Ryžių sėlenų aliejus yra puikus, nes tai geras būdas išlaikyti gerą jūsų šeimos sveikatą. Ryžių sėlenų aliejus prieš saulėgrąžų aliejų visada yra diskusija tarp žmonių. Švelnus ryžių sėlenų aliejaus skonis puikiai papildo bet kokį maistą. Galite jį naudoti bet kokiems Indijos patiekalams, taip pat žemyniniams. Jis turi aukštą rūkymo tašką, todėl puikiai tinka ir kepimui. Aliejuje yra gerųjų riebalų ir sumažėja cholesterolio kiekis. Jis yra mažiau riebus ir turtingas vitaminu E. Aliejus labai padės jums numesti svorio. Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime keletą geriausių ryžių sėlenų aliejaus privalumų, taip pat mitybos faktus ir šalutinį poveikį.

Ryžių sėlenų aliejaus nauda

Kas yra ryžių sėlenų aliejus?

Daugeliui žmonių kyla klausimas – kas yra ryžių sėlenų aliejus? Ryžių sėlenų aliejus, kaip rodo pavadinimas, yra aliejus, pagamintas iš ryžių sėlenų. Tai išorinis lukštas, rudas ryžių dangtelis. Šis išorinis lukštas arba pelai surenkami ir paspaudžiami, kad gautų aliejų. Tai yra vienas iš geriausių aliejų jūsų sveikatai.

Ar ryžių sėlenų aliejus naudingas sveikatai?

Natūralus ryžių sėlenų aliejus puikiai papildo jūsų maistą. Kadangi jis yra mažiau riebus ir mažina cholesterolio kiekį, aliejus taip pat tinka indiškam maistui. Ryžių sėlenų aliejuje esantys geri riebalai ir vitaminas E daro jį geresniu aliejumi nei kiti įprasti aliejai. Taigi rinkitės ryžių sėlenų aliejų sau ir jūsų šeimai.

100 ml ryžių sėlenų aliejaus maistinė vertė yra apie:

 • Kalorijos: 884
 • Bendras riebalų kiekis: 100 g
 • Sotieji riebalai: 20 g
 • Polinesočiųjų riebalų: 35 g
 • Mononesočiųjų riebalų: 39 g

Kaip pasigaminti ryžių sėlenų aliejų?

Ingridientai:

 • Ryžių grūdai su lukštais

Paruošimas:

 • Tai procesas, kuris atliekamas tik malūnuose. Ryžių grūdelių lukštai pašalinami.
 • Taip gausite rudųjų ryžių grūdus. Tada pašalinamas sėlenų sluoksnis ir ryžių gemalai, dėl kurių lieka balti ryžių grūdeliai.
 • Ryžių sėlenų aliejus išgaunamas iš šių sėlenų ir ryžių gemalų. Tada aliejus rafinuojamas.

Svarbiausi ryžių sėlenų aliejaus privalumai sveikatai:

Čia mes įtraukėme 14 geriausių ryžių sėlenų aliejaus naudojimo sveikatai, plaukams ir odai. Pažvelkime į juos.

ryžių sėlenų aliejaus nauda sveikatai

1. Sumažina cholesterolio kiekį:

Geriausias ryžių sėlenų aliejus Indijoje puikiai tinka jūsų širdies sveikatai. Pasaulio sveikatos organizacija taip pat rekomenduoja ryžių sėlenų aliejų kaip geriausią aliejų cholesterolio kiekiui mažinti. Kadangi aliejus yra mažiau riebus, jis nelimpa prie arterijų ir neužkemša jo. Tai leidžia laisvai judėti kraujotakai ir palengvina jūsų širdies darbą. Taigi ryžių sėlenų aliejaus cholesterolio pasirinkimas padės sumažinti cholesterolio kiekį. Tai naudinga žmonėms, turintiems širdies problemų, taip pat kitiems, kurie mėgsta valgyti daugiau. Naudodami šią alyvą patikrinkite savo sistemą.

