedų dizainas taip pat pasikeitė iš klasikinio į madingą.

pirštų žiedų dizainas

Skirtingi ir naujausi pirštų žiedų („Mettelu“) modeliai Indijos moterims:

Pažvelkime į moterų pasirinktus 15 geriausių sidabro ir aukso žiedų.

1. Paprastas aukso pirštų žiedas:

paprastas-aukso-sruogos-piršto žiedas

Paprastas piršto žiedas, pagamintas iš aukso, paprastam dėvėtojui suteikia paprastesnę išvaizdą. „Metti“ dizainas pagamintas iš keturių auksinių sruogų, suteikiančių įmantrų išvaizdą. Dizainas reiškia vaisingumą, augimą ir amoralumą. Genčių dizainas įkvepia tokį dizainą.

2. „Wave Design“ pirštų žiedai kasdieniam dėvėjimui:

„Wave Design“ pirštų žiedai kasdieniam nešiojimui

Piršto žiedo vaizdas, įkvėptas gamtos, yra bangos dizainas. Auksiniam žiedui vandenynuose suteikiama bangos forma. Tai klasikinis dizainas, skirtas reguliariai dėvėti kiekvieną aprangą. Dizainas simbolizuoja jėgą, meilę, galią, paslaptį ir kt.

3. Sidabrinis pirštų žiedas su deimantu:

Sidabrinis pirštų žiedas su deimantu

Pirštas iš sidabro ir deimantų pagamintas žiedas suteikia blizgančią ir nuostabią išvaizdą ypatingomis progomis. Dizainas pagamintas iš sidabro, o deimantai yra prikaustyti prie jo, kad atrodytų patraukliai. Žiedas turi reguliuojamą dizainą, kuris tinka bet kokiam pirštui.

4. Brangakmenių pirštų žiedas ir reikšmės:

Brangakmenių pirštų žiedas ir jo reikšmės

Ieškai ko prasmingo apsirengti! Arba norite padovanoti ypatingą dovaną gruodį gimusiems! Piršto žiedas su turkio spalvos brangakmeniu yra geriausias dizainas. Brangakmenis yra padengtas sidabru arba platina, kaip norite. Dizainas su turkio spalvos brangakmeniu yra apsauga nuo blogio ar neigiamos vibracijos. Tai taip pat simbolizuoja likimą, draugystę ir ištikimybę.

5. Saulėgrąžų pirštų žiedas auksas:

Saulėgrąžų pirštų žiedas auksinis

Vasarą norite dėvėti tai, kas dera su saulės spinduliais. Išbandykite aukso piršto žiedą, suteikiantį saulėgrąžų dizainą. Saulėgrąžų dizainas pagamintas iš aukso ir nusagstytas sidabro žiedu. Tai simbolizuoja ištikimybę, dievinimą ir gyvybingumą.

6. Vėžlio sidabro žiedo dizainas:

Vėžlio sidabrinio piršto žiedo dizainas

Norite reguliariai dėvėti kažką madingo! Piršto žiedo dizainas, pagamintas naudojant oksidazę, suteikia nuostabią išvaizdą. Jį geriausia dėvėti iš „Navratri“ skirtų etninių suknelių, tačiau merginos taip pat dėvi jį reguliariai. Dizainas simbolizuoja sėkmę, sėkmę ir ilgaamžiškumą.

7. Sidabriniai trigubi pirštų žiedai:

Sidabriniai trigubi pirštų žiedai

Sidabrinis pirštų žiedo dizainas, turintis kitokią ir patrauklią nuotakos išvaizdą. Trys žuvies dizaino žiedai yra dėvimi nuo kojų pirštų. Sidabrinis žiedas arba žiedai yra pagaminti iš sidabro ir smaragdais nusagstyti. Į muzikinį efektą pridedami mieli sidabriniai džiugeliai. Tai pakelia spalvingą išvaizdą naujosios nuotakos lygiu.

8. Tradicinis Pietų Indijos pirštų žiedas:

Tradicinis Pietų Indijos pirštų žiedas

Norite turėti tradicinę išvaizdą. Indiškas piršto žiedo dizainas, pagamintas iš sidabro, suteikia tradicinę išvaizdą etniniams ir sarees. Tai vis dar populiarus dizainas, dėvimas kaimuose. Dizainas pagamintas iš sidabro, o ant jo yra įspaustas nedidelis dizainas. Dizainas yra plačiai naudojamas reguliariai dėvėti.

