Hiç kakül almayı düşündün ama kararından tam olarak emin olamadın mı? Kaküller daha güzel görünümlerle kolayca ilişkilendirilmediği için sizi anlıyoruz. Ancak, bunları denemek isteyenlere bir rehber olması için kaküllü uzun saç modelleri listesi hazırladık. Ve zaten denediyseniz, bunlar patlama kesimin bu çeşidinde yeni stiller icat etmenize yardımcı olacaktır. Patlama ile uzun saçlar için saç kesimi oldukça çok yönlüdür ve çeşitli şekillerde şekillendirilebilir. Kaküllü uzun saçlar için bu saç stillerinin yapılması ve bakımı kolaydır ve yepyeni, keskin bir görünüm kazandırır. Genç yaştaki kadın veya orta yaşlı kadın için, uzun saçlar için bu patlama fikirleri herkese çok uygundur. Patlama ve uzun saç fikirleri için saç modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

2021’de Kadınlar İçin Kaküllü En İyi 10 Uzun Saç Modeli:

İşte patlama ile uzun saçlar için en iyi saç kesimi listemiz. Bunlar kaküllü uzun saçlar için en yeni saç modelleri arasında.

1. Sabitlenmiş Taraflı Cuter Bangs Saç Modeli:

Kenarları Sabitlenmiş Cuter Bangs Saç Modeli

Patlama ile uzun saçlar için bu saç modelleri fikri temel ve benzersizdir. Bu saç kesimi, patlamaları olan uzun katmanlı bir saç çeşidinin altına gelir. Bu, uzun saçlı olanlar için mükemmel bir stildir. Saçın her iki tarafını da merkeze doğru sabitleyen, günlük hayatta sıklıkla gördüğümüz doğal ve alışılmış bir stildir. Şık ve modaya uygun görünmek için yan patlamaların yüzünüze düşmesine izin verin. Bu tarz, sade ve zarif görünmek isteyen kadınlar için çok uygundur..

 • Denenecek En İyi Sezon: Bunu en iyi kış ve musonlarda giyin.
 • İdeal Yaş Grubu: 20’li ve 30’lu yaşların başındaki kadınlar sadece bu stili deneyebilir.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz tipine ve dalgalı saça sahip kadınlar bu stili deneyebilir.
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Bunu gündelik iş kıyafetleri veya ofis kıyafetleri için yalnızca gündelik batı kıyafetleriyle giyin.

2. Patlama Tarzı Uzun Midilli:

Patlama Stili ile Uzun Midilli

Yaşlı kadın resmi için yan patlama stiline sahip bu uzun saç oldukça trend ve şık. Sadece genç ve modern bir kadının kakül deneyebileceğini düşündüyseniz, bu tamamen fikrinizin yanlış olduğunu kanıtlayacaktır. Bu kesimi giyen böyle bir kadına rağmen, saç modeli tamamen şaşırtıcı ve şık görünüyor. Yan patlamalar yüzü ve yaşı çok iyi tamamlar ve oldukça zarif ve zarif görünür. Aşırıya kaçmak istemiyorsanız ve sade bir tarz istiyorsanız deneyin..

 • İdeal Yaş Grubu: 50’li yaşlardaki kadınlar bu stile tam olarak uyabilir.
 • Denenecek En İyi Sezon: Herkes için iyi gittiği için bu stili herhangi bir mevsimde deneyin.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Bu stili oval ve elmas yüzle sadece düz saçlarla giyin.
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Düzenli geziler için bu stili gündelik batı giyimi veya etnik giyim ile dilediğiniz gibi giyin.

3. Yan Patlamalarla Gevşek Saçlar:

Yan Patlamalarla Gevşek Saçlar

Şimdi akıllı görünümlerimizden biri geliyor. Kaküllü ve katlı bu uzun saç, en sevdiğimiz görünümler arasında. Bu oldukça basit bir görünüm ama çok şık ve modaya uygun. Genç yaştaki kadın ve modern kadın bu stili tamamen deneyebilir. Bu görünümün yapılması zaman almayacak; tek yapmanız gereken saçı çok kolay bir şekilde fırçalamak ve bunu yapmak. Kendiniz için kolayca şık bir görünüm istiyorsanız deneyin.

 • İdeal Yaş Grubu: 20’li yaşlardaki kadınlar bu stili deneyebilir.
 • Denenecek En İyi Sezon: Bu stili yazları ve musonları en iyi şekilde giyin.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz şekli ve dalgalı saç için bu stili kullanın.
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Arkadaşlarınızla veya randevu geceleriyle yaptığınız geziler sırasında batı tarzı giyim için bu stili giyin.

4. Patlama Tarzı Kıvırcık Dalgalar:

Patlama Tarzı Kıvırcık Dalgalar

Bu, uzun saçlarda saçak patlamalarının bir çeşididir. Resimde gösterildiği gibi kıvırcık saçlarınız varsa, bu stili denemek için en uygun kişi sizsiniz ve tamamen şaşırtıcı ve muhteşem görünüyor. Sadece kaküllerini sergileyen modern bir genç kadının bu resmine bakın. Bu, bu sefer tamamen havalı ve birkaç kadın tarafından takip ediliyor. Bu saç kesimi ihtiyacınız olan tek şey ve bu stil için herhangi bir bakım yapmanıza gerek yok..

