Bergamotė:

Bergamotė priklauso mėtų šeimai. Jie turi citrusinių vaisių skonį ir yra labai naudingi jūsų sveikatai. Paprastai jie yra apelsino dydžio, tačiau spalva yra geltona, kuri labai panaši į citriną. Tačiau vaisiai nevalgomi ir buvo naudojami žievėms. Tai suteikia mums visada sveiką bergamočių aliejų. Jis yra žinomas visame pasaulyje dėl daugybės privalumų ir naudojimo būdų, ir jei norėtumėte juos visus atrasti, rekomenduojame perskaityti šias pastraipas.

Bergamočių nauda ir naudojimas odai ir sveikatai

Bergamotė (Citrus bergamia) yra maistingas citrusinių vaisių ekologiškas produktas, turintis unikalų aromatą ir išskirtinai vertingą gyvybiškai svarbų aliejų, paimtą iš žievelės. Bergamotės papildai vartojami dėl kelių priežasčių, įskaitant cholesterolio kiekio sumažėjimą, gliukozės kiekį, mažėjantį kraujo krešumą ir kraujagyslių tvirtumą. Bergamočių aliejus pasižymi antibakteriniu, skausmą malšinančiu, baktericidiniu, antispazminiu ir raminančiu poveikiu. Kažkada italai naudojo bergamotės aliejų kaip žmonių vaistų dalį, kad atvėsintų karščiavimą ir pašalintų žarnyno kirminus..

Bergamotės privalumai ir privalumai:

Šiame straipsnyje mes jums pristatėme keletą geriausių bergamotės privalumų odai ir sveikatai, kurie leis jums spręsti kai kurias kasdienes problemas.

1. Suteikia jums laimingą širdį:

Norėdami pagerinti savo sveikatą, įskaitant širdį, turite atlikti keletą sveikų pakeitimų. Ir pakeitimais turiu omenyje, kad į savo mitybą turite įtraukti kai kuriuos sveikus daiktus. Pirmasis ir svarbiausias elementas, kurio jums reikės norint pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą, yra bergamotės. Jie užtikrins, kad jūsų organizme būtų palaikomas cukraus kiekis kraujyje ir būtų tinkamai įsisavintos maistinės medžiagos. Jis sumažins kraujospūdį, jei jis bus labai aukštas, ir apsaugos jus nuo bet kokios širdies ligos.

2. Antidepresantas:

Bergamotė taip pat veikia kaip puikus antidepresantas. Bergamotėje rasite natūralių ir nuostabių savybių, kurių yra tiek daug bergamotėje, kad pajusite savyje gaivumo ir energijos jausmą. Šios natūralios ir ekologiškos mėtos jums tikrai reikia norint jas išpumpuoti. Iš bergamočių išgautas aliejus yra geriausias, kai reikia sumažinti stresą ir nerimą. Tokiu būdu galėsite eiti dieną be jokios įtampos ar rūpesčių. Jie taip pat buvo laikomi natūraliu bliuzo po gimdymo gydymu, kuris atsiranda nėščioms moterims po gimdymo.

3. Kvepalai ir dezodorantai:

Bergamotė dažnai buvo naudojama kvepaluose ir dezodorantuose. Jie turi gaivų ir saldų kvapą, kuris beveik sužavės šalia sėdintį žmogų. Jie yra gerai žinomi tarp kosmetikos ir odekolonų, ir žmonės plačiai įvertino jų naudojimą. Jei jaučiate kūno kvapą, apsvarstykite galimybę naudoti kai kuriuos kvepalus, kuriuose yra bergamotės esmės. Ši mėta suras mikrobus, kurie skleidžia blogą kvapą, ir pripildys jūsų kūną kvapu ir aromatu. Taigi kitą kartą, eidami į prekybos centrą, nepamirškite nusipirkti kvepalų su bergamotėmis.

