Hepimiz tırnaklarda çeşitli renkler kullanmayı severiz. Farklı efektler ve renkler sunan çeşitli şirketler var. Bunlardan bazıları çok kolay uygun fiyatlı ve bazıları çok yüksek fiyatlıdır ancak size birçok kadının beğendiği renkleri sunar. Bu nedenle, ne tür bir renk tonu veya renk tonu satın almak istediğinize bağlı olarak, farklı şirketlerin çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Paramparça, neon ya da çok mat bitişli ya da sadece holografik parıltılı özel efekt türleri istiyorsanız, bunlar normal renklerden daha pahalı ve pahalı oldukları için fazladan bir miktar para harcamanız gerekecek..

Hindistan’daki Popüler ve En İyi Oje Markaları:

Aşağıda, deneyebileceğiniz çok beğenilen ojeler sunan ilk 15 marka yer almaktadır..

1. Lakme:

oje markaları

BURADAN SATIN ALIN

Bu, cilalar veya losyonlar ve kremler için sunduğu çeşitli kozmetikler için çok sevilen bir markadır. Nine To Five veya Color Crush gibi renk çeşitlerini satın alabilirsiniz. Bunlar, satın aldığınız modele bağlı olarak 160 ila 250 INR arasında fiyatlandırılır..

2. Konad:

Konad

Bu, sadece cilaları değil, aynı zamanda damgalama plakaları, çıkartmalar ve diğer fırçalar gibi dekoratif malzemeleri de sunan çok bilinen bir seridir. Yuvarlak şekilli şişelerini, 10 ml’lik şişeler için Shining Deep Green veya Club Pink gibi oldukça yüksek bir fiyata 170 INR ila 199 INR arasında satın alabilirsiniz..

3. Lotus Bitkileri:

Lotus Bitkileri

BURADAN SATIN ALIN

Yumuşak bir aplikatör ile ince şişelerde gelen Gold Mist, Plum Shine ve Mint Magic gibi popüler renklerini 120 ila 150 INR’de çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz..

4. Maybelline:

Maybelline

BURADAN SATIN ALIN

Bu belirli aralığın bildiği popüler varyant, Renk Gösterisi olarak adlandırılır. Bunun, metalik bir etki veya sadece parlak bir temel renk isteyenler için ışıltı isteyenler için birçok çeşidi vardır. Dazzling Diva veya Glitter Mania gibi çeşitli tonları 160 ila 170 INR fiyatlarına satın alabilirsiniz. Bunlar ucuz ve renkleri çok uygun ve cebinizde bir delik açmaz. Kalıcı etki de iyidir ve bunları kolayca deneyebilirsiniz.

5. Sokak Giyimi:

Sokak giyimi

Bu popüler ve uygun fiyatlı bir markadır. Üzüm Pırıltılı veya Okyanus mavisi gibi bilinen çeşitli renklerini 9ml şişeler için 120 INR’den 5 ml’lik şişeler için 60 INR’ye kadar satın alabilirsiniz..

6. Avon:

avon

BURADAN SATIN ALIN

Bu aynı zamanda ortak evlerde popüler bir isimdir. Renklerini ucuz olduğu için kolayca satın alabilirsiniz. Bu, özellikle her biri 50 ila 70 INR’ye gelen ve Mango Mania, Kahve Çekirdeği, vb. Gibi tonlara sahip varyanttan küçük şişeleri için popülerdir. Bunlar çoğunlukla evden eve bireysel satıcılar tarafından satılmaktadır, ancak bu günlerde bunları bulabilirsiniz. sadece Avon ürünleri satan eczaneler veya özel satış noktaları. Ayrıca 200 ila 300 INR arasında değişen hızlı kurutma aralığına sahiptir..

7. Oriflame:

Oriflame

Bu, hızlı kuru çeşitliliği ile çok bilinen bir markadır. Pure Color Range veya Metallic Range gibi çeşitlerini minimum 100 INR fiyatla satın alabilirsiniz ve 400 INR’ye kadar çıkabilir..