 • Denenecek En İyi Sezon: Bu uzun saç patlamaları için kışlar en uygunudur.
 • İdeal Yaş Grubu: 20’li ve 30’lu yaşlardaki kadınlar bu stili tamamen deneyebilir..
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Gece partileri için midi boy elbise veya etek için bunu giyin.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Oval bir yüz bu stili sadece kıvırcık saç tipiyle deneyebilir..

5. Düz Saç Kadın ile Patlama Stili:

Düz Saçlı Kadın Patlama Stili

Kaküllü bu uzun düz saç oldukça yaygın bir stildir ancak tamamen her zaman yeşildir. Bu sonsuza kadar trend ve modası geçmiyor gibi görünüyor. Kalın ve düz ince saçlarınız varsa, bu stile en iyi şekilde uyabilecek sizden başka kimse yok. Sadece benzer bir kesim yapın ve kesinlikle muhteşem ve hoş görüneceksiniz. Bu tarzın basit ama oldukça sinirli ve dengeli olmasını tamamen seviyoruz..

 • Denenecek En İyi Sezon: Bu stili dilediğiniz mevsimde dilediğiniz gibi giyin.
 • İdeal Yaş Grubu: 20’li yaşların sonu ve 30’lu yaşların başındaki kadınlar bu saç stilini deneyebilir.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz şekline ve düz saça sahip kadınlar bu stili deneyebilir..
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Partilere giderken harika görünmek için bu stili batı kıyafetleri veya elbiseleri ile giyin.

6. Pürüzsüz Patlama Stili ile Yüksek Topuz:

Pürüzsüz Patlama Stili ile Yüksek Topuz

Patlamadan başka bir saç modeli yapamayacağınızı düşünüyorsanız, işte şimdi trend olan yeni bir stil. Yan patlamalara ve katmanlara sahip bu uzun saç, yüksek bir topuz bağladığınızda tamamen sinirli. Yapmanız gereken tek şey saçları çok iyi fırçalamak ve yüksekte güzelce bağlamak. Küçük saçların alnınıza düşmesine izin verin ve dağınık ve şık görünün. Yüksek topuz da dağınık bir şekilde bağlanabilir.

 • İdeal Yaş Grubu: 30’lu yaşlardaki kadınlar için bu stili giyin.
 • Denenecek En İyi Sezon: Yazları bu stili denemek için en iyi zaman.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Oval ve yuvarlak yüzlü, ipeksi saçlı bayanlar bu stili deneyebilir..
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Bunu arkadaşlarınızla veya ailenizle gündelik geziler için herhangi bir gündelik batı kıyafeti ile giyin.

7. Orta Yaşlı Kadın İçin Patlama ile Yüksek Düğüm:

Pekala, bu kadınlar tamamen genç değiller de bu stili deneyebilirler. Bu kalın patlama uzun saç tamamen stilde. Sol taraftaki resimde gösterilene benzer bir saç stiliyle saçı dışarıda bırakmayı veya diğer resimde gösterildiği gibi düzgün bir topuzla gitmeyi seçebilirsiniz. Bu tamamen harika, basit ve yapması kolay. Sabahları kendilerine en çok hangisinin yakışacağını bulmakta zorlanan tüm çalışan kadınlar, vakit kaybetmeden bu stili deneyebilir..

 • Denenecek En İyi Sezon: Bu stili yazları en iyi şekilde giyin.
 • İdeal Yaş Grubu: 30’lu ve 40’lı yaşlardaki kadınlar bu saç stilini deneyebilir.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz şekli ve saç tipi bu tarzda tamamen işe yarayabilir..
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Ofise giderken harika görünmek için bunu gömlek ve pantolonlarla giyin.

8. Genç Kadın İçin Kıvırcık Saç Stili:

Şimdi, bu, kıvırcık saçlarınız olması durumunda patlama ile uzun saçlar için katmanlı saç kesimlerinin başka bir çeşididir. Böyle süper kıvırcık saçlarınız varsa ve kakülleri iyi idare edip edemeyeceğinizi merak ediyorsanız, bu şık yan kahkül versiyonunu deneyin. Bu tamamen doğal ama çok şık ve sinirli görünüyor. Bu genç tarzı, büyük bir makyaj arayışında olmayan ancak saç stilinde hafif ve benzersiz bir değişiklik yapmak isteyen kızlar ve kadınlar için en iyisidir..

 • İdeal Yaş Grubu: 20’li yaşların başında olanlar bu stili deneyebilir.
 • Denenecek En İyi Sezon: Kadınlar bu stili kışın deneyebilir.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Kıvırcık saçlı oval ve elmas as için bunu giyin.
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Arkadaşlarla sinemaya gitmek için gündelik etekler ve üstler giyin.

