Modern trend, kompakt ve alan yaratan tasarımlar olan iç mekanları seçmektir. Geniş bir oda yanılsamasını elde etmek, aynı zamanda duvara monte vitrin mobilyalı bir ev tasarlamanın arkasındaki fikirlerden biridir. Evi tasarlamak, yatak odasını daha rahat ve konforlu mobilyalarla tasarlamayı içerir. Kendinizi yatak odasında daha rahat hale getirmek için iyi bir TV yatak odası vitrin tasarımı ve diğer eklenen raflar, günlük kullanım öğelerini saklamak için dolap ekler. Televizyon vitrini tek bir ahşap parçadan veya ahşabı camla birleştirerek yapılabilir. Kombinasyon malzemesi, mobilya tasarımında mevcut trend. Bu yazıda, fotoğraflarla Yatak Odası için en iyi Vitrin Tasarımlarından bazılarını öneriyoruz. Yatak odanıza göre aşağıdaki tasarımlardan sevdiğinizi seçin.

Yatak Odası Vitrin Tasarımları

Yatak Odası İçin Vitrin Tasarımları Nasıl Seçilir?

Yatak odası için iyi bir yatak odası vitrin tasarımı seçmek için gereken süreyi azaltmak için, en iyi ve uygun tasarımın nasıl seçileceğine dair birkaç önemli temel noktayı bilmek önemlidir. Bu birkaç noktayı göz önünde bulundurarak küçük ve büyük hatalardan kolayca kaçınılabilir..

  • Yatak odası vitrin tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yatak odasının çapı ve alanıdır..
  • Vitrin tasarımında temel ihtiyaçlarınız ve malzemeleriniz.
  • Yatak rengini ve diğer ilgili yatak odası mobilyalarını tamamlayan vitrin rengi.
  • Vitrin tasarımının yerleştirileceği uygun yerin seçilmesi.
  • Farklı mobilya stili ve tasarımının karşılaştırılması.

Yatak Odasında Vitrin Tasarımlarının Önemi:

Vitrin yatak odası tasarımının önemi iki şekilde görülebilir, bazıları vitrin tasarımlarının sadece stil ve dekoratif bir öğe olduğunu düşünür. Vitrin tasarımlarına inanan diğer insan grubu, bazı dekoratif eşyaları yerleştirmek ve günlük kullanım eşyalarını göz manzaralı bir yere yerleştirmek için gerekli mobilyalardır. Her iki insanı da göz önünde bulundurarak vitrin tasarımının önemini görelim.

  • Yatak tasarımına iyi uyum sağlayan iyi bir dekoratif vitrin.
  • Duvara entegre vitrin tasarımı sayesinde TV’yi yatak odasına yerleştirmek daha kolay ve kullanışlı hale geliyor..
  • Yatak odasına unutulmaz fotoğraf çerçeveleri, doğum günü veya düğün hediyeleri yerleştirmek için.
  • Önemli günlük faturaları daha güvenli bir yerde saklamak için.

Hindistan’da Yatak Odası İçin Modern Vitrin Tasarımları:

Burada, resimlerle yatak odası için 10 basit ve en yeni vitrin tasarımını listeledik. Onlara bir göz atalım.

1. Yatak Odası İçin Basit Ahşap Vitrin Tasarımı:

Yatak Odası İçin En İyi Vitrin Tasarımları

Yatak odası için ahşap vitrin tasarımları, yatak odası dekoru olarak hem çağdaş hem de zarif tasarımcı giyimidir. Bu basit ahşap oymalı döşeme tasarımı, şelale desenine sahiptir. Ahşap levha, yatağın hemen karşısındaki duvar kağıdı tasarımlı duvara entegre edilmiştir. Bu ahşap levha, bazı dekoratif eşyaların yanı sıra hafif kitapların saklandığı bir yer olarak kullanılabilir. Bu tip tasarımlar oda sıcaklığını korumaya yardımcı olur, gözlerinize serin bir görünüm ve memnuniyet verir. Yeni odanızda iyi bir yeriniz varsa, kesinlikle bunu deneyebilirsiniz..