8. Çin Sırları:

Çin Sır

BURADAN SATIN ALIN

Paramparça, neonlar, pırıltılar ve ayrıca mat cilalar gibi popüler tonlar için çok bilinen bir seri. Bunlar çok yüksek fiyatlardır ve herkes için uygun olmayabilir. Ancak, uzun süre kalıcı renk tonu arıyorsanız, satın almak istediğiniz modele bağlı olarak renklerini 700 ila 2000 INR arasında deneyebilirsiniz..

9. OPI:

OPI

BURADAN SATIN ALIN

OPI, yüksek fiyatlı renkleri ve ayrıca paramparça cilaları ile tanınır. Neon, ışıltılı veya mat efekt renkleri gibi çeşitli çeşitlerini 15 ml’lik şişeler için minimum 700 ila 800 INR fiyatla satın alabilirsiniz..

10. Renk Çubuğu:

Renk barı

BURADAN SATIN ALIN

Bu, kalıcı ve iyi bilinen çeşitli tonlar sunar. Bu çok bilinen bir seri ve Korkusuz Kırmızı ile birlikte Ametist, Özel sayılar 56 ve 44 gibi tonlar çok popüler. Bunları 9 ml’lik şişeler için 210 ila 300 INR karşılığında satın alabilirsiniz..

11. Viviana:

Viviana

BURADAN SATIN ALIN

Bu çok yeni bir seridir ve küçük ve çok uygun fiyatlı 9 ml’lik şişelerini minimum 60 INR’lik bir fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca 4 veya 5 renkten oluşan değer paketleri sunarlar ve bunları 250 INR karşılığında satın alabilirsiniz. Bunlar ucuzdur ve renklerin kalıcılığı iyidir. Bunları satın alabilir ve deneyebilirsiniz.

12. Loreal Paris:

Loreal Paris

BURADAN SATIN ALIN

Bu, çok dayanıklı renkler sunar ve tonlar çeşitli tiplerdedir. Sim parçacıkları ile simli tonlar satın alabileceğiniz gibi metalik tonlarını da satın alabilirsiniz. Beige Boheme ve Versailles Gold gibi çok bilinen Color Riche tonları aralığına benzeyen normal renkler de vardır ve bunlar 300 INR ila 500 INR arasındadır..

13. Blue Heaven’dan MTV MUAH:

Blue Heaven'dan MTV MUAH

Bu yeni bir seridir ve bunları 199 ila 200 INR arasında satın alabilirsiniz ve değer paketleri 300 ila 400 INR arasında gelebilir.

14. İpuçları ve Ayak Parmakları:

İpuçları ve Ayak Parmakları

Bu iyi bilinen bir aralıktır ve fiyatları da ister üniversiteli kızlar ister gençler olsun, herhangi bir kızın cebine uygundur. Çeşitli tonlarını satın alabilirsiniz ve tonlar da çok uzun ömürlüdür. Bu moda endüstrisinde uzun zamandır var ve parlak veya içinde ışıltı olabilecek renkleri satın alabilirsiniz. Ayrıca taban katlarını veya üst katlarını ve ayrıca metalik tonlarını da satın alabilirsiniz. Bunlar 5ml’lik şişelerden 9ml’lik şişelere kadar gelir. Bunlar 100 ila 150 INR arasında fiyatlandırılır.

15. Yüzler Kozmetik:

Yüzler Kozmetik

BURADAN SATIN ALIN

Bu iyi bilinen bir seridir ve bunlar, günlük kullanım için kullanabileceğiniz çeşitli metalik ve diğer normal renkler sunar. Bunlar, Yüksek Parlaklık aralığından fiyatlandırılır, aynı zamanda çok bilinen bir varyanttır. Erimiş Pas, Haşhaş Kırmızısı ve Leylak gibi renkleri 199 INR ile 400 INR arasında değişen ve değişebilen fiyatlarla satın alabilirsiniz..