İnsanlar hayatımıza bir sebepten dolayı girerler ve bazıları bir sezon için gelir. Şimdi hayat yolculuğunda arkadaşlar ediniyoruz, bazıları sonuna kadar kalıyor ve geri kalanı çekip gidiyor. Ancak, çekip gidenler kötü insanlar değil; sadece bu arkadaşlığın olmaması gerekiyordu. Bazen yanlış anlamalar, iletişim eksikliği, bağı canlı tutmaya ve tekmelemeye ilgi duymama ya da sadece sizinle o, hatta onlar arasındaki senkronizasyonun artık orada olmaması nedeniyle bir bölünme olabilir. İşler kötüye gittiğinde, psişemizin de aynı şekilde rezonansa girmesi ancak insandır..

Bu, pazarlıkta kötü niyetli gıybetlere, söylenti yayılmasına, kavgalara ve daha fazla zarara yol açar. Kendini bu dertten kurtar, köprünün altından çok sular aktığını anladığın zaman bırak gitsin. Kendine bir iyilik yap, kendini sev ve yoluna devam et. İnsanlar konuşacak, bırakın yapsınlar. Söylentiler ve dedikodu tacirleri için canınızı sıkmayın. Gerçek arkadaşlar nadirdir ve ne olursa olsun size sadık kalırlar. Gerisi mevsim çiçekleri gibidir, zamanla solarlar. Lütfen okumaya devam edin ve işler kötüye gittiğinde bırakmanın önemini anlayın. İşte Kötü Bir Arkadaşlıktan Nasıl Vazgeçileceğine dair en iyi ipuçları?

Kötü Bir Arkadaşlıktan Nasıl Vazgeçilir?

Elinden gelenin en iyisini yaptın:

Arkadaşlığın kurtarılması gerekiyorsa, zamanla olacaktır. Evet, insanlar olarak sabırsız olmaya meyilliyiz ve durumları ve ilişkileri, özellikle de arkadaşlıkları kurtarmak için kendi duygularımızı göz ardı ederiz. Ancak, kendi başınıza sessizce oturun ve içinizdeki sese sorun, sizin duygularınızı umursayan bir arkadaşınız için ağıt yakmaya değer mi? Bu olaydan öğrenilecek bir şey var mı? Olumsuz durumun gerçekleşmesini durdurmak için bir şey yaptınız mı veya yapmadınız mı? Belki hayatta bu bölümden öğreneceğin bir şeyler vardır, belki de bu daha iyi bir insan olarak ortaya çıkabilmen içindi..

Kendinizi daha yüksek bir platforma taşıyın ve kendinizi olumlu insanlarla kuşatın. Bu moralinizi yükseltecek, daha fazla sosyalleşmek için motive olacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kendini iyi hissettiğinde, güzeli kendine çekersin. Pozitif insanlar ve gerçek arkadaşlar her zaman güler yüzlü, pozitif ve iyimser bir içsel güce sahip birini ararlar. Bir veya iki kez ağlamak sorun değil, ama unutmayın, bölüm kapandı ve devam etmeniz gerekiyor, yoksa ikinci bölüm başlamaz. Ve kim bilir ne güzel insanlar ileride seninle tanışmak için can atıyor ve bekliyor.

Eskilere veda:

İnsan geriye sevgiyle bakmalı ve geçen bölümü kutsamalı. Evet, söylemesi yapmaktan daha kolay ama imkansız değil. Bölünmenin gerçekleşmesine neden olan vahim bir şey olabilirdi. Ancak bu, hayatınızın sonu olduğu ve dünyanın dönmeyi bıraktığı anlamına gelmez. Sahip olduklarının kıymetini bilmelisin çünkü hiçbir şey kaybetmedin. Nimetlerini say çünkü dışarıda senin yerinde olmak isteyecek milyonlarca insan var..

Bir kitap alın ve okuyun, not alın, bir blog başlatın, deneyimlerinizi, hayatınızı paylaşın, kameralı telefonunuzu kullanarak video blogları yapın, bir hobiye dalın, en sevdiğiniz yemeği pişirin, biraz hayır işi yapın, sizi iyileştiren müzikler dinleyin. dans edin veya mutlu olun, insanlarla konuşun, çevrimiçi ağ kurun, işinize odaklanın, sağlıklı beslenin ve egzersiz yapın, gerekirse meditasyon yapın, yerel salonda kendinizi şımartın, bir kulübe katılın, bir köpek veya kedi evcilleştirin, insanlarla kaliteli zaman geçirin. önemli değil, anne ve babayı öğle yemeğine çıkar ama bir an için sonsuza kadar sıkışıp kalma.

Unutma, çekim yasası burada işliyor, düşüncelerin seni!!