Jei esate architektūrinių detalių žmogus, turite žinoti, kad arkos dizainas niekada neišeina iš stiliaus. Arka puikiai pakelia estetinį kambario poveikį. Iš įmontuotų arkų, jungiančių skirtingus kambarius, arba kai kurių žmogaus sukurtų savybių, kurios jūsų nepakartojamai erdvei suteikia nepakartojamo žavesio. Čia mes surinkome keletą paprastų ir geriausių namų arkų dizaino su vaizdais.

Naujausi arkos dizainai namams

Geriausi namų arkų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 12 paprastų ir modernių arkos dizainų, kuriuos galite įtraukti į savo namus, suteikdami jiems stilingą, tačiau elegantišką apdailą.

1. Naujausi salės arkos dizainai:

Naujausi salės arkos dizainai

Salė yra jūsų namų erdvė, atspindinti jūsų namų dekorą. Graži balta arka puošia kambarį ir išsiskiria ryškia auksine sienų spalva. Viršutinė arkos sritis turi aptakų dizainą su įrišimo raštu viduryje. Yra dvi šio arkos dizaino pusės, tarp kurių sukuriama unikali erdvė.

2. Virtuvės arkos dizainas:

Virtuvės arkos dizainas

Tai paprastas arkos dizainas, apimantis įėjimą į virtuvės zoną. Tai taip pat yra viena iš dažniausiai pasitaikančių dizaino variantų daugelyje namų ūkių. Nors dizainas yra paprastas, naudojama medžiaga sukuria 3D efektą, kuris labai pakelia arką. Šviesiai auksinė sienų spalva atrodo gražiai prieš baltus virtuvės baldus.

3. Arkos dizainas valgomajam:

Arkos dizainas valgomajam

Tai arkos dizainas valgomojo zonos įėjime, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į vietą. Arkos kupolo dalis yra baltos spalvos apskritimo formos, kontrastuojanti su kambario spalvų palete. Stilingi valgomojo baldai atrodo gražiai ir dera prie baltos arkos spalvos. Dėl medinių grindų arka gražiai išsiskiria.

4. Arkos dizainas gyvenamajam kambariui:

Arkos dizainas svetainei

Tai puikus svetainės arkos pavyzdys, kuris efektyviai suteikia kambariui klasę ir stilių. Tai taip pat yra vienas iš įprastų modelių, kuriuos rasite daugelyje butų ar atskirų pastatų. Unikali šio dizaino ypatybė yra medinės saugyklos su stiklo durimis abiejose arkos pusėse. Šių saugojimo vietų naudojimas dekoratyviniams daiktams rodyti gali būti pasirinkimas, nes jis yra gyvenamajame kambaryje.

5. Balkono arkos dizainas:

Balkono arkos dizainas

Balkonai yra dažnas daugelio butų vaizdas. Mažas arkos dizainas gali būti tinkamas jūsų balkono pasirinkimas, o du stulpai šone sukuria simbolį, panašų į omega. Skirtingai nuo standartinių arkų, kurias rasite namuose, šis balkono arkos dizainas ne tik atrodo unikaliai, bet ir stilingai. Spalvų derinys skiriasi nuo juodų durų.

6. Pooja kambario arkos dizainas:

Pooja kambario arkos dizainas

Kambarys būtent jūsų pasirinktai dievybei pastatyti yra įprasta praktika ir užima ypatingą vietą daugelyje namų ūkių. Nors šioje erdvėje galima naudoti bet kokią medžiagą, marmuras daugeliui yra pirmasis pasirinkimas. Įmantrus dizainas ant marmuro atrodo panašiai kaip ir šventyklose. Tai ne tik gražiai atrodo, bet ir suteikia jūsų namams nepakartojamą esmę, sukurdama ramią atmosferą.

7. Miegamojo arkos dizainas:

Miegamojo arkos dizainas

Jei turite didelį miegamąjį su gražiu vaizdu, galite sukurti pertvarą patrauklaus arkos dizaino pagalba. Šis naujas namų arkos dizainas ne tik puošia jūsų miegamąjį, bet ir suteikia erdvei nepakartojamos elegancijos. Arka atkartota panašiu dizainu ant ilgų stiklo langų. Šio tipo arkos dizainas yra puikus būdas pridėti eleganciją didelėje jūsų namų erdvėje.

8. Faneros arkos dizainas:

Faneros arkos dizainas

Fanera yra dar viena medžiaga, kuri dažniausiai naudojama gaminant daugelį jūsų namų baldų. Šis gražus, faneros apvalios arkos dizainas yra puikus tokio modelio pavyzdys. Plonos raštuotos linijos ant medžio plokštės dera kartu su medinėmis grindimis, sukuriančiomis gražią apdailą. Viršutinėje arkos srityje yra raštas, panašus į mazgą, gražiai jį susiejantis.

9. Medinės arkos dizainas namams:

Medinės arkos dizaino namai

Žmonėms, norintiems savo namams suteikti karališką išvaizdą, geriausias pasirinkimas gali būti medinės arkos dizainas. Sudėtingas šių medžio plokščių dizainas sukuria jūsų namų išvaizdą. Medinė medžiaga puikiai dera prie durų ir kito namo dekoro, suteikdama jūsų namams tradicinę apdailą.

10. Cemento arkos dizainas:

Cemento arkos dizainas

Tai dar vienas svetainės arkos dizainas, kuris yra gana paprastas ir dažniausiai naudojamas daugelyje namų. Kadangi tai yra įprastas dizainas, jis gali būti įtrauktas į bet kurį jūsų namų kambarį. Paprastas cemento arkos dizainas gali būti ekonomiškas pasirinkimas, kurį gali pasirinkti visi, kurie mėgsta savo erdvei pridėti unikalų, bet paprastą modelį.

11. TV arkos dizainas:

Tv Arch dizainas

Kaip visi žinome, prie kelių jūsų namo kambarių įėjimo yra keletas arkos variantų. Tai modernus arkos dizaino variantas, būdingas televizoriui. Šviesiai mėlyna spalva visame rašte išsiskiria iš namų visiškai baltos temos ir sukuria stilingą efektą. Daugelis žmonių pasirenka šiuos dizainus, kurie gražiai pakelia paprastą erdvę.

12. Šiuolaikinis arkos dizainas:

Šiuolaikinis arkos dizainas

Jei ieškote universalaus arkos varianto, šiuolaikiškas arkos dizainas yra puikus pasirinkimas. Skirtingai nuo turimų standartinių dizainų, šis modelis suteikia erdvės dekoratyviniams daiktams, kurie puikiai išryškina vietovės išvaizdą. Tai idealus arkos variantas gyvenamajame kambaryje, nes tai padeda parodyti dalykus, kurie skatina jūsų kambario išvaizdą.

Gražus arkos dizainas gali būti puiki alternatyva, jei jums nuobodu įprastas sienas jungiantis dizainas jūsų namo architektūroje. Tikimės, kad šiame straipsnyje pateiktos elegantiškos ir klasikinės galimybės padės jums pasirinkti be jokių abejonių. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis jums padėjo!