Kültür incileri, incileri uygun fiyatlı ve kitlelere sunmanın en iyi yoludur. Bunlar, yumuşakçalara insan kaynaklı kum eklenmesiyle üretilir. Bu, beyaz, gri, siyah vb. çeşitli tonlarda gelen harika inciler yaratır. Bu kültür incilerini takı yapımı için alabilir ve onları yüzük, kolye vb..

Resimlerle Kadınlar İçin En Popüler Kültür İnci Takı Modelleri:

İşte kadınlar için en iyi 9 kültür inci takı modeli. Bunlar modaya uygun ve etkileyici inci takılardır. Bu takılarda farklı renklerde inci kullanılıyor, bu şekilde bu modeller göz kamaştırıcı ve aynı zamanda moda.

1. Kültürlü İnci Kolye:

Kültürlü İnci Kolye

İşte diğerlerinden öne çıkan çarpıcı bir kültür inci kolye. İnciler, parlak bir şekilde parıldayan parlak bir parlaklığa sahiptir. Bu kesinlikle sizi ışıltılı gösterecek resmi bir fırsat kıyafetidir. İnciler krem ​​rengindedir ve mükemmel şekilde yuvarlaktır..

2. Kültürlü İnci Kolye:

Kültürlü İnci Kolye

Kültür incisi harika bir şey. Karmaşık tasarıma sahip bu harika gümüş kolye, kültür inci kolye yardımıyla daha asil bir hale getirildi. Kolye ucu beyaz renkli büyük bir kültür incisidir. Kolyenin tasarımında cazibeye katkıda bulunan elmaslar var..

3. Bölünmüş Bant Yüzük:

Bölünmüş Bant Yüzük

Mücevher koleksiyonunuzda kültürlü bir inci yüzük olması harika. Bu bölünmüş bant yüzük, geleneksel olmayan modaya uygun bir yüzük. Yüzük sonunda büyük bir kültür incisiyle bitiyor. Diğer ucunda küçük bir elmas var. Bu yüzük moda giyim kıyafetlerinde harika görünecek.

4. Kültürlü İnci Küpeler:

Kültürlü İnci Küpeler

Damla tarzı bu sade ama zarif kültür inci küpeleri deneyin. Küpelerin halka ucunda tek bir büyük inci vardır. İncilerin geldiği çeşitli renkleri deneyebilirsiniz, ancak beyaz ve krem ​​en iyisidir. Bu küpe, resmi giyimde tüm farkı yaratan şeydir..

5. Tatlı Su İncisi Kolye:

Tatlı Su İnci Kolye

Bir kolye takmanın bir başka havalı yolu da bu üç sıralı tatlı su kültür incileri kolyeye sahip olmaktır. Kolyenin üç dizisinde beyaz renkte orta boy inci bulunmaktadır. Bunun yayılan ve muhteşem görünmenizi sağlayan parlak bir tonu var..

6. Kültürlü İnci Broş:

Kültürlü İnci Broş

Sofistike görünmenin çarpıcı bir yolu, bu Akoya kültür inci broşunu denemek. Broş, spiral bir tasarıma yerleştirilmiş küçük ve orta boy incilere sahiptir. Burada kullanılan kültür incileri, gümüş ile birlikte kullanılmıştır..

7. Kültürlü İnci Bilezik:

Kültürlü İnci Bileklik

Japon kültür incileri harika şekil ve boyutlarda gelir. Bu incilerin parlaklığı harika. Kültür incileriyle yapılan bileklik tek kelimeyle muhteşem. Bileziğe zengin bir görünüm kazandırmak için pırlantalar da ekleyebilirsiniz..

8. Gelin Kültür İncileri:

Gelin Kültürlü İnciler

Düğün gününde gelin için güzel beyaz kültür incilerinden daha romantik bir şey yoktur. Bu inciler, içindeki pırlantalarla uyumlu bir parlaklığa ve parlaklığa sahiptir. Çiçek tasarımı ve uzun küpeler, ana gününde gelin için mükemmeldir..

9. Barok Kültürlü İnci Kolye:

Barok Kültürlü İnci Kolye

Barok dokunuşlu bu şık gerçek kültür inci kolyeyi deneyin. Uzun renkli inciler bu dizide harika görünüyor. Bunu, ihtiyaca uygun herhangi bir resmi durum için kullanabilirsiniz. Uzun kolye sariler ve resmi kıyafetler üzerinde harika.

Kültür incileri, denizin güzelliğine sahip olmanın en iyi yoludur. Bu harika kreasyonlar yüzükler, bilezikler, kolyeler, kolyeler vs.’de en iyisidir. Hatta içinde kültür incileri olan bir broş takmayı deneyebilirsiniz. Resmi ve gündelik giyim ürünleri harika ve gelin koleksiyonu da öyle.