İnci Mücevherat yıllardır kadınların favori aksesuarı olmuştur. İster feodal çağdaki kadınlar, ister modern çağın kadınları olsun, herkes hayatının bir döneminde inci takılar takmıştır. İnci takıları çekici ve arzu edilir kılan, her türlü tasarıma uyum sağlayabilmesidir. Bu trendin en sonuncusu, günümüzde kadınlar tarafından oldukça rağbet gören inci zincirler..

Bu yaz harika görünmek için hangi inci zincirleri seçeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin?

1. Boncuklu İnci Zinciri:

Boncuklu İnci Zincir

Bu inci zincir kolye, sofistike takı seti arayan kadınların ilk tercihi olabilecek bir kolye. Onu zarif yapan minimal görünümüdür, bu da hem sade hem de zarif görünmenizi sağlar. Resmi bir kıyafet üzerine veya başka türlü batı kıyafetleri üzerine de giyilebilir..

2. Altın İnci Zinciri:

Altın İnci Zincir

Bu altın inci zincir iki nedenden dolayı tüm kadınların sahip olması gereken bir şey; birincisi altın olduğu için, ikincisi ise incileri olduğu için kazanan bir kombinasyon. Altın, inci ve bazı taşlardan yapılmış bir kolye ucu olan altın bir zincirdir. En iyi görünümünü vermek için sari veya başka herhangi bir geleneksel kıyafet üzerine giyilebilir ve görünümü tamamlamak için küpelerle eşleştirilebilir..

3. Çok Telli Kolye:

Çok Telli Kolye

Bu çok telli iddialı inci kolye, tüm kadınların hayatlarının bir noktasında giymek istedikleri şeydir. Pahalıdır, ancak eşit derecede buna değer. Her kadının arzu ettiği görkemli ve zengin görünümü verir. Küçük incilerle, birden fazla dizi halinde yapılmıştır ve geleneksel kıyafetlere takılmaya uygun uzun bir kolyedir..

4. Alaşım Zinciri:

Alaşım Zinciri

Bu kolye, altın rengindeki en iyi inci zincir tasarımlarından biridir. Sarı altın kaplamadır ve alaşımdan yapılmıştır. Kolyenin her tarafında birden fazla dizi halinde inci var ve birbiriyle uyumlu iki küpesi var. Zarif görünmek için bir sari veya kurta üzerine giyilmeye uygundur..

5. İnci ile Düz Altın Zincir:

İnci ile Düz Altın Zincir

Bu tek inci altın zincir, parti içindeki en zarif parçadır. Şık görünmenizi sağlamak için hemen hemen her kıyafet üzerine giyilebilir. Minimal görünümü ve sofistike tasarımı, onu güzel yapan şeydir. İçinde tek bir inci bulunan sade bir altın zincir ile birlikte gelir. Gece etkinlikleri için en uygunudur. Görünümü tamamlamak için küpelerle eşleştirilebilir..

6. İncili Platin Zincir:

İnci ile Platin Zincir

Gümüşten yapılmış bu güzel inci zincir, gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken bir zincir. Resmi veya geleneksel olsun, herhangi bir kıyafet üzerine giyilmeye uygundur ve sizi zarif ve muhteşem gösterebilir. Onu bu kadar moda yapan şey, onu giyen kişiye dikkat çekebilecek basit ama çağdaş tasarımıdır. Platin kaplamadır ve görünümü tamamlamak için küpelerle eşleştirilebilir..

7. Zümrüt ve İnci Zinciri:

Zümrüt ve İnci Zincir

Bu zümrüt ve inci boncuklu zincir inci mücevher grubunda yenidir. Onu diğer tüm inci takılardan farklı kılan, yarı inci yarı zümrüt kompozisyonudur. Batı ve geleneksel kıyafetler üzerinde çok iyi gidebilir ve çok ağır görünmeyecektir. Renkli ve modaya uygun.

8. Çok İnci Sıralı Zincir:

Çok İnci Sıralı Zincir

Bu sıralı inci kolye, bugünlerde birçok kadının talep ettiği kolye. Onu bu kadar iyi yapan şey, minimal ve basit görünümüdür. Birçok iş kıyafetinin yanı sıra birçok geleneksel kıyafet türüyle de iyi uyum sağlar. Sade altın zincir ve sıralı incilerden yapılmıştır..

9. Katmanlı İnci Kolye:

Katmanlı İnci Kolye

Bu inci zincir kolye, görünümünde çok moda olanıdır. Aynı eski tasarım inci kolyelere benzemiyor. Bu katmanlı kolye tasarımında sade olsa da çağdaş bir tasarıma sahiptir. Batı kıyafetleri üzerine giyilebilir ve zarif görünmenizi sağlayabilir..

10. Altın Boncuklu Kolye:

Altın Boncuklu Kolye

Bu altın boncuklu kolye, eski bir mücevher tasarımıdır. Geleneksel kıyafetlerle giyildiğinde size asil bir görünüm verebilir. Altın kaidenin içine küçük inci parçaları konularak yapılır. Peal kuyumculuk bölümündeki en iyi tasarımlardan biridir..

11. Gümüş Kolye:

Gümüş kolye

Bu gümüş inci zincir takı taş, inci ve gümüşten yapılmıştır. Hepsinin mükemmel bir karışımı, bu mücevherin modaya uygun görünmesini sağlar. Batı veya geleneksel kıyafetlerle eşleştirilebilir. Hafiftir ve taşıması kolaydır ve birçok durumda kullanılabilir. Bir gece işlevinde süslendiğinde sofistike ve zarif bir görünüm verebilir..

12. Kolye Zinciri:

Kolye Zinciri

Genç bayanların ve gençlerin en çok tercih ettiği bu kolye zinciri en çok talep edilen inci takılardan biridir. Bu zincir en iyi aksesuar olabilir ve aynı zamanda zarif ve şık görünmenizi sağlayabilir. Sade gümüşten, inci kolyeli taşlardan yapılmıştır. Birden fazla işlevde ve birden fazla kıyafetle giyilebilir. Görünümü tamamlamak için sarkan küpeler veya saplama küpeler ile eşleştirilebilir..

13. Çivili İnci Mücevherat:

Çivili İnci Takı

Bu çivili inci mücevher, herkesin sahip olabileceği en minimal ancak en çekici inci zincirdir. Kıyafetinize iyi bir moda ifadesi verebilecek incilerle süslenmiş büyük bir gümüş kolye ile gümüş zincirden yapılmıştır. Geleneksel kıyafetlerin üzerine giyilmeye uygundur.

14. Küçük İnci Zinciri:

Küçük İnci Zincir

Bu küçük inci zincir, minimal aksesuarlardan hoşlanan kadınların en çok talep ettiği zincirdir. Günlük olarak veya bazen her ikisi de giyilebilir. Bir kadının boynunu süsleyen damla incili altın kaplama zincirden yapılmıştır..

15. Çağdaş İnci Zinciri:

Çağdaş İnci Zinciri

Bu çağdaş inci zincir, modern kadınlar için yapılmıştır. Ortasında tek bir inci bulunan bronz ve alaşımdan yapılmıştır. Hafiftir ve çoğu inci zincirden farklı bir tasarıma sahiptir. Batı kıyafetleri üzerine giyilebilir.

İnci zincir, herkesin ihtiyacına uygun çok sayıda tasarım ve renkte gelir. Bu inci koleksiyonlarında daha fazla çeşit bulmaya çalışın, kalabalık arasında zengin görünmek istiyorsanız, klasik kıyafetler yardımıyla en sevdiğiniz inci zinciri deneyin..