Jei kenčia nuo nuolatinio kosulio, šis straipsnis yra tai, ko jums gali prireikti norint gauti saugų, natūralų kosulio gydymą be jokio varginančio šalutinio poveikio.

imbieras nuo kosulio

Kai jūsų viršutiniai kvėpavimo takai stimuliuojami dėl užsikimšimo ar užsikimšimo ar bet kokio dirginančio dalyko, jūsų smegenys ima bandyti išstumti dirgiklį iš kūno kosėdami. Nors rinkas užplūdo įvairūs kosulio sirupai ir pastilės sausam ir skreplių sukeltam produktyviam kosuliui, natūralios priemonės yra tai, į ką visada galite be jokių abejonių pažvelgti. Iš visų virtuvės ingredientų, kurie gali būti naudojami kosuliui gydyti, efektyviausias ir patikimiausias yra imbieras.

Žinoma, kad imbieras, augalo šaknis, kuris dažniausiai auginamas Kinijos, Azijos ir kitų atogrąžų šalių dalyse, susideda iš tam tikrų pluoštų ir kai kurių natūralių medžiagų, vadinamų gingeroliu, 6-shagoliu ir zingiberenu. Jie kartu padeda sumažinti plaučių užgulimą, veikia kaip antibakteriniai vaistai, mažinantys viršutinių kvėpavimo takų bakterijų apkrovą, taip pat padeda atsikratyti kosulio, padeda retinti ir išstumti skreplius/ skreplius. Imbieras buvo naudojamas tradicinėje natūralioje medicinoje daugiau nei 5000 metų ir yra toks pat veiksmingas kaip terapinis vaistas, vadinamas kodeinu, kuris plačiai naudojamas kosuliui gydyti. Imbieras yra toks pat veiksmingas kaip priešuždegiminis ir mažina kūno temperatūrą.

Taigi, skaitykite toliau, kaip galite naudoti imbierą įvairiais būdais kaip veiksmingą priemonę nuo peršalimo ir kosulio, atsirandančio dėl lėtinio bronchų uždegimo, palengvinti..

Nedidelį imbiero gabalėlį aptepkite druska, sukramtykite ir nurykite sultis, kad sustabdytumėte nuolatinį kosulį.

Imbiero citrinos medaus arbatos priemonė:

supjaustykite imbierą į mažus gabalėlius ir šiek tiek sutrinkite. Virkite šiuos gabalėlius vandenyje. Gerkite šį vandenį tris ar keturis kartus per dieną. Kad ši priemonė būtų malonesnė, į vandenį galite įpilti šiek tiek medaus. Be to, į verdantį vandenį galite pridėti plonai supjaustytų citrinos skiltelių. Turėtumėte leisti ingredientams virti vandenyje beveik nuo penkių iki dešimties minučių. Nukelkite nuo ugnies ir perkoškite imbiero gabaliukus. Gerkite šią imbiero arbatą, kol ji dar šilta. Galite naudoti šaldytuve, kad galėtumėte naudoti vėliau, dienos metu.

Data ir imbiero arbatos kosulys:

Paimkite beveik 15 gramų susmulkinto imbiero ir rudojo cukraus ir 30 gramų supjaustytų raudonųjų datulių. Visus šiuos ingredientus dešimt minučių virkite paprastame vandenyje. Nukelkite nuo ugnies ir gerkite, kol gėrimas dar šiltas.

Tulsi imbiero žolelių pasta:

Smulkioje pasta sutrinkite beveik dešimt Tulsi lapų ir sumaišykite su sultimis, išspaustomis iš imbiero. Į tai įpilkite šiek tiek medaus ir arbatinį šaukštelį šios pastos du ar tris kartus per dieną. Be to, jei pasirinksite, į šią pastą galite pridėti žiupsnelį pipirų ir ciberžolės, kad ji taptų dar veiksmingesnė.

Atsargumo priemonės vartojant imbierą:

  • Žinoma, kad imbieras sukelia kraujo retėjimą, todėl tie, kurie vartoja kraują skystinančius vaistus, pvz., Varfarinas, aspirinas ir kt., Prieš konsultuodamiesi su natūropatu/ gydytoju, neturėtų vartoti imbiero priemonių..
  • Kosuliui galite padėti dar labiau, jei reguliariai garuojate, kad suskaidytumėte skreplius, kad kūnas galėtų lengvai atsikratyti. Be to, gurkšnojimas šiltais skysčiais jums labai padėtų.
  • Tikiuosi, kad šiame straipsnyje pateikta informacija jums buvo naudinga ir jums tikrai bus naudinga, išbandžius šias namų gynimo priemones ir pastebėjus, kad sumažėja produktyvus ir sausas kosulys.