Senoviniai sužadėtuvių žiedai yra grožio dalykas. Jie yra unikalūs ir stilingi. Kiekvieną iš šių stilių kadaise dėvėjo įsimylėjęs žmogus, todėl šie žiedai yra paklausūs. Yra keletas dizaino tipų, kurie patenka į antikvarinį skyrių, ir kiekvienas iš jų yra paaiškintas čia. Taigi galite pasirinkti geriausią savo mylimam žmogui iš šios išskirtinės senovinio stiliaus sužadėtuvių žiedų kolekcijos.

Senovinio stiliaus sužadėtuvių žiedai auksu ir deimantu:

1. Senovinis Gruzijos sužadėtuvių žiedas:

Senovinis Gruzijos sužadėtuvių žiedas

Šie nesenstantys meno kūriniai yra sukurti subtiliu dizainu, kurį įkvėpė Graikijos era. Šis žiedas bus branginamas ilgą laiką, todėl reikia kruopščiai planuoti, kad pasirinktumėte tinkamą. Tai ypač patiks tiems, kurie mėgsta senus žavesio efektus. Tai puikūs senoviniai sužadėtuvių žiedai.

2. Viktorijos laikų senovinis sužadėtuvių žiedas:

Senovinis Viktorijos laikų sužadėtuvių žiedas

Karalienių laikai yra vieni egzotiškiausių ir kiekvienoje pasakoje vaizduojama princesė ar karalienė. Kiekviena mergina taip pat svajoja apie ypatingą pasaką savo gyvenime. Galite padaryti tai geriausia jos pasakų diena padovanodami jai Viktorijos laikų sužadėtuvių žiedą, kuris yra senoviškai atrodantis sužadėtuvių žiedas.

3. Edvardo senovinis sužadėtuvių žiedas sidabru:

Edvardo senovinis sužadėtuvių žiedas sidabro spalvos

Tai tikrai ypatingi žiedai, kurie atrodo šviesiai. Platina pirmą kartą buvo naudojama šioje eroje. Ant žiedų yra išgraviruotas filigraniškas darbas ir tai suteikia labai įmantrią išvaizdą. Tai puikiai tinka jūsų mylimam žmogui, jei ji mėgsta subtilų meno kūrinį.

4. Art Nouveau antikvarinis žiedas:

Senovinis Art Nouveau žiedas

Tekančios linijos yra natūraliausiai atrodantys dizainai, įtraukti į šiuos žiedų dizainus. Todėl jie yra populiariausi tarp senovinių senovinių sužadėtuvių žiedų. Natūrali šių gražių žiedų tema daro ją patraukliausią visoms nuotakoms.

5. Antikvarinis Art Deco žiedas:

Senovinis Art Deco žiedas

„Art deco“ simbolizuoja geometriniai piešiniai. Šie stiliai yra išgraviruoti žieduose, kad suteiktų jam labai madingą stilių ir tai, kas netgi naudojama ir mylima šiandien. Tai suteikia žiedui modernią išvaizdą ir feminizmo jausmą. Tai senoviniai auksiniai sužadėtuvių žiedai.

6. Retro senovinis sužadėtuvių žiedas:

Retro senovinis sužadėtuvių žiedas

Retro išvaizda yra senovinė ir tuo pačiu moderni. Naudotos medžiagos ir metalas bei stilius yra 1940 m. Ir tai atsispindi sukurtuose žieduose. Nors jie yra antikvariniai, išvaizda yra nuostabi ir elegantiška.

7. Senovinis auksinis sužadėtuvių žiedas rožėje:

Senovinis auksinis sužadėtuvių žiedas rožėje

Rožinio aukso senoviniai sužadėtuvių žiedai yra gražūs žiedai, kuriuose naudojamas rožinio aukso metalas. Šių žiedų spalva suteikia unikalų ir žavingą švytėjimą. Rožinis auksas yra labai moteriškas, todėl tai patinka daugumai moterų.

8. Senieji kalnakasiai iškirpo senovinį žiedą:

Senieji kalnakasiai nukirpo senovinį žiedą

Tai brangūs žiedai, skirti senoviniam ventiliatoriui. Jie yra unikalūs ir turi unikalų stilių. Jie yra labai vertingi, nes juos sunku rasti. Jie yra kaip kolekcionavimo daiktas, todėl jie yra unikaliausi.

9. Senasis Europos senovinis žiedas:

Senas Europos antikvarinis žiedas

Šie žiedai turi pjūvį su apvalia juosta. Jie atrodo apvalūs iš viršaus. Jie turi trikampius blokus. Išbandykite šiuos stilius, kad gautumėte nuostabų senojo pasaulio žavesį.

Antikvariniai sužadėtuvių žiedai buvo madingi prieš daugelį metų ir dabar jie labai sugrįžta. Jie jaučia nesenstantį jausmą, todėl jie yra geidžiamiausi. Šie sužadėtuvių žiedai yra gražiausia kolekcija, todėl yra idealus pasirinkimas, kad jūsų sužadėtuvių diena būtų įsimintiniausia.