2. Ryžių sėlenų aliejus diabetui:

Ryžių sėlenų aliejaus prekės ženklai Indijoje palaiko indėnus geros formos. Žinoma, kad aliejus sumažina cukraus kiekį kraujyje ir gliukozės kiekį kraujyje apie 30%. Daugelis tyrimų parodė, kad žmonės, vartojantys insuliną, galėjo sumažinti kasdienį injekcijų kiekį, du mėnesius vartodami ryžių sėlenų aliejų. Ryžių sėlenų aliejus diabetui yra saugiausias pasirinkimas. Tai leidžia sveikai maitintis, tuo pačiu rūpinantis cukraus kiekiu kraujyje. Žmonės, besimėgaujantys saldumynais ar maistu, kuriame yra daug cukraus, dabar gali jų be išgąsčio turėti įprastu lygiu.

3. Ryžių sėlenų aliejus svorio netekimui:

Ryžių sėlenų aliejus svorio metimui yra geriausias būdas išlaikyti teigiamas svarstykles. Kadangi ryžių sėlenų aliejus yra mažiau riebus, jis nelimpa prie maisto. Tai yra geras dalykas, kai gruzdinami daiktai. Šis aliejus nesijaučia riebus ir valgant. Taigi geriausias būdas išlikti sveikam ir kontroliuoti savo svorį yra pereinant prie ryžių sėlenų aliejaus. Aukščiausias ryžių sėlenų aliejus Indijoje suteikia jums garantiją, kad aliejus yra ekologiškai pagamintas ir toks saugus vartoti. Pasirinkite tinkamiausią aliejų savo mitybos režimui ir pamatysite sveikatos ir svorio skirtumą.

4. Užkirsti kelią vėžiui:

Kadangi ryžiai gaminami Indijoje, Indijoje parduodamų ryžių sėlenų aliejaus prekių ženklų yra daug. Taigi išsirinkti tinkamą savo sveikatai yra paprasta. Vėžys yra problema, kuri, atrodo, dabar paveikia daug daugiau indų nei bet kada anksčiau. Manoma, kad chemoprevencija yra geras šalutinis ryžių vartojimo produktas. Taigi matyti, kad ryžių sėlenų aliejaus vėžys gali turėti tam tikrų būdų užkirsti kelią vėžiui ir taip pat gydyti vėžį. Ryžiai ir jų šalutiniai produktai yra puikus būdas išlaikyti jūsų sveikatą. Tačiau norint pamatyti visišką šios krypties pasikeitimą, reikia atlikti tolesnius tyrimus ir klinikinius tyrimus.

5. Didelis dūmų taškas kepimui:

Ryžių sėlenų aliejaus ingredientai yra geriausias aliejus kepimui ir maišymui. Didelis ryžių sėlenų aliejaus rūkymo taškas yra priežastis, kodėl galite jį naudoti ruošdami kiniškai, taip pat kepdami bet kokį maistą. Ryžių sėlenų aliejus kepimui yra puikus būdas įsitikinti, kad kiekvieną kartą valgote sveikai. Taigi net jei norite pasimėgauti gruzdinta vištiena, galite tai padaryti nepriimtinai. Kadangi aliejus yra mažiau riebus, jis nelimpa prie kepto maisto, todėl jis tampa traškus ir lengvesnis, kad galėtumėte mėgautis.

6. Ryžių sėlenų aliejus stiprina širdies sveikatą:

Natūralus šviežių ryžių sėlenų aliejus yra geras būdas išlaikyti jūsų širdį sveiką. Ryžių sėlenų aliejaus kainos Indijoje yra konkurencingos ir tai užtikrina, kad galite nusipirkti šio aliejaus, kad pagerintumėte savo širdies sveikatą. Kadangi ryžių sėlenų aliejus turi orizanolio, jis yra puikus antioksidantas, kad jūsų širdis būtų gera. Tai sumažina cholesterolio absorbciją ir padidina jo pašalinimą. Taigi, jei jūs ar jūsų šeimos narys linkęs į širdies problemas, turite pereiti prie ryžių sėlenų aliejaus. Ryžių sėlenų aliejaus vaizdai rodo šio nuostabaus aliejaus gerumą. Ryžių sėlenų aliejaus mitybos faktus galite pamatyti aukščiau.

