Patraukliausias būdas pasiūlyti savo mylimam žmogui negali būti širdies formos iškirptas deimantinis žiedas. Jei pirmą kartą radote deimantinį žiedą, kad pasiūlytumėte savo meilę, širdies formos deimantinis žiedas gali labai aiškiai parodyti jūsų širdies jausmus ir užkariauti jūsų meilužio širdį.

Širdies deimantas reiškia meilę ir aistrą jūsų partneriui. Dviejų sujungtų porų formos dizainas yra puikus širdies deimantas. Kai ketinate pirkti širdies deimantą, yra keletas patarimų, kurie padės suprasti, kaip nusipirkti tobulą širdies deimantinį žiedą? Įsitikinkite, kad puikus širdies deimantas turi 59 bruožus, o abi širdies pusės yra visiškai vienodos ir identiškos. Širdies formos deimantas turėtų būti ne mažesnis kaip 0,5 karatų, nes maža širdelė neatrodys patraukli.

Širdies formos deimantiniai žiedai, mylimi vieną kartą:

Čia yra geriausių širdies formos žiedų, skirtų sužadėtuvėms, kolekcija.

1. Širdies formos deimantinis žiedas:

Širdies formos deimantinis žiedas

Širdį pulsuojantis gražaus širdies deimantinio žiedo dizainas atrodo neįtikėtinai romantiškai. Bet kuri mergina būtų tavo, jei pateiktum jai pasiūlymą su deimantine širdimi ant pirštų, nes merginoms tai atrodo taip romantiška, kai pasiūlyta romantiškai.

2. Širdies formos deimantinis žiedas su deimantais:

Širdies formos deimantinis žiedas su deimantais

Širdies formos deimantinis žiedas su išklotais deimantais, apsuptas aplink ir taip pat dekoruotas juosta, puikiai atrodo ypatingai sužadėtuvių ir vestuvių progai. Baltas širdies deimantas ir baltas deimantas kartu sukuria akinantį poveikį jūsų pirštams.

3. Didelis rožinis širdies deimantinis žiedas:

Didelis rožinis širdies deimantinis žiedas

Spalvotas širdies deimantinis žiedas iš balto aukso ir gražus apvalus deimanto žiedo juostelėje meninis dizainas geriausiai tinka meilės pasiūlymui. Rožinis puikiai briaunotas širdies deimantinis žiedas nuostabiai atrodys jūsų meilės gyvenimo pradžioje.

4. Širdies formos rožinis safyro deimantinis žiedas:

Širdies formos rožinis safyro žiedas

Geriausiems širdies formos sužadėtuvių žiedams neįtikėtinai atrodys dizainas su rausva širdimi iškirptu deimantu ir stora linija, apjuosta apvaliu deimantu ir net ant žiedo juostos. Puikiai tinka sužadėtuvėms ir jubiliejui bet kokios spalvos širdies deimantinis žiedas atneš visą stebuklingą meilę.

5. Įvairiaspalvis širdies deimantinis žiedas:

Įvairiaspalvis širdies deimantinis žiedas

Įvairiaspalvis širdyje iškirptas deimantinis žiedas ant rožinio aukso žiedo juostos yra fantastiškai gražiai sukurtas žiedas. Širdies formos žiedų dizainas iš rožinio aukso metalo atrodo nuostabiai su rausvu aukso atspalviu ir deimanto spindesiu.

6. Širdies deimantinis filigraninis žiedas:

Širdies deimantinis filigraninis žiedas

Puikus širdies formos deimantinis žiedas, sumontuotas ant filigrantiškai sukurtos žiedo juostos, bus nuostabus vestuvių ceremonijos žiedas. Siena su mažiau deimantų stovi viena tarp metalo, taip pat atrodo subtiliai ir dizaineriškai.

7. Raudonasis širdies deimantas geltoname aukse:

Geltono aukso raudonas širdies deimantas

Raudonas rubino deimantas, supjaustytas ir suformuotas į širdį, atneš jūsų širdį į rankas. Puikios formos širdis, sumontuota ant širdies formos aukso žiedo, nuostabiai užkariaus daugelio žmonių širdis.

8. Rubino širdies deimantas Valentino dienai:

Rubino širdies deimantas Valentino dienai

Rubino širdies formos deimantinis žiedas, išmargintas platina arba sidabru, suteiks gražią išvaizdą net ir kaip geltono aukso deimanto smeigė. Du apvalūs balti deimantai, palaikantys bet kurią širdies deimanto pusę, atrodo fantastiškai.

9. Natūralus mėlynas safyro deimantinis širdies pjovimo žiedas:

Natūralus mėlynas safyro deimantinis širdies žiedas

Nuostabus meno papuošalas gali būti mėlynas safyro širdies formos deimantinis žiedas, gražiai išraižytas ir sucentruotas tarp dviejų ribotų baltų apvalių deimantų linijų ir net ant žiedo juostos. Neįtikėtinas dizainas, tobulas tarp širdies formos deimantinių žiedų.

Yra įvairių dizainų, pagamintų iš širdies formos deimantinių žiedų. Ypač meilės poroms, norinčioms nešioti to paties dizaino širdies žiedus, galima pasirinkti dvigubų širdžių deimantus, nusagstytus ant žiedų juostų. Nors širdies deimantas, dekoruotas kitais aplink juos išklotais deimantais, taip pat atrodo neįtikėtinai. Nors spalvingi deimantai širdyje taip pat atrodo neįtikėtinai. Širdies deimantai paprastai pasirenkami iš balto aukso arba rožinio aukso, kad atrodytų gražiai. Geltonas auksas gali atrodyti šiek tiek mažiau patrauklus nei platinos ar rožinis auksas.