Langai yra mielos mažos angos, keptos ant grotelių arba tinklelio. Jie tarnauja didžiuliam bet kokių namų tikslui. Jie gerai vėdina namus, be to, jie leidžia saulės spinduliams patekti į namus. Todėl, kiek jų norite savo namams, iš tikrųjų priklauso nuo jūsų, o tai reiškia, kad galite valdyti lango dydį ir pritaikyti jį kepti ant grotelių ar tinklelį. Šiais laikais langai turi daugybę variantų ir tipų. Galite pasirinkti tokius, kurie yra nedideli, tiesiog leidžiantys reikiamą saulės spindulių ir oro kiekį, arba išlaikyti juos didelius, kad jie veiktų labiau kaip puikus kūrinys.

„Windows“ tipai ir jų naudojimas

Kad ir kokia būtų jūsų idėja turėti langą, čia yra keletas puikių langų tipų, kuriuos galite apsvarstyti savo namuose. Pasirinkite tuos, kurie jums patinka, ir atminkite, kad teisingas pasirinkimas gali daug ką pridėti prie bendro jūsų namo įvaizdžio.

17 naujausių langų dizainų, kurie pagerins jūsų namų išvaizdą:

Jūsų vaizdas į išorinį pasaulį prasideda nuo paprasto lango. Namai tikrai turi langą, kuris papildys išvaizdą ir tuo pačiu bus pagal jūsų skonį. Štai keletas gražių langų tipų, kuriuos galite pasirinkti savo namams.

1. Arkinis langas:

Arkinis langas yra nesenstantis grožis. Arkiniai langai yra pastatyti taip, kad padidintų namo išvaizdą. Tai papildo namų grožį, o ne tik tarnauja tikslui. Šie langai kartais įtraukiami į durų dizainą ir veikia kaip durų ekrano dalis. Jie taip pat paliekami stovėti kaip vienas didelis langas. Šiuose languose yra dvigubas arba trigubas stiklas ir tai priklauso nuo jūsų poreikio. Vienintelis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jo dydžio matavimas. Arkiniai langai puikiai tinka jūsų namams suteikti nepakartojamą išvaizdą, taip pat sustiprina į jūsų kambarį ar namą prasiskverbiančią šviesą. Galite pritaikyti dizainą ir paprastai jie būna iš kelių stiklo plokščių, o kai kurios jų rūšys yra vinilo arba medžio. Nepamirškite patikėti darbo ekspertui, kuris žino, kaip tinkamai pjauti ir sumontuoti. Tai yra du svarbūs jų elementai.

Kur naudoti: Paprastai jie yra pageidaujami, ilgi ir dideli, esantys koridoriuje ar net miegamajame, suteikiantys daugiau natūralios šviesos.

 • Argumentai “už”:Jie yra geras pasirinkimas šiltam klimatui, o jų kaina taip pat yra maža. Jie yra geras pasirinkimas praleisti gryną orą ir šviesą.
 • Minusai: juos sunku išvalyti, o juosteles gana lengva atidaryti, todėl šiek tiek pakenkiama saugumui.

2. Markizės langai:

Markizės langai yra žinomi dėl lengvo vėdinimo. Paprastai jie yra šarnyriniai viršuje ir atsiveria į išorę, taip užtikrinant vėdinimą net ir lauke esant nedideliam dušui. Paprastai jie yra aukščiau virš sienų privatumui arba kartais derinami su kitais langų stiliais. Jie leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti ir yra įvairių kainų diapazonų. Jie taip pat siūlo trigubą stiklo paketą. Markizės langai yra pagaminti iš medžio masyvo, stiklo pluošto ir užtikrina maksimalų patvarumą bei atramą. Paprastai jie įrengiami namo kambariuose, o ne koridoriuje ar svetainėje.

 • Argumentai “už”: jie yra sukurti taip, kad būtų atsparūs oro sąlygoms, taip pat užtikrina geresnę ventiliaciją, nes jie yra aukščiau sienos. Jie taip pat neleidžia įeiti į šilumą. Sunku įsilaužti, nes jie tikrai neprieinami.
 • Minusai: Jie negali būti naudojami kieme, terasoje, verandoje ar šaligatviuose, nes galite labai lengvai į juos patekti. Jie taip pat sunkiai pasiekiami, nes avarijos metu jie yra aukščiau.

3. „Bay“ langai:

Įlankos langai yra geras ingredientas norint sukurti gražius namus. Įdiegę juos savo svetainėje, idealiai atrodysite erdvūs. Tai yra išsikišęs langas, kurio vidiniai kampai yra 90, 135 ir 150 laipsnių, su trikampiu įlanka. Jie yra kvadrato arba daugiakampio formos. Dažniausiai jie statomi taip, kad suteiktų namui dekoratyvumo. Geriausia dalis yra tai, kad jie daro kambarį tikrai didelį, todėl gerai matosi išorė. Svetainė yra labiausiai paplitusi jų vieta ir gali būti pagaminta iš medžio arba geležies. Žmonės paprastai mėgsta įlankos langų išvaizdą, todėl tai yra įprastas pasirinkimas daugeliui, kurie norėtų, kad jų namai atrodytų patraukliai.