4. Antiseptikas:

Bergamotės turi antiseptinių savybių. Jie taip pat padeda išgydyti infekcijas ir jų išvengti. Kadangi jie yra dezinfekuojantys, tikrai galite tikėtis, kad jie pašalins iš jūsų kūno visus uždegimus ir nuospaudas. Tai išgydys pleiskanas ir taip pat apsaugos jūsų odą nuo infekcijų ir atšiaurių saulės spindulių. Jis taip pat žinomas gydant infekcijas, susijusias su inkstais, šlapimo pūsle ir žarnynu. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių gydytojai ir ekspertai patars įtraukti kai kuriuos bergamočius į savo mitybą.

5. Malšina skausmą:

Daug kartų, kai jaučiate kūno skausmą, ieškote kremų, kurie suteiks jums greitą palengvėjimą. Na, kai kurie kremai jums tinka, o kai kurie – ne. Ne visada galite būti tikri, ar visi jūsų naudojami kremai duos gerų rezultatų, ar ne. Norėdami išsivaduoti iš šios painiavos, pristatome jums bergamotės privalumus. Tai palengvins bet kokius raumenų ir kūno skausmus, taip pat buvo naudojama galvos skausmui. Jie padės išskirti tam tikrų rūšių hormonus, kurie sumažins skausmą bet kurioje srityje, kurią galite jausti.

6. Mažina karščiavimą:

Bergamotės taip pat gerai mažina karščiavimą. Jei kada nors susirgsite arba staiga pakils temperatūra, apsvarstykite bergamotes kaip savo sprendimą. Tai kovos su virusais ar bakterijomis jūsų organizme, sukeliančiais karščiavimą, ir tuoj pat padidins jūsų medžiagų apykaitą. Bus įvesta jūsų kūno temperatūra ir netrukus pasveiksite. Tai yra vienas didžiausių privalumų, kurį galima gauti iš bergamočių, taip pat pagrindinė priežastis, kodėl jis buvo naudojamas kelių rūšių vaistams.

7. Išlaiko ramybę:

Kitas nuostabus privalumas, kurį gausite iš bergamočių, yra tai, kad jis jus ramins. Jūsų protas bus ramus ir galėsite be jokių problemų tęsti dienos darbus. Jei dažnai patiriate stresą, laikykite šią mėtą savo geriausia priemone. Jūs tikrai jausitės atsipalaidavę ir atleisite nuo visų rūšių įtampos ir rūpesčių. Tiesą sakant, su bergamotėmis nuo šiol galėsite geriau išsimiegoti naktį.

8. Nuvalykite ausis:

Labai įdomi nauda, ​​kurią galėsite gauti iš bergamotės, yra ta, kad jos aliejumi galite valyti ausis. Jei namuose turite naminių gyvūnėlių, tikrai galite juos naudoti. Kadangi gyvūnai paprastai nežino, kaip savimi pasirūpinti, tai visada galite padaryti už juos, nuvalydami ausis. Šis bergamočių aliejus taip pat žinomas kaip raminantis jūsų augintinių protą ir jausmus. Netgi jie jausis atsipalaidavę ir laimingi, jei kasdien masažuosite bergamotės aliejų. Tai dar viena priežastis, kodėl daugelis veterinarijos gydytojų savo pacientams naudoja bergamočių aliejų. Tai yra mėgstamiausia tarp jų.

9. Pagerina virškinimo sistemą:

Kad pagerintumėte savo virškinimo sistemą, siūlytume visapusiškai naudoti bergamotę. Jie užkirs kelią vidurių užkietėjimui ir sunaikins visas skrandžio ir sveikatos infekcijas. Galėsite geriau išsiskirti ir šlapintis, nes tai paskatins tinkamą žarnyno judėjimą. Kadangi jis gali kovoti su visomis bakterijomis ir išvalyti virškinimo sistemą, būtinai įsitikinkite, kad kitą kartą apsilankę turguje nusipirksite bergamotės.

10. Menstruacijų problemos:

Norėdami rasti savo mėnesinių problemų, tokių kaip skrandžio spazmai ir pilvo skausmas ar net makšties infekcija, sprendimą, bergamotė tikrai padės jums tokiais atvejais. Rasite daug palengvėjimo.

