Psoriazė gali būti tikra dilema, kuriai spręsti reikia profesionalios sutikimo prieš imantis bet kokių namų gynimo priemonių šiai problemai gydyti. Prasidėjus nudegimams ir odos pažeidimams, gali būti labai sunku atsikratyti psoriazės, jau nekalbant apie tai, kad ji dega ir niežti odą. Blogiausias veiksnys yra tas, kad psoriazė gali atsirasti beveik bet kurioje jūsų kūno vietoje ir turi ilgalaikių padarinių, tokių kaip šašai ir žaizdų randai, kurie gali išlikti daugelį metų, kol išnyks. Nors specialistas pasiūlys daug medicininių priemonių, apimančių daugybę vaistų, psoriazę galima gydyti namų gynimo priemonėmis, ypač alyvuogių aliejumi. Vis dėlto svarbu, kad prieš bandydami ką nors namuose, pirmiausia naudokite bet kokias namų gynimo priemones, kurias atlieka gydytojas.

Kaip naudoti alyvuogių aliejų nuo psoriazės

Kaip naudoti alyvuogių aliejų nuo psoriazės?

Žemiau pateikiami keli būdai, kaip gydyti psoriazę alyvuogių aliejumi-

Alyvuogių aliejaus vonia:

Maudymasis alyvuogių aliejumi yra labai naudingas jūsų odai, ypač esant psoriazei. Dėl didelio riebalų rūgščių ir vitamino E kiekio alyvuogių aliejuje jis padeda veiksmingai kovoti su nudegimais ir odos pažeidimais, kuriuos sukelia psoriazė. Įpilkite bent du arbatinius šaukštelius alyvuogių aliejaus į šiltą vandens kibirą ir efektyviai nusiplaukite kūną bent tris ar keturis kartus per savaitę, kad gautumėte geriausią rezultatą. Šių užsiėmimų metu stenkitės nenaudoti muilo, nes muilas tik paskatins psoriazės augimą.

Priešuždegiminis:

Jei labai kenčiate nuo labai blogo deginimo pojūčio įvairiose odos vietose, kurį sukelia psoriazė, geriausia šias vietas patepti šiltu alyvuogių aliejumi. Alyvuogių aliejus veikia kaip priešuždegiminis agentas, kuris padeda nuraminti deginimo pojūtį jūsų odoje, kad galėtumėte veiksmingai kovoti su šia liga. Šiam procesui atlikti galite naudoti rankas arba švarią šluostę.

Pirmo spaudimo alyvuogių aliejus:

Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus yra puikus drėkiklis sausai odai, kuri yra psoriazės simptomai. Ypač sausa oda gali sukelti pleiskanojimą, kuris labai erzina. Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus padeda kontroliuoti šias sausas vietas, nes yra labai veiksmingas drėkiklis. Norint pasiekti norimų rezultatų, pakanka kelių nedidelių šio nuostabaus aliejaus gabalėlių. Rezultatai yra tiesioginiai ir ilgalaikiai.

Nudegimo žaizdos:

Alyvuogių aliejus taip pat laikui bėgant gydo nudegusias žaizdas, kurios yra labai panašios į psoriazę, todėl dabar žinome, kad jis gali būti naudojamas ir šioje srityje. Psoriazė yra labai nuolatinė problema, kuri, jei nebus patikrinta, gali būti labai drastiška jūsų odai. Jis plinta laikui bėgant, sukeldamas didelį skausmą ir dirginimą. Naudokite nedidelius šlakelius alyvuogių aliejaus, kad nuramintumėte odos vietas, kurias paveikė psoriazės sukeltos nudegimo žaizdos, kad laikui bėgant pasiektumėte geriausių rezultatų. Pabandykite naudoti aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų, kuris yra labai stipri aliejaus forma.

Efektyvus taikymas:

Viskas priklauso nuo to, kaip veiksmingai tepate alyvuogių aliejų savo psoriazės paveiktose vietose. Jei patepate aliejų ir nedelsdami jį nuvalysite, alyvuogių aliejus neduos jokių rezultatų, tačiau jei leisite aliejui ilgai sėdėti, oda įsisavins vitaminą E ir riebalų rūgštis, kad padėtų išvalyti apnašas veiksmingai suformuota psoriazės. Pabandykite tepti aliejų naktį ir palikite jį iki ryto, o tada nuvalykite švaria šluoste arba išsimaudykite švariame šiltame vandenyje su dviem arbatiniais šaukšteliais alyvuogių aliejaus.