2. Işıklı Duvara Entegre Cam Yatak Odası Vitrini:

Yatak Odası İçin Son Vitrin Tasarımları

Beyaz, nötr bir renktir ve beyaz renkten yapılmış dekorasyon malzemesi, yatak odası vitrinine harika bir görünüm kazandırır. Bu duvara entegre beyaz panel tasarımı, yatağın karşısında görülen tüm duvarı kaplar. Yukarıdaki panelde beyaz renkli saklama dolabı görülür ve bunu, TV yerleşik kontrast renkli laminat ile takip eder. TV’nin hemen altında deco gereçleri tutmak için kalın ahşap lamine blok var. Bazen insanlar evlerinin iç kısmına biraz daha fazla yatırım yapmayı severler, o zaman bu her zaman için güzel ve kaliteli bir tasarımdır. Lüks bakış açıları ile klasik bir dokunuş sağlar. Bunu bitir!

3. Beyaz Dolaplı Yatak:

Yatak Odası İçin Basit Vitrin Tasarımları

Yatak başlığı ve kanepe tasarımında en çok kullanılan trend ve çekici bir tasarımdır. Döşeme, dolgulu malzeme, deri yaylar, kadife ve renkli kumaş kullanılarak elde edilir. Yatak odası için duvar vitrin tasarımı olarak ana tema ile yatak odasındaki duvarı tasarlamak için aynı konsept kullanılmıştır. Döşemeli duvar, yatak odası için TV vitrin tasarımı ve beyaz depolama zemin boyu dolap ile tamamlanmaktadır. Mobilya için siyah beyaz doku ile kombinasyon, bir oda için en iyi ve taze görünümdür..

4. Duvara Entegre Ahşap Kaplama Yatak Odası Vitrini:

Yatak Odası İçin Modern Vitrin Tasarımları

Her zamanki vitrin yatak odası mobilyalarından çıkıp, yatağın hemen karşısındaki duvara yerleştirmek gibi, bunun yerine, sadece yatak odasının kapısını açarak vitrin tasarımının görülebileceği bir yer seçin. Yüzer bir tasarım verilen duvara entegre ahşap depolama kabini, harika bir tasarımdır. Ahşap kaplama saklama çekmecesinin hemen altında uzun bir ahşap kaplama levha testeresi. Bu sade tasarım, aynı duvara boyanmış bir duvar ve duvara asılan kontrast renkli sulu boya tablolarla tamamlanıyor. Sulu boya, renkli duvar tasarımını ortaya çıkarıyor.

5. Duvara Entegre Yatak Odası Kitaplık Vitrini:

yatak odası vitrin

Bu kitap severler için kesinlikle ilginç gelebilir. Bu duvara entegre kitaplık tasarımı, yatak odası için harika vitrin tasarımları. Raf, kişinin ihtiyacına ve kitap koleksiyonunuza göre özelleştirilebilir. Bu duvara entegre raf, tüm duvarı kaplayarak mükemmel bir tasarım oluşturur. Birkaç tablo veya birkaç dekor öğesi yerleştirilerek raf daha çekici hale getirilebilir. Kare şekilli raflar, bu tür birçok rafın yapılabileceği en iyi tasarımdır. Tasarımcılar, okumayı seven insanlar için yatak odası için bu tür vitrin tasarımları sunuyor, bu talep üzerine mobilya tasarımı.

6. Çalışma Masalı Krem Ahşap Yan Yatak Odası Vitrini:

yatak odasında vitrin

Ahşaptan yapılmış bu geleneksel yatak odası vitrin tasarımı, antika bir görünüm kazandırıyor. İkisi bir arada özelliği olan bu krem ​​tekli vitrin, üst rafta kitapların saklanacağı, akılda kalan birkaç karenin yerleştirildiği vitrin ve ikinci bölümün çalışma masası olduğu bu krem ​​tekli vitrin. Çalışma masası, yan çekmeceler ve sandalyeyi yerleştirmek için aralarında boş alan ile birlikte. Bu tür tasarımlar, yatak odasını tasarlamayı planlayan yeni evli çiftler için en iyi seçenektir. Bu tasarım bütçe dahilindedir, bu nedenle genel maliyetinizi korumanıza kesinlikle yardımcı olur.