 • Argumentai “už”: jie suteikia erdvaus kambario išvaizdą su neprilygstama oro kokybe, kurios negautumėte su jokiu įprastu langu. Jie iš prigimties yra panoraminiai ir leidžia į namus patekti saulės spinduliais iš visų pusių. Tikėkitės tinkamo kambario ryškumo.
 • Minusai: kadangi jie leidžia patekti daug saulės spindulių, jie taip pat gali šildyti kambarį. Jei jums patinka miegoti tamsoje, tikriausiai turėtumėte apsvarstyti kitą langą

  tipo. Taip pat gali būti sunku rasti užuolaidas ar žaliuzes, kurios padengtų visus kampus.

4. Lango langai:

Langai su langais yra dar vienas įprastas namų langų tipas. Jie pritvirtinami prie rėmo išoriniais vyriais. Jiems teikiama pirmenybė dėl natūralios ventiliacijos, ypač vasarą. Kitas jų pranašumas yra tai, kaip juos galima pakabinti iš išorės, taip kontroliuojant norimo įleisti oro kiekį. Stiklo plokštės yra įstatytos į ratuotą rėmą, po to jos yra sandariai uždaromos glaistu arba glazūra. pritvirtinkite stiklą. Markizės langai turi viršutinius vyriai, o langai turi apatinius vyriai. Galite jį naudoti atskirai arba iš dalies tame pačiame rėmelyje. Juos geriausia naudoti gyvenamajame kambaryje, miegamajame ir virtuvėje. Kadangi jie leidžia pakankamai vėdinti, jie yra geriausias pasirinkimas daugeliui namų kambarių. Jie taip pat neužima daug vietos, todėl visas namo vaizdas yra paprastas. Prieš pasirinkdami tai, turite atsižvelgti į keletą privalumų ir trūkumų.

 • Argumentai “už”: jie yra geriausias pasirinkimas, jei norite maksimalaus vėdinimo. Jie linkę atsidaryti į išorę ir taip įnešti daug gryno oro. Jie taip pat lengvai praleidžia šviesą. Jie taip pat lengvai valomi, nes leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti. Tai reiškia, kad galite plauti langą dar būdami namuose.
 • Minusai: jie yra brangūs, palyginti su kitų tipų langais. Jei norėtumėte turėti lango langą, atkreipkite dėmesį į kokybę. Kadangi daugiasluoksnės varčios prideda svorio, aparatūra ir visa korpuso konstrukcija turi būti geros kokybės, todėl tai labai brangu. Kalbant apie dydį, taip pat yra didelių apribojimų. Štai kodėl ne visada matote didesnius langus. Jie taip pat turi įsilaužti, todėl aparatūra ir vyriai turi būti dažnai tikrinami, kad būtų užtikrintas saugumas.

5. Dvigubi langai:

dvigubas pakabinamas langas yra puikus pasirinkimas, nesvarbu, ar jūsų namas yra modernus, ar šiuolaikiškas. Elegantiškas jų buvimas yra papildomas grožis jūsų namuose. Šiuos langus lengva atidaryti, jie komplektuojami su spyruokliniu balansu. Viršutinė ir apatinė varčios yra valdomos, o jų lengva pakreipimo galimybė leidžia jas išvalyti be didelių pastangų. Jie taip pat turi ekranus iš išorės Palyginti su langų langais, dvigubai pakabinami langai nesuteikia jums visiško netrukdomo lauko vaizdo. Dvigubai pakabinami langai turi horizontalią juostą lango centre, o tai taip pat gali trukdyti matyti lauke. Dvigubai pakabinami langai yra geras pasirinkimas jūsų svetainei.

 • Argumentai “už”: Jie yra įvairių spalvų, nes yra populiarūs, todėl pirkėjai turi daug pasirinkimo galimybių. Jie yra ekonomiški, o jų langai yra nebrangūs. Tačiau galite pasirinkti iš norimo turėti stiklo, pavyzdžiui, E stiklo. Priežiūra yra paprasta ir tikriausiai yra tinkamas pasirinkimas gerai ventiliacijai.
 • Minusai: Oro nutekėjimas yra vienas iš pagrindinių jų naudojimo trūkumų. Jie nėra sandarūs. Norint sustabdyti oro nutekėjimą, būtina naudoti oro sąlygas. Be to, norėdami pailginti dvigubo pakabinamo lango tarnavimo laiką, nepamirškite įtraukti kasmetinės langų priežiūros patikros. Tai reikalinga jo ilgaamžiškumui.

