Nesvarbu, ar tai būtų jūsų virtuvė, svetainė ar net vonios kambarys, neįmanoma įsivaizduoti kambario jūsų namuose be tinkamų lentynų! Sienų lentynos yra būtinos dėl daugelio priežasčių. Suteiksite pakankamai vietos, kad galėtumėte laikyti visas savo prekes netrukdydami namams. Tai dar ne viskas! Tinkamai suprojektuotos sieninės lentynos taip pat gali pagerinti jūsų interjero estetiką ir parodyti jūsų asmenybę.

Šiame straipsnyje apžvelgsime 15 geriausių sienų lentynų dizaino su paveikslėliais ir aprašymais, kurie padės jums išsirinkti unikalias idėjas savo svajonių namams!

15 geriausių naujausių sienų lentynų dizaino, 2021 m.

Štai mūsų mėgstamiausios 15 šių metų sienų lentynų dizaino idėjos:

1. Paprastas sienų lentynos dizainas:

Paprastas sienų lentynų dizainas

Paprastas sieninių lentynų dizainas idealiai tinka sutvarkyti visus daiktus, kad jūsų kambarys atrodytų tvarkingas. Štai viena tokia idėja, kuri tinka beveik bet kuriam jūsų namų kambariui. Paprastos baltos lentynos yra tvarkingi skyriai knygoms, raštinės reikmenims ar net augalų ir vazonų kolekcijai rodyti. Priklausomai nuo poreikio, galite naudoti daugiau šių medinių lentų ir pritvirtinti prie sienos, kad sukurtumėte didesnę lentyną.

2. Šiuolaikinis sienų lentynų dizainas:

Modernus sienų lentynų dizainas

Stebėkite, kaip jūsų svetainė atgyja su šiuo moderniu vitrininių lentynų dizainu! Juoda ir ruda tema puikiai kontrastuoja su šviesiomis sienomis ir grindimis. Įleidžiamos lentynos sukurtos kaip paslėptų ir atvirų stilių mišinys, sukuriantis įdomų modelį. LED žibintų pridėjimas yra tikras būdas praskaidrinti erdvę ir suteikti jai šiuolaikinį pojūtį. Dėžutės dydis gali būti pritaikytas pagal kambario konstrukciją.

3. Plaukiojančios sienos lentynos dizainas:

Plaukiojančios sienos lentynos dizainas

Plaukiojančios lentynos yra novatoriškas sprendimas namų savininkams, kurie nekenčia nuolatinių armatūros ant sienų idėjos! Šios nuimamos lentynos yra įvairių formų ir dydžių paruoštų taisyti rinkinių. Galite tiesiog pakabinti juos ant sienų, kad netvarkingas kambarys taptų švaria ir gražia erdve. Šių lengvų lentynų išdėstymas dekoratyviniais raštais taip pat suteikia namams nepakartojamą išvaizdą ir nereikalauja jokių specialių įgūdžių ar įrangos!

4. Stiklo sienų lentynos dizainas vonios kambariui:

Stiklo sieninės lentynos dizainas vonios kambariui

Vonios kambaryje sumontuotos stiklinės sieninės lentynos suteikia šiuolaikiškumo šiai dažnai apleistai erdvei! Stiklo lentynos sukuria jūsų vonios kambariui menišką įspūdį ir paverčia jį gražia SPA zona. Vietoj didelių, fiksuotų lentynų galite imtis šios puikios plaukiojančios lentynos idėjos, kuri sutaupo daugybę vietos ir visus mėgstamus asmens priežiūros daiktus laiko vienoje vietoje. Uždenkite sieną už lentynos, naudodami gražius tapetus ar dekoratyvines plyteles, kad atrodytumėte žavingai.