7. Pagerina kepenų funkciją:

Ryžių sėlenų aliejaus naudą galima pastebėti ir kepenų funkcijų pavidalu. Kepenų fermentai padidėja ir tai pašalina kepenyse esančius toksinus. Inkstų akmenų mažinimas taip pat yra puikus ryžių sėlenų aliejaus taškas. Taigi, jei sergate inkstų akmenlige arba silpnos kepenys, tuomet verta pereiti prie ryžių sėlenų aliejaus. Sumažinus cholesterolio kiekį, taip pat bus padaryta gera ir tinkama kitų gyvybiškai svarbių jūsų kūno organų sveikata. Ryžių sėlenų aliejaus naudą sveikatai galima pamatyti iš šio mūsų sudaryto sąrašo.

8. Ryžių sėlenų aliejus kepimui:

Ryžių sėlenų aliejus yra efektyviausias maisto ruošimui. Kadangi aliejus turi labai aukštą rūkymo tašką, jis puikiai tinka kepti-gruzdinti arba maišyti. Dėl to jame paruoštas maistas yra sveikas ir be aliejaus. Aliejus taip pat yra mažiau riebus, todėl nelimpa prie maisto. Valgydami šiame aliejuje keptą maistą, burnoje nesijaučiate aliejaus. Ruošiant maistą reikia įpilti labai mažai aliejaus, ir tai jūsų širdžiai bus sveika. Taigi apskritai tai yra puikus kepimo aliejus visiems. Jei turite polinkį sirgti širdies ligomis, diabetu ir pan., Rinkitės šį aliejų.

9. Ryžių sėlenų aliejus masažui:

Ryžių sėlenų aliejaus privalumai yra daug, kai jie vartojami viduje. Tačiau šis aliejus taip pat turi savybę išgydyti jus iš išorės. Galite naudoti ryžių sėlenų aliejų odai ir pamatyti poveikį jūsų sveikatai. Geras masažas yra geriausias atsakas į skaudančius raumenis ir sąnarių skausmus. Masažo metu masažas įgauna daugiau galios. Ryžių sėlenų aliejus masažui yra geras pasirinkimas, priešingai nei kokosų ar sezamo aliejus. Pasirinkite šį aliejų, nes jame yra vitamino E, kuris prasiskverbs į odą ir drėkins. Ryžių sėlenų aliejuje esantis vitaminas E yra puiki priemonė sveikai odai.

4 geriausi ryžių sėlenų aliejaus privalumai odai:

Čia mes įtraukėme 4 geriausius ryžių sėlenų aliejaus privalumus odai. Pažvelkime į juos.

1. Ryžių sėlenų aliejus odai šviesinti:

Likučių ryžių sėlenų aliejaus nauda pastebima ir odai. Ryžių sėlenų aliejaus odos pašviesinimas yra puikus būdas jūsų odai švytėti ir spindėti. Padidinus drėkinimą ir sumažinant pigmentaciją, odos tonas tampa lygus ir taip pašviesėja.

Kaip tepti ryžių sėlenų aliejų odos problemoms:

Ingridientai:

 • Ryžių sėlenų aliejus

Kaip daryti:

 • Naudokite vatą ir pamirkykite ryžių sėlenų aliejuje.
 • Tam tikrą laiką sukamaisiais judesiais masažuokite veidą.
 • Nuplaukite šiltu vandeniu.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti?

 • Darykite tai kartą per savaitę riebiai/mišriai odai arba du kartus per savaitę sausai odai.

2. Padeda gydyti spuogus:

Spuogai yra pagrindinė problema dėl streso ir taršos, su kuria susiduria daugelis jaunuolių. Ryžių sėlenų aliejaus privalumai ir trūkumai gali būti daug, tačiau jį galima naudoti odos problemoms spręsti. Ryžių sėlenų aliejus yra naudingas odai ir plaukams, todėl yra pagrindinis aliejaus pagrindas. Dėl antioksidantų, likopeno ir kt., Jis padeda apsaugoti odą nuo aplinkos veiksnių.

Kaip tepti ryžių sėlenų aliejų odos problemoms:

Ingridientai:

 • Ryžių sėlenų aliejus

Kaip daryti:

 • Iš ryžių sėlenų aliejaus ir užpildo žemės.
 • Taikykite šią pastą paveiktose vietose.
 • Kai išdžius, nuplaukite.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti?