11. Antioksidantų centras:

Bergamotėje yra daug polifenolių, kurie padeda sumažinti cholesterolio kiekį. Polifenolių taip pat yra žaliojoje arbatoje. Polifenoliai gali sustiprinti ląsteles, kurios užkerta kelią širdies ir kraujagyslių ligoms, insultams ir pašalina laisvuosius radikalus, tokiu būdu sušvelnindamos brandinimo procedūrą ir išvengdamos DNR degeneracijos..

12. Diabetas:

Didelė bergamotės nauda sveikatai yra diabeto reguliavimas. Bergamotė padeda nuryti ir įsisavinti angliavandenius ir tokiu būdu palaiko gliukozės lygį. Bergamotė gali sumažinti gliukozės kiekį net 25% ir puikiai veikia žmonėms, kurie patiria blogą atsparumo insulinui poveikį.

13. Antidepresija:

Bergamočių vartojimas pakartoja psichozinio vaisto, vadinamo diazepamu, veikimą. Jis ramina neuromediatorius, kurie yra pernelyg susijaudinę. Taigi bergamotę galima laikyti natūralia psichoze, neturinčia šalutinio poveikio.

14. Padidina medžiagų apykaitą:

Mokslininkų teigimu, stresas yra svarbiausias medžiagų apykaitą stabdantis veiksnys. Bergamotė sumažina nerimo epizodus dėl savo nerimą mažinančių ingredientų ir. Dėl padidėjusios medžiagų apykaitos padidėja kūno svoris, kad išsivystytų sveikas kūno sudėjimas.

15. Antibiotikas:

Kai kuriais atvejais bergamotė naudojama gydant tam tikras infekcijas, įskaitant UTI. Bergamotė yra rūgštinė, todėl apsunkina bakterijų išgyvenimą šlapimo takuose. Moterims, sergančioms UTI, paprastai rekomenduojama gerti bergamotės sultis ir pasisemti bergamotės naudos.

16. Analgetikas:

Bergamotė sumažina kančias tam tikrose kūno dalyse. Tokiu būdu jis yra labai naudingas esant migrenai, patempimams, raumenų skausmams ar kai kuriems kitiems šalutiniams poveikiams ar bėdoms, dėl kurių reikia gerai išmatuoti skausmą malšinančias tabletes. Tai reiškia, kad galite apsisaugoti nuo pavojingų daugelio vaistinių preparatų nuo skausmo simptomų, kurie reguliariai sukelia nepalankias reakcijas ir gali pakenkti kepenims ir inkstams, kai jie labai priklauso nuo jų, be to, mažina kraują arba praranda poilsį..

17. Cicatrisant:

Šis bergamotės pranašumas paaiškina jo platų naudojimą makiaže ir sveikos odos gaminiuose, pavyzdžiui, prabangiuose valikliuose, kremuose. „Cicatrisant“ reiškia turtą ar specialistą, kuris padeda išnykti randams ir įvairiems įspaudams ant odos. Tai taip pat daro atspalvių ir melanino sklaidą tolygų ir vienodą, todėl neryškus, nesibaigiant įspaudams ir tolygus, patrauklus odos atspalvis. Šis gyvybiškai svarbus bergamotės aliejus paprastai naudojamas siekiant išvengti nepatrauklaus odos poveikio, kuris ilgą laiką gali palikti pastebimų randų ir antspaudų paveiktose teritorijose..

Nėra gairių dėl bergamotės dozės kelioms ligoms gydyti, tačiau paprastai 500 miligramų koncentrato induose suvartojama, kad išvengtumėte skrandžio daugiau nei vieną kartą per dieną per mėnesį. Po to imamas vienas dėklas kiekvieną dieną, kad bergamotė liktų kraujyje. Norint išmatuoti, kaip panaudoti gyvybiškai svarbų aliejų, atsižvelgiama į kliento savijautą, amžių ir skirtingas sąlygas, o po to reikėtų atsižvelgti į pasiūlymus dėl ženklo. Bergamočių aliejus ir pica yra naudojami kaip nedidelės sumos dalis kaip prieskoniai maistui, ir tai tinka daugumai. Jis naudojamas kaip citrusus stiprinantis komponentas želatinoje ir pudinguose.

Vaizdo šaltinis: langinių atsargos