7. Geri Kazanılmış Ahşap Sürgülü Kapı Yatak Odası Vitrini:

vitrin yatak odası mobilyaları

Yatak odası için havalı bir vitrin tasarımı ister misiniz? Ardından, rustik bitiş temalı soğuk yatak odası vitrin tasarımına göz atın. Yatağın yan duvarı, bu yatak odası vitrinini tasarlamak için kullanılır. Tüm duvar, yan taraftaki entegre raflar ve çalışma masası olarak merkezdeki uzun beyaz ahşap levha ile tamamlandı. Komple tasarım, geri kazanılmış ahşaptan yapılmış sürgülü tek kapı ile tamamlanmaktadır. Kapı, kullanıma bağlı olarak her iki tarafa kaydırılabilir. Bu iç mekan, çocuk yatak odası için iyi bir seçenektir, çocuklar okul eşyalarını, kitaplarını veya diğer faydalı eşyalarını koymak için kolayca erişebilirler..

8. Yatak Odasında Kıvrımlı Saklama Ünitesi Vitrini:

yatak odası için vitrin tasarımı1

Bir yatak odası tasarlamak için bütçenizi uzak tutmak ister misiniz? Ardından, çekici bir yatak odası vitrin tasarımına sahip basit bir depolama ünitesine göz atın. Metal kulplu dört çekmeceli bu beyaz ve sarı renkli kombo saklama ünitesi zarif bir görünüm sağlar. Bu ünite, yatağın yanına veya yatağın karşısına yerleştirilebilir. Yatak odası, duvar köşelerinden birinde ışıklı bir stand lambası ile daha çekici hale getirilebilir. Arkadaşlarınızdan ve ailenizden iyi yorumlar ve övgüler almak için bu tasarımı alın.

9. Sit Banklı Yan Duvar Saklama Dolabı:

yatak odası için vitrin tasarımı2

Yatak odası için yan duvar vitrin tasarımı, orta oturma bankı ile harika bir fikir. Yatak odanızın yan duvarında güzel ve büyük bir pencereniz var, ardından ortada oturma bankı bulunan duvara entegre bir saklama dolabı yerleştirmek için bu tasarımı kullanın. Bu iyi tasarlanmış tasarım, sadece dekoratif bir eşya için bir yer değil, aynı zamanda bir fincan kahve eşliğinde yağmurlu havanın tadını çıkarmak ve rahatlamak için küçük bir yer olarak da işlev görür. Bungalovunuz veya büyük yatak odanız için iç mekan planlıyorsanız, onaylamak için bu iç fikri denemeniz gerekir..

10. Küçük Bacalı Stonewall Yatak Odası Vitrin Tasarımı:

yatak odası için vitrin tasarımı3

Yatak odanızı tasarlarken modaya geçmek ister misiniz? O zaman bu Avrupa tasarımından ilham alan yatak odası vitrin tasarımını seçin. Vitrin duvarı olarak tasarlamak için yatak odanızda doğru yeri seçin. Duvar, vitrin tasarımının alt kısmında da yan boyunca entegre siyah ahşap dolap ile birleştirilmiştir. Vitrin orta kısmı cam kapı ile kapatılmış küçük baca tasarımı ile tasarlanmıştır. Bacanın birkaç metre yukarısında duvara entegre tv var. Bu, yatak odanız için kışın gerekli sıcaklığı getiren harika bir tasarımdır..

Basit bir duvara entegre levhalardan ahşap, cam veya bir malzeme kombinasyonundan yapılmış pahalı tam duvar vitrin tasarımına kadar farklı bir yatak odası vitrin tasarımı yelpazesi görmek her zaman ilginçtir. Oda boyutu ve duvar boyutu göz önüne alındığında pahalı vitrin seçimi her zaman mümkün değildir. İyi bir tam duvar tasarımı için iyi miktarda alan gereklidir. Bu yüzden yatak odanızın boyutunu kontrol edin, kral veya kraliçe yatağınızı kurduktan sonra kalan yeri de dikkate almak önemlidir..

Karyola ve sehpa tasarımınızı tamamlayan vitrin tasarımını vitrin yerinde görünmeyecek şekilde seçin. Açık yatak odası tasarımı, alan kısıtlaması yatak odası ile karşılaştırıldığında lüks vitrin tasarımı söz konusu olduğunda en iyisidir. Oturma bankı ile bütünleşen duvar, geniş bir yatak odası için harika bir fikir. Orta büyüklükteki bir oda için, dolaplı ve duvara monteli duvar kağıdı tasarımlı bir duvar, dikkate alınması gereken en iyi tasarımlardan biridir. En iyi yatak odası vitrin tasarımını seçin ve yatak odasında duvara entegre tv izleyerek bir fincan kahvenin tadını çıkarın.