5. Kampinės sienos lentynos dizainas:

Kampinės sienos lentynos dizainas

Kampinės lentynos vis labiau populiarėja kaip modernūs namų aksesuarai dėl jų funkcionalumo ir estetinio patrauklumo. Unikalaus dizaino lentynos panaudoja nepanaudotus kambario kampus ir paverčia jį menine erdve. Štai viena iš tokių gyvenamųjų kambarių ir miegamųjų sienų lentynų idėjų, kuriose yra medinė sienų apdaila su funkcionaliomis medinėmis plaukiojančiomis lentynomis. Kompaktiško dydžio lentynos idealiai tinka žvakėms, popuriui ir net mažiems sukulentams eksponuoti.

6. Sienų lentynų dizainas gyvenamajam kambariui:

Sienų lentynų dizainas svetainei

Patikrinkite šį unikalų apvalių sienų lentynų dizainą, kuris jūsų kambariui suteikia madingą išvaizdą. Rankų darbo medinė plaukiojanti lentyna sukurta pagal kūrybingą „bangos“ modelį, kuris atitinka feng-shui principus. Lentynos dizainas ne tik suteikia pakankamai vietos saugojimui, bet ir prisideda prie aukščiausios klasės kambario išvaizdos. Nuo knygų iki augalų ir net puodelių galite lengvai parodyti savo mėgstamus daiktus šiame meniniame kūrinyje.

7. Plytų sienų lentynos dekoro idėja:

Plytų sienų lentynos dekoro idėja

Plytų sienos jūsų kambariui suteikia šiltą ir jaukią išvaizdą. Nors šios sienos yra populiarios net ir šiuolaikiniuose namuose, jų dekoravimas gali būti gana sunki užduotis! Laimei, jūs galite pavogti šią idėją naudoti įleidžiamas medines lentynas ir paslėptą spintelę plytų sienose, kurios vientisai dera su konstrukcija. Jie ne tik suteiks jums daug vietos, bet ir suteiks kambariui tvarkingą ir netvarkingą išvaizdą.

8. Baro sienos lentynos dizainas:

Baro sienos lentynos dizainas

Atpalaiduokite sunkią dieną prie savo mini baro, investuodami į baro sieninių lentynų dizainą. Elegantiška ir kompaktiška lentyna sukuria pakankamai vietos keturioms iki penkių didelių vyno butelių, taip pat išmanieji lizdai stiklams ir baro įrankiams laikyti. Gražus filigraninis darbas ant medinės lentynos suteikia kambariui dekoratyvumo. Priklausomai nuo jūsų poreikių, galite pasirinkti didesnį dizainą arba naudoti dviejų ar trijų stovų derinį, skirtą gėrimų vakarėliui!

9. Virtuvės atviros sienos lentynos dizainas:

Virtuvės atviros sienos lentynos dizainas

Čia yra paprastas ir praktiškas jūsų netvarkingos ir chaotiškos virtuvės problemos sprendimas! Atviros sieninės lentynos dizainas yra puiki idėja visus svarbiausius daiktus laikyti vienoje vietoje ir padovanoti sau virtuvę be netvarkos! Galite naudoti šonines sienas, kad pakabintumėte šias plaukiojančias medines lentynas, naudodami tvirtus sieninius laikiklius. Gaukite net vienodo dydžio stiklinius butelius ir tvarkingai juos sutvarkykite, kad sužavėtumėte svečius apie jūsų organizavimo įgūdžius!

10. Šiuolaikinis sienų lentynų dizainas:

Šiuolaikinis sienų lentynų dizainas

Jei norite stilingo ir kompaktiško sienų lentynų dizaino, kuris derėtų prie šiuolaikinės jūsų namų interjero temos, štai viena idėja pavogti! Baltos medinės lentynos derinamos su aptakiais metaliniais strypais, kad būtų sukurtas unikalus raštas. Be įspūdingos išvaizdos, sieninių lentynų dizainas taip pat pasižymi dideliu funkcionalumu. Ilgos ir plačios medinės lentynos suteikia pakankamai vietos visiems suvenyrams iš mėgstamų atostogų!