9. Spalvotas kojų pirštų žiedas:

Spalvotas kojų pirštų žiedas

Norite dėvėti spalvingą dizainą savo kojai! Išbandykite piršto žiedo kulkšnies dizainą, pagamintą iš aukso ir nusagstytą keliais spalvingais akmenimis. Kulkšniui suteikiamas gėlių dizainas, pritvirtintas prie piršto žiedo su viena gija. Tai simbolizuoja meilę, laimę ir pagarbą.

10. Begalybės pirštų žiedas:

Begalybės pirštų žiedas

Magnetinio piršto žiedo dizainas, pagamintas begalybės dizaino dėvėtojui, suteikia dėvėtojui gerą ir supaprastintą asmenybę. Jis plačiai pasirenkamas kasdieniams drabužiams, ypač kapriams ir sijonams. Dizainas pagamintas iš sidabro arba sidabro. Dizainas simbolizuoja įgalinimą, amžinybę ir ilgalaikę meilę.

11. Nuostabus juodo akmens pirštų žiedas:

Nuostabus juodo akmens pirštų žiedas

Juodo akmens dizainas visada buvo patrauklus. Panašiai nuostabiai atrodo ovalo formos piršto žiedas, nusagstytas juodu akmeniu. Akmuo nusagstytas sidabro arba sidabro sidabro žiedu. Dizainas suteikia elegantišką išvaizdą kasdieniams, ilgiems sijonams ir „Navratri“ choli. Tai simbolizuoja galią kovoti su blogiu, vilties spindulį ir ištikimybę.

12. Mažas karoliukų pirštų žiedas:

Mažas karoliukų pirštų žiedas

Keliaudami po paplūdimius norite dėvėti aksesuarus. Pirštų žiedo vaizdas, pagamintas iš mažų ir vidutinių mėlynos spalvos karoliukų, suteikia mergaitėms paprastesnę išvaizdą. Dizainą sudaro trys stovai su geru mėlynų atspalvių deriniu. Dizainas ir spalva simbolizuoja meilę, ramybę, pagarbą ir jausmingumą.

13. Radžastano pirštų žiedai vestuvėms:

Radžastano kojų pirštų žiedai vestuvėms

Norite karališkos išvaizdos savo vestuvėms! Išbandykite dizainą, įkvėptą Radžastano dizaino papuošalų. Piršto žiedas pagamintas iš aukso ir suprojektuotas gėlėmis. Auksinio piršto žiedas yra įspaustas smulkiais piešiniais, o mažas smaragdas yra pritvirtintas, kad pridėtų jo grožio. Tai nuostabiai atrodo ant lehengų su tradiciniais siuvinėjimais.

14. Gražus perlų pirštų žiedas:

Gražus perlų pirštų žiedas

Ieškau naujo madingo dizaino piršto žiedui. Išbandykite mielą ir gremėzdišką dizainą, pagamintą iš jūros perlų. Pirštų žiedas pagamintas iš skirtingų dydžių baltų perlų. Tai suteikia prabangų etninio drabužio vaizdą. Jis taip pat dažniausiai dėvimas keliaujant į salas atostogų. Dizainas simbolizuoja karalystę, turtus, sveikatą ir taiką.

15. Kūdikių pėdų dizaino pirštų žiedas:

Kūdikių pėdų dizaino pirštų žiedas

Ieškau kažko ypatingo būsimai mamai! Išbandykite dizainą, pagamintą mažo kūdikio kojomis. Dizainas pagamintas iš aukso, o jame yra dygliuotų deimantų, kurie suteikia mielą ir žavingą išvaizdą. Tai geriausia dovana kūdikio dušui, rodančiam meilę ir sėkmę.

Pirštų žiedo dizainas, apimantis visą kulkšnį, taip pat žinomas kaip puslapio skausmas įvairiose Gudžarato dalyse. Dizainas apima tris ar keturis žiedus, pritvirtintus prie kulkšnies. Pietų indėnams labai svarbi tradicija nešioti piršto žiedą; be to, tai moteriškumo ir vaisingumo simbolis.