Erkekler evlenme zamanının geldiğini hissedene kadar beklerler ve bu arada doğru kadını bulmak için mümkün olduğunca çok kadınla flört eder ve flört ederlerdi. Bir erkek, kendisini en iyi arkadaşı gibi sevecek, onu annesi gibi şımartacak ve kızıyla olduğu gibi ona karşı da çok sahiplenici bir eş ister. Bu nedenle bir erkek, BEN YAPIYORUM demeden önce, aradığı kadının, tanıştığı kadınlarda arzu ettiği niteliklere sahip olup olmadığını anlamalıdır. Bu, otostop çekmeye evet demeden önce yapması gereken bir şey olmalı, yoksa daha sonraki bir aşamada sorun teşkil edebilir. İşte nasıl bir eş seçeceğinize dair birkaç ipucu.

Önemli bilgi:

1. Bir erkeğin bir listesi olmalı ya da şirket için en iyi eşe sahip olmak da dahil olmak üzere hayatında ne görmek istediğini bilmelidir. Daha sonra ihtiyaçlarını kontrol etmeli ve eşinin ihtiyaçlarının uyuşup uyuşmayacağını kontrol etmelidir. Örneğin, tatildeyken, mutfakta oyalanıp evin bakımını yaparken bütün gün televizyon izlemesi onun için sorun değil mi??

2. Bir erkek, karısında hayran olmak istediği her şeyin bir listesini yapmalıdır. Yine de gerçek olmalı, fotoshoplu aktrisler ve modeller hakkında hayal kuran biri değil. Listesi, din ve geçmiş, eğitim nitelikleri, siyasi bilgi birikimi, hobiler, sosyalleşme tarzları, kariyer ve para, evcil hayvan sever ya da değil, bir mekân fikri ve daha fazlasını içermelidir..

3. Bir erkek potansiyel karısıyla tanıştığında, onu daha iyi anlamak için zaman harcamalı veya onu dışarı çıkarmalıdır. Soruların sorulabildiği ve iletişim kanallarının daha iyi anlaşılması için açıldığı yüz yüze etkileşim yardımcı olur. Ona ne söylediğine dikkat etmeli, bunlar kaçırmaması gereken önemli ipuçları..

4. Araması gereken, başı omuzlarında olan bir kadındır. Karısı için bir oyuncak bebek sahibi olmayı gerçekten karşılayamıyorsa, fazla bakıma muhtaç olmamalı. Ayrıca, sosyalleşme tarzı düpedüz, modaya uygun ve modaya uygun kadınları gerektirdiğinde, sade bir Jane’e razı olmayı düşünmemelidir..

5. Birbiriyle uyuşmayan nüanslar varsa, adam bunun gelecekte sorunlara yol açabileceğini anlamalıdır. Bu nedenle, eğer ona değişmek isteyip istemediğini sorarsa, söyleyeceklerine hazır olmalı ve buna göre bir karar vermelidir, çünkü evlilikler yaşam içindir ve sadece neşeli bir olayın gerçekleştiği bir olay değildir..

6. Bir erkek ailesi ve arkadaşlarıyla tanışmak için zaman ayırmalıdır. Arkadaşlar ona ailenin onun hakkında söyleyebildiğinden daha fazlasını söylerdi. Özellikle geçmiş konuşulurken söylediklerine kulak vermelidir. Unutma, o bir gün senin karın olacak ve ona bir kaçamak ya da tek gecelik eğlenceli bir oyuncak bebek gibi davranmamalısın..

7. Çekicilik ve güzellik bir yana, bir erkek karısının ne kadar katkıda bulunabileceğini bilmeli, yani evlendikten sonra çalışmak isteyip istemediğini kontrol etmeli mi? Bu gün ve yaşta, her iki eşin de mali sorumlulukları paylaşması ve evin sorunsuz çalışması için çalışması önemlidir..

Son olarak, cinsel uyumluluk önemlidir. Evlilik sonrası ayarlamalar yapılmalı, ancak cinsel açıdan maceraperest olmadığı için diğerine hakaret etmeyecek bir ölçüde. Bu nedenle, not alın ve ihtiyaçlarınız konusunda açık veya dürüst olun. Sadece ne istediğini bildiğinde, arzuladığın ruh eşi olmaya hazır olur..