Barok inciler topraktan bir hediyedir. Bu sevimli eşsiz incilerin hepsi farklı şekil ve boyutlardadır. Normalde beyaz gölgede gelirler, ancak onları gri ve siyah olarak da bulacaksınız. Parlaklıkları ve parlaklıkları için ödüllendirilirler ve oldukça pahalıdırlar. Barok inciler koleksiyonunuzda bulunması gereken harika parçalardır..

Resimlerle Kızlar İçin En Popüler Barok İnci Takı Tasarımları:

İşte bayanlar için Barok incilerin en iyi 9 geleneksel takı modeli. Bu mücevher tasarımları En etkileyici ve cömert. Bu koleksiyon öğesini bulmak ve kalabalıktan etkileyici bir görünüm elde etmek için.

1. Barok İnci Gerdanlık:

Barok İnci Gerdanlık

Küçük ve orta boy incilerin birleşiminden oluşan bu göz kamaştırıcı barok inci gerdanlığı deneyin. Gerdanlığın burgulu akorları onu çok şık kılıyor. Bu gerdanlığın ortasındaki çarpıcı kolye, incilerin parlaklığıyla harika bir tezat oluşturuyor..

2. 14 Ayar Barok İnci Küpeler:

14 Ayar Barok İnci Küpe

İşte tuhaf şekilli bazı büyük boy barok inci küpeler. Bu büyük barok incilerin tuhaf şekli çekici. Küpenin sade altın halkası, küpeye şık bir ektir. Bu küpeyi her durumda takabilirsiniz..

3. Barok Bilezik:

Barok Bilezik

Harika görünümlü bir barok inci bileklik, kendiniz için tadını çıkarabileceğiniz şeydir. Bu harika bileklik, şekil ve boyutta benzersiz olan incilerden yapılmıştır. Bu bilekliği bu kadar özel yapan da bu. Bu bilekliği özel günler için takın ve şehrin konuşması olun.

4. Barok İnci Kolye:

Barok İnci Kolye

Çift sıra inciye sahip bu çarpıcı barok inci kolyeyi alın. Minik inciler şekil ve renk olarak mükemmeldir. Bu incilerin ışıltısı o kadar eşsizdir ki, parlaklıklarına hayran kalacaksınız. Bu inciler genellikle gösterişli parçalar için kullanılır ve bu onları benzersiz kılar..

5. Barok Küpeleri Bırakın:

Damla Barok Küpe

Damla moda olan bu barok tatlı su incisi küpelere sahip olabilirsiniz. Küpelerin tepesinde bir daire içinde elmaslar var. Bu, bu setin zenginliğine katkıda bulunur. Elmaslar ve barok inciler birlikte harika bir kombinasyon. Beyaz renk mükemmel ve parlak.

6. Gümüş ve Barok İnciler:

Gümüş ve Barok İnciler

Gümüş, incilerle güzel görünen bir başka harika metaldir. Barok inci kolyeli gümüş zincir görenleri hayrete düşürüyor. Bu, herhangi bir fırsat için giyebileceğiniz bir açıklama takısı olabilir. Birçok stil verdiği için düz üstlerde harika görünüyor.

7. Barok İnci Taç:

Barok İnci Taç

Bir kraliyet tacı en iyisinden daha azını gerektirmez. Bu barok inci takı zengin ve kraliyet ailesi içindir. Tacın içinde birçok farklı mücevher var ama barok incileri en çok göze çarpıyor..

8. Barok İnci Yüzük:

Barok İnci Yüzük

Büyük bir barok inci yüzük, bir açıklama parçası olarak harika. Bu parmağın harika görünmesini sağlar. Gümüşe yerleştirilmiş bu büyük barok inci göz alıcıdır. Bu parçayı odak takı öğeniz yapabilir ve ardından aksesuarlarınızı sadeleştirebilirsiniz..

9. Siyah Barok İnciler:

Siyah Barok İnciler

Barok incilerin bir başka çeşidi de harika takılara dönüştürülen siyah barok incilerdir. Bu siyah inciler gerçekten göze çarpıyor ve harika bir moda etkisi yaratıyor. Bu incilerle kolye veya gerdanlık takımlarına sahip olabilirsiniz..

Barok inciler yüzük, kolye vb. gibi gösterişli mücevherlere dönüştürülebilir. Küçükten orta boylara kadar gelirler. Ayrıca kolye veya yüzük yapabileceğiniz büyük inciler de bulacaksınız. Bunları elmaslara veya gümüş takılara eklemeyi seçin. Altın bile iyi bir seçenek.