9. Uzun Patlamalar için Düğümlü Yüksek Pony:

İşte yan patlamalara sahip uzun saçlar için katmanlı bir saç kesimi. Süper düz saçlarınız varsa, bu varyantı tamamen deneyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yüksek midilli ve aynı saçı yuvarlayarak kendi yardımınızla düğüm yapmak. Modada benzersiz ve yeni ve tamamen harika ve şık görünüyor. Biraz keskin, cesur bir görünüm isteyenler ve sade bir görünüme sahip olmaktan çekinmeyenler bu stili deneyebilir..

 • Denenecek En İyi Sezon: Bunu dilediğiniz mevsimde giyin.
 • İdeal Yaş Grubu: 30’lu yaşlardaki kadınlar bu tarz için en uygun olanlardır.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Düz saçlı oval ve elmas yüze sahip olanlar bu stili deneyebilir..
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Arkadaşlarınızla veya randevu geceleriyle yapacağınız geziler için bunu gündelik tişörtler ve kot pantolonlar veya şortlarla giyin.

10. Düz Saçlı Yan Patlama Stili:

İşte uzun saçlar için yandan patlama saç modelleri. Orta yaştaki ve hatta daha yaşlı olan ve kakül dışında denemek isteyen kadınlar, bu şekilde hem sade hem de şık görünmek için bunu yapabilirler. Bu, düzgün bir şekilde fırçalanmış ve yanlarda tutulan patlamalar olan tamamen düz saçtır. Alnına biraz düşüyor, bu yüzden biraz sinirli bir tarz gösteriyor. Rutin ve gündelikten yeni ve benzersiz bir şey denemek istiyorsanız bunu giyin..

 • İdeal Yaş Grubu: 50’li yaşlardaki kadınlar bu stili deneyebilir.
 • Denenecek En İyi Sezon: Bunu en iyi kışlar ve musonlar için giyin.
 • Uygun Saç ve Yüz Tipi: Herhangi bir yüz şekli ve saç şekli bu stili deneyebilir.
 • Mükemmel Elbise ve Durum: Normal aile toplantıları veya gezileri için bu stili herhangi bir gündelik batı kıyafeti ile giyin.

Kaküllü Uzun Saç Modelleri İçin Ek İpuçları:

İşte kakül stilinizi çok iyi yönetmeniz için bizden birkaç ipucu,

 1. Kakülleri değiştirmeden benzer şekilde yönetmek istiyorsanız, saçlarınızı büyümekten iyi kesmeniz gerekir. Bu, benzer uzunluğu korumak için ortalama 2 ay arasında değişmektedir..
 2. Bangs’in saçları, saçlar parlak ve iyi nemlendirilmiş olduğunda gerçekten çok güzel görünüyor. Bu nedenle saçın her zaman iyi tarandığından ve güzelce beslendiğinden emin olun..
 3. Hasardan korumak için her hafta saç yağı uygulayın. Daha sonra saç yıkama sırasında saç serumu ve saç kremi kullanımı.
 4. Daha parlak saçlar istiyorsanız sonunda saç spreyi uygulayın. Piyasalarda bulunan doğal kokulu saç spreyleri vardır..
 5. İpeksi pürüzsüz ve parlak saçlar elde etmek için ayda bir Hair Spa iyi bir fikirdir. Saçların harika görünmesine ve iyi beslenmesine yardımcı olur.

Kaküllü uzun saç modelleri ile ilgili bu kılavuz, çeşitli yaş gruplarına ve farklı zevklere ve durumlara sahip kadınlara uygun saç stillerinden oluşan oldukça çok yönlüdür. Bu nedenle, en iyi beğeninizden birini kolayca alabilirsiniz. Bunlar oldukça moderndir ve genç, parlak bir görünüm verir. Bu tarzların benzersiz olduğu göz önüne alındığında, bu saç stilleri kesinlikle sizi sinirli ve şık gösterecektir. Onları deneyin ve kesinlikle onları seveceksiniz. Ayrıca, sizden geri bildirim almayı sevdiğimiz için bu stilleri nasıl sevdiğinizi bize bildirin..

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. Kakül Yuvarlak Yüzlerde Güzel Görünebilir mi??

Cevap: Yuvarlak yüzler kaküllere kolayca uyum sağlamaz. Bu nedenle, kakülleri denemek istiyorsanız, saçak kaküllerden daha kısa yan kaküller veya bebek kakülleri olan bir şey deneyin..

S2. Fringe Bangs 50 Yaşındaki Kadınlara Yakışıyor mu??

Cevap: Saçak patlama, her yaş grubundaki kadına yakışır. Ancak, patlamaların çok uzun olmadığından emin olun. O yaş grubunda yuvarlak bir yüz yerine sadece daha fazla elmas ve oval yüze sahipseniz iyi gidebilirler..

S3. İstersem Patlama Büyümek Ne Kadar Sürer??

Cevap: Bu tamamen saçınızın yapısına bağlıdır. Sağlıklı ve sağlıklı saçlarınız varsa, 3-4 ay içinde kolayca kakül uzayabilir. Saçının ne kadar hızlı büyüdüğüne bağlı.