Sidabras yra labai minkštas ir trapus metalas, lengvai linkęs subraižyti ir per tam tikrą laiką po reguliaraus dėvėjimo žiedas gali įgauti kitokią formą ir nudžiūvusią tekstūrą. Tačiau sidabro papuošalų apdaila yra labai universali, o tai savo ruožtu atrodo labai ryški ir poliruota. Kalbant apie kainą, sidabras yra labai pigesnis ir jį gali sau leisti bet kuris.

Daugelis žmonių savo sužadėtuvėms ir vestuvių ceremonijoms renkasi gražius dirbinius iš deimantinių sidabro žiedų ir kuria prisiminimus. Graži sidabrinio deimanto žiedo pradžia gali tapti gražia priežastimi pažadėti brangų žiedą ateinantiems jubiliejams.

Specialūs sidabrinių deimantų žiedų dizainai:

Čia dalijamės gražiausiais sužadėtuvių ir vestuviniais sidabro žiedais vyrams ir moterims.

1. Sidabrinis deimantų klasterio žiedas:

Sidabrinis deimantinis žiedų žiedas

Sidabrinis deimantinis žiedas su dizainerio žvilgsniu žiedo juostos centre yra malonus dizainas. Žiedo juosta taip pat nusagstyta deimantais, o grupė su mažais apvaliais deimantais atrodo nuostabiai.

2. Sidabrinis deimantinis žiedas:

Sidabrinis deimantinis žiedas

Įspūdingas dizainas deimantiniuose sidabro žieduose gali būti pagamintas sukant žiedą. Visas sidabrinis deimantas kiekviename dizaino posūkyje atrodo įspūdingai.

3. Sidabrinis deimantinis kryžiaus žiedas:

Sidabrinis deimantinis kryžiaus žiedas

Sidabriniai sužadėtuvių žiedai pasižymi nuostabiu dizainu, kuris žavi jūsų asmenybę. Kryžminis sidabrinis žiedas su deimantais visame žiede atrodo nuostabiai ir traukia akį. Sidabrinių žiedų patvarumas taip pat padidėja, kai juose yra dygliuotų deimantų.

4. Sidabrinis deimantinis nėrinių įkvėptas žiedas:

Sidabrinis deimantinis nėrinių įkvėptas žiedas

Sidabriniai deimantiniai vestuviniai žiedai gali būti specialiai suprojektuoti pagal nėrinių įkvėptus dizainus, dėl kurių žiedas atrodo neįtikėtinai nuo pasaulio. Puikiai smeigti deimantai vidurinėje žiedo dalyje, uždaryti raišteliu iš abiejų pusių, atrodo nuostabiai.

5. Sidabrinis deimantinių pjūvių klasterio piramidės juostos žiedas:

Sidabrinis deimantinių povų klasterio piramidės juostos žiedas

Gražios kolekcijos su deimantiniais sidabro žiedais pavogia daugelio širdis. Sidabro blizgesys ir piramidės formos deimantų spiečius sukuria nuostabų raštą, dėl kurio rankos spindi sidabro deimantais.

6. Sidabrinis deimantinis vestuvinis žiedas:

Sidabrinis deimantinis vestuvinis žiedas

Sidabriniai vestuviniai žiedai su deimantais, specialiai sukurti karališka išvaizda, gali būti suprojektuoti taip, kad centre būtų deimantas ir išklotų deimantus, todėl likusi dalis būtų graži. Suporuotas dviejų sidabro žiedų rinkinys gali tapti vestuvių žiedų rinkiniu.

7. Sidabrinis deimantinis sužadėtuvių žiedas:

Sidabrinis deimantinis sužadėtuvių žiedas

Deimantas centre, pabrėžiantis žiedo puošnumą, atrodo nuostabiai. Dviejų sidabrinių sužadėtuvių žiedų rinkinys atrodo neįtikėtinai, kai yra suprojektuotas su žvilgančiu baltu deimantu gražiai nusagstytų deimantų centre.

8. Sidabrinis ir išsibarstęs deimantinis žiedas:

Sidabrinis ir išsklaidytas deimantinis žiedas

Puikus ir išskirtinis sidabrinio deimanto žiedo raštas gali būti pasirinktas kaip žiedo juosta su nelygiomis sienomis ir nevienoda mažų deimantų padėtis visoje juostoje. Sidabrinis žiedas taip pat bus kitoks ir lengvas.

9. Sidabrinis deimantinis žiedas moterims:

Sidabrinis deimantinis žiedas moterims

Sidabriniai deimantiniai žiedai moterims, specialiai sukurti su povo ar panašaus moteriško dizaino motyvais, atrodo neįtikėtinai. Povas suprojektuotas su gražiai sukurtomis plunksnomis žiede. O deimantai kiekviename gale ir gražus raudonas rubinas akyse atrodo nepriekaištingai.

Sidabrinių deimantų žiedų modelių kolekcijoje yra daug įvairių dizainų. Žmonės gali sau leisti ne tik vieną, bet ir daugybę sidabrinių deimantinių žiedų, palyginti su aukso ar balto aukso deimantiniais žiedais. Sidabras yra metalas, randamas visur ir yra daug visame pasaulyje. Kurti sidabru taip pat labai paprasta. Taigi sidabro papuošaluose galima rasti įvairių dizainų.

Sidabriniai žiedai paprastai gaminami su tam tikra procentine paladžio sidabro dalimi ir yra laikomi patvaresniais. Sidabras yra metalų mišinys, kuriame 92,5% gryno sidabro. Sidabras su paladžio mišiniu turi tam tikrą kiekį platinos. Taigi jis turi daugiau blizgesio faktoriaus.