11. Sienų lentynos vaikų kambariui:

Sieninės lentynos vaikų kambariui

Vaikai mėgsta ryškias spalvas savo kambaryje, kad atitiktų jų vidinę energiją. Vietoj to, kad laikytumėtės neutralių, rinkitės daugiaspalvį šio kambario sieninių lentynų dizainą, kad pridėtumėte dramos. Unikalus zigzago dizainas sukuria įdomią formą, kad sužadintų smalsų jūsų vaikų protą. Lentynos gali būti pritaikytos pagal įvairius modelius, kad atitiktų saugojimo poreikius. Nuo knygų iki žaislų ir raštinės reikmenų visus svarbiausius daiktus galima laikyti vienoje vietoje!

12. Kabančių sienų lentynų idėja biurui:

Pakabinamos sieninės lentynos idėja biurui

Jei dirbate iš namų, jūsų namų biuras tikrai nusipelno dėmesio. Padovanokite sau šį novatorišką pakabinamų sieninių lentynų dizainą, kad netvarkingas biuro patalpas paversite tvarkinga ir profesionalia erdve. Maža, tačiau stilinga lentyna idealiai tinka laikyti knygas, rašiklius, keletą įkvepiančių citatų ir kitų smulkmenų. Parodykite šią kukliai atrodančią sieninę lentyną savo bendradarbiams „Zoom“ susitikimų metu, kad sukurtumėte jiems ilgalaikių įspūdžių!

13. Šešiakampės sieninės lentynos svetainei:

Šešiakampės sieninės lentynos prieškambariui

Šešiakampės lentynos yra viena iš populiariausių sienų lentynų konstrukcijų, kurios derina išvaizdą ir funkcionalumą. Šios geometrinio rašto lentynos sukuria įdomų jūsų kambario vaizdą. Šios lentynos paprastai būna 3 ar daugiau įvairių dydžių ir nereikalauja didelių montavimo pastangų. Šios bičių avilio formos lentynos idealiai tinka kai kuriems augalams, vaistinėms ir mažiems vitrinoms eksponuoti tokiose vietose kaip svetainė, miegamasis ir kt..

14. TV sieninių lentynų dizainas:

TV sienos lentynos dizainas

Papuoškite televizorių naudodami kelių formų plaukiojančių lentynų derinį. Jei pastatysite televizorių prie sienos centro, tada naudokite šonus, kad pritvirtintumėte šias medines lentynas dekoratyviniais ir praktiniais tikslais. Lentynos veikia kaip kompaktiško dydžio vitrinos, rodančios jūsų lobius neatimant daug vietos. Spintelė-cum-lentyna gali pakeisti stambų televizoriaus stovą ir veikia kaip saugojimo įrenginys ir sumanus būdas paslėpti bjaurius laidus.

15. Pooja kambario sieninės lentynos dizainas:

„Pooja“ kambario sieninių lentynų dizainas

Pridėkite dievišką prisilietimą prie savo „Pooja“ kambario, investuodami į dekoratyvią sieninę lentyną, tokią kaip šis kūrinys! Gražiai pagamintas medinis „Mandir“ yra puikus erdvę taupantis sprendimas mažiems namams ir butams. Šventyklos stiliaus dizainas jūsų namuose sukuria teigiamą atmosferą ir suteikia pakankamai vietos visiems šventiems daiktams sudėti. Šią lengvą mandiro stiliaus lentyną galima pritvirtinti prie sienos naudojant šoninius laikiklius.

Tai yra vieni geriausių sienų lentynų dizainų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį šį sezoną! Yra dar daug tokių įdomių modelių ir formų, kurios jūsų kūrybingiems namams suteikia kūrybiškumo. Toliau tyrinėkite katalogus ir įsivaizduokite, kaip jie atrodytų jūsų kambaryje. Be to, prieš pritvirtindami juos prie sienos, atkreipkite dėmesį į saugojimo vietą, priežiūrą ir bendrą funkcionalumą!