Auksas yra blizgus, vertingas metalas, suteikiantis žmogui žavią ir malonią asmenybę bei magnetinę galią, kuri lengvai pritraukia kitų žmonių dėmesį. Auksiniai žiedai su akmenimis tampa vis populiaresni, nes pirštai yra labiausiai matoma žmogaus kūno dalis. Bet koks ant jo nešiojamas žiedas atspindi jūsų stilių ir taip pat atspindi jūsų asmenybę mados atžvilgiu. Ant žiedo dygliuoti akmenys gali būti deimantai, rubinas, smaragdas ar net safyras. Žiedą galima nešioti ant bet kurio piršto pagal jūsų madą ir suvokimą.

Gražus ir madingas aukso žiedų dizainas su akmenimis:

Pažvelkime į 9 geriausius aukso žiedų tipus su akmenimis.

1. Padalintas žiedas su trimis akmenimis:

Padalintas žiedas su trimis akmenimis

Šio tipo suskaidytas auksinis žiedas išryškina tris ant jo sumontuotus deimantus, todėl jis atrodo nepaprastas ir stulbinantis blizgesys akmeniui, taip pat ir naudotojo pirštams, o kartu atrodo brangus. Žiedas pagamintas iš 18k aukso, atrodo stilingai ir gali būti maloniai nešamas į bet kurią vietą.

2. Auksinis žiedas su rubinu vyrams:

Auksinis žiedas su rubinu vyrams

Vyrai taip pat nori nešioti auksinius žiedus, kurie tinka ir netgi sustiprina jų stilių, ir suteikia jiems daugiau įvaizdžio. Rubinas yra galingas visatos akmuo ir simbolizuoja draugystę ir meilę. Šių būdingų savybių žiedų tipą vertina vyrai ir netgi lengva susikalbėti, kad rūpinatės artimaisiais.

3. Vienas deimantinis žiedas vyrams auksu:

Vienas auksinis auksinis žiedas vyrams

Kai kurie vyrai nori nešioti atskirus deimantinius žiedus, nes tai dėvėtojui suteikia elegantišką ir karališką išvaizdą. Žiedas turi didelį kvadrato formos deimantą, išmargintą mažais deimantais, sumontuotais šone, taip suteikdamas pirštams daugiau elegancijos.

4. 18 K rožinis auksas su mėlynu safyru:

18 K rožinis auksas su mėlynu safyru

Rožinio aukso žiedai yra rausvos spalvos ir yra šiek tiek brangesni nei įprastas auksas. Žiedas turi gražų mėlyną safyro dygsnį, o suskaidytas blauzdos kriaušės formos suteikia žiedui gražią išvaizdą. Žiedas pagamintas iš 18k aukso ir suteikia žaibišką išvaizdą dėvint bet kokiai šventei ar progai.

5. Auksinis žiedas su deimantinėmis plunksnomis:

Auksinis žiedas su deimantinėmis plunksnomis

Jaunos merginos nori paleisti laisvę ir skristi aukštai kaip paukščiai ir užkariauti pasaulį. Šis plunksnos formos žiedas jiems puikiai tinka ir suteikia jiems stulbinančią bei patrauklią išvaizdą. Vienoje plunksnų pusėje yra karūnuoti deimantai, o kita pusė – atrodyti nuostabiai ir madingai.

6. Keli aukso žiedai:

Keli aukso aukso žiedai

Daugelis žmonių mano, kad nešioti brangakmenius pirštuose gali stebuklingai pakeisti jų gyvenimą ir įnešti į jų gyvenimą stebuklų, tuomet tokio tipo žiedas jiems yra puikus pasirinkimas. Ant aukso žiedo blizgūs brangakmeniai yra dygliuoti, todėl atrodo nuostabiai, kai nešiojami ant pirštų.

7. Stilingas auksinis žiedas su spalvotais akmenimis:

Stilingas auksinis žiedas su spalvotais akmenimis

Šio tipo stilingas auksinis žiedas atrodo nuostabiai, kai moterys nešioja pirštais. Žiedo kraštuose sukurtas gražus darbas, o centre – spalvingi akmenys, todėl jie tampa patrauklūs ir patrauklūs akims.

8. Žalio akmens žiedas auksu mergaitėms:

Auksinis žalias žiedas mergaitėms

Smaragdo akmuo atrodo labai patrauklus dėl savo gyvos spalvos. Šis akmuo taip pat suteikia daug intelektinės pažangos ir geresnio supratimo gyvenime. Akmuo padeda sustiprinti geresnį gebėjimą suvokti, todėl jaunos merginos jį dievina dėl šių nepaprastų savybių.

9. Senovinis auksinis žiedas su akmeniu moterims:

Senovinis auksinis žiedas su akmeniu moterims

Šio tipo žiedus moterys naudoja dešimtmečius, todėl jų pirštai atrodo labai gražūs. Auksinis žiedas turi mažus baltus deimantus, išmargintus specialiu raštu, ir yra labai patogus naudoti kasdien, ir tinka biuro drabužiams.

Auksiniai žiedai su akmenimis pagerina žmogaus išvaizdą ir suteikia nepaprastą išvaizdą. Šio tipo žiedus gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys, nepriklausomai nuo amžiaus ir spalvos. Žiedai padeda žmogui suteikti daugiau išvaizdos ir netgi padeda jauniems žmonėms sukurti savo stiliaus pareiškimą.