 • Darykite tai kelias dienas, kol spuogai sumažės.

3. Padeda gydyti egzemą:

Ryžių sėlenų aliejus veidui turi vitamino E ir tai skatina odos drėkinimą. Egzema yra odos būklė, kai oda yra labai sausa ir sukelia niežėjimą. Taigi gera idėja gydyti jį iš vidaus. Riebalų rūgštys, vitaminas E ir Omega-9 yra puikus drėkinimo nešiklis, kurio reikia sausa oda.

Kaip tepti ryžių sėlenų aliejų odos problemoms:

Ingridientai:

 • Ryžių sėlenų aliejus

Kaip daryti:

 • Ryžių sėlenų aliejų tepkite ant veido ar pažeistų vietų ir gerai įmasažuokite.
 • Tai galima padaryti ir po vonios.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti?

 • Tai galite padaryti kasdien – vieną ar du kartus.

4. Padeda atidėti senėjimo procesą:

Ryžių sėlenų aliejuje esantis vitaminas E yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl oda atrodo daug skaistesnė ir skaistesnė. Kai oda drėkinama, ji suteikia jai puikų švytėjimą. Omega-9, riebalų rūgštys, beta karotinas ir likopenas puikiai tinka odai. Tai ryžių sėlenų aliejaus nauda odai, lėtina senėjimo procesą.

Kaip tepti ryžių sėlenų aliejų odos problemoms:

Ingridientai:

 • Ryžių sėlenų aliejus

Kaip daryti:

 • Sukamaisiais judesiais masažuokite aliejų ant veido ir viso kūno.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti?

 • Du kartus per savaitę yra gera idėja.

Ryžių sėlenų aliejaus nauda plaukams:

1. Skatina plaukų augimą:

Ryžių sėlenų aliejaus nauda plaukams yra viena iš priežasčių, kodėl jis naudojamas taip dažnai. Ryžių sėlenų aliejus plaukų augimui turi teigiamą poveikį. Ši ryžių sėlenų aliejaus kosmetika turi visas vitamino E savybes, kurios patenka į galvos odą ir pasiekia plaukų šaknis. Tai skatina plaukų augimą. Kai naudojate ryžių sėlenų aliejų, plaukų slinkimas žymiai sumažėja.

Kaip tepti ryžių sėlenų aliejų odos problemoms:

Ingridientai:

 • Ryžių sėlenų aliejus

Kaip daryti:

 • Įmasažuokite aliejų į galvos odą ir palikite pusvalandžiui.
 • Paprastai nuplaukite šampūnu.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti?

 • Du kartus per savaitę

Ryžių sėlenų aliejaus šalutinis poveikis:

Ryžių sėlenų aliejaus šalutinis poveikis nebuvo daug, todėl pastebėsite, kad tai tikrai saugu. Nėra ryžių sėlenų aliejaus trūkumų, kurie buvo ištirti iki šiol.

 • Vienintelis ryžių sėlenų aliejaus pavojus sveikatai gali kilti esant virškinimo trakto problemoms, nes ryžių sėlenose esantis pluoštas gali užblokuoti virškinamąjį traktą. Nedaug žmonių turi alergiją ryžių sėlenų aliejui.
 • Fortūnos ryžių sėlenų aliejaus nauda akivaizdžiai viršija šalutinį poveikį.
 • Prieš naudodami išoriškai ant odos, patikrinkite alergijos lygį. Apskritai tai turėtų būti geras pasirinkimas jūsų sveikatai.

Kaip matėte, ryžių sėlenų aliejus yra geras pasirinkimas jums ir jūsų šeimai. Tai taip pat rekomendavo PSO. Taigi galite būti tikri, kad šis aliejus jums padės širdies sveikatos, plaukų problemų ir odos būklės požiūriu. Kiekvieną iš šių sveikatos problemų galima gydyti ir kontroliuoti naudojant ryžių sėlenų aliejų. Pasirinkite šiam tikslui skirtą gryną bekvapį aliejų ir pažiūrėkite, kaip tai teigiamai veikia jūsų sveikatą.