6. Išėjimo langas:

išėjimo langas yra didžiulis ir didelis langas, skirtas įeiti ar išeiti avarijos metu. Vienas iš geriausių privalumų, kuriuos gausite pro išėjimo langą, yra neprilygstama natūrali šviesa ir ventiliacija jūsų namo rūsyje. Tai taip pat padidina bendrą jūsų namo kvadratūrą ir vertę. Jie yra pagrindinis šaltinis, leidžiantis iššokti gaisro ar kitos avarijos atveju. Paprastai jie statomi rūsyje ir tai jokiu būdu negali trukdyti jūsų namų išvaizdai, nes dabar jie yra įvairių dizainų. Tačiau ne visi langai priskiriami prie išėjimo lango. Jie turi atitikti tam tikrus dydžio reikalavimus, kad būtų laikomi išėjimo langu. Lango atidarymo plotas turi būti ne mažesnis kaip 5,7 kvadratinių pėdų, kad jis būtų laikomas vienu, o aukštis 24 coliai.

 • Argumentai “už”: tikrai nėra daug kas jiems patinka ar nepatinka. Jie geriausiai tinka saugumui ir nuolatiniam jūsų kambario vėdinimui. Todėl juos taip pat galite įdėti į savo miegamąjį.
 • Minusai: Būkite tikri dėl statybos kodų, kurie įvairiose srityse skirsis. Jis turi atitikti tam tikrą dydžio specifikaciją ir visa tai gali užtrukti daug laiko. Drėgmės problemos yra įprastos rūsyje, todėl saugokitės bet kurios iš šių problemų, kurios sukels nerimą.

7. Sodo langai:

Sodo langas yra mielas mažas langas, kuris paprastai yra virš virtuvės kriauklės. Jis yra mažas ir yra trimatis langas ir yra sukurtas taip, kad tarnautų ilgai. Juose taip pat yra 1 colio storio izoliuotas stiklas. Jie pagaminti iš gryno PVC vinilo rėmo, kuris išlaiko juos tvirtus ir standžius. Jei norite įdiegti standartinio dydžio langą, tai neturėtų būti brangus reikalas. Yra žinoma, kad sodo langai skolinasi langelio stiliaus dizainą, leidžiantį patekti į tinkamą saulės šviesą ir orą. Šie langai sukuria langelį kaip vaizdas ir yra nustatyti 90 laipsnių kampu. Jų papildoma stiklo plokštė veikia kaip lango stogas ir todėl yra gerai apsaugota.

 • Argumentai “už”: jie sukurti atsižvelgiant į ilgaamžiškumą. Jie pagaminti iš vandeniui atsparių elementų ir tvirto vinilo, todėl jie ilgai išlieka gyvi. Jei mėgstate sodininkystę, sodo langai jus pritrauks. Jie leidžia gerai demonstruoti jūsų augalus ir taip pat padeda jums ilgą laiką prižiūrėti sodą.
 • Minusai: jie nėra energijos taupantys. Paprastai langai gauna daug energijos efektyvumo per storą vinilą arba medinį rėmą, esantį aplink rėmą. Sodo langams trūksta šio storo rėmo, todėl jie nenaudoja energijos.

8. Stiklo bloko langai:

Stiklo blokų langai yra gana seni, atsiradę maždaug 1900 -aisiais. Jie yra patvarūs, o izoliacinė savybė leidžia šviesai patekti į vidų. Jie teikia pirmenybę gamyklose. Kartais jie naudojami vonios sienose ir languose, nes jie praleidžia šviesą. Jie taip pat yra sunkiai sukonstruoti ir reikalauja kruopštaus darbuotojo įvertinimo, kad būtų išmatuoti tinkami matavimai. Tai užtikrina, kad visi blokai būtų supjaustyti tinkamo dydžio, o jei blokai yra netinkami, tai gali trukdyti visam pastatui. Geriausia jų dalis yra tai, kad jie leidžia praleisti šviesą viduje, tačiau neleidžia matyti to, kas yra lauke, todėl jie taip pat yra jūsų vonios kambario pasirinkimas.

 • Argumentai “už”: jie yra garantuoti dėl jų stiprumo ir ilgaamžiškumo. Jie yra kieti, todėl atsilaisvinti jiems nėra lengva. Jie yra stori ir sunkūs, todėl galite būti tikri dėl jų stiprumo.
 • Minusai: Jie yra labai sunkūs, todėl reikia patikrinti grindų plotą ir po juo pridėti atramines konstrukcijas. Jie yra tokie sunkūs, kad dėl jų svorio grindys gali nuskęsti ar sugriūti. Jie negali būti naudojami esant jokiai švininei galiai. Nors jie gali nesulūžti iš karto, jie tikrai gali įtrūkti ir taip sugadinti visą pastato konstrukciją.

9. Bunkerio langai:

Langas, kuris yra mažas ir atsiveria į vidų ir į apačią, apibūdinamas kaip bunkerio langas. Jie yra populiarus pasirinkimas mažesnėms erdvėms, tokioms kaip vonios kambariai ar maži rūsio kambariai. Jie visiškai atsiveria, todėl į kambarį patenka daugiau oro. Kito tipo bunkerio langas į kambarį įsisuka nuo viršutinio varčios krašto. Pagrindinis skirtumas tarp markizės ir bunkerio lango yra kryptis, į kurią jie atsiveria. Bunkerio langai atsiveria į vidų, į namą, o markizės langai – į išorę, toli nuo namų. Jie gaminami naudojant dvigubo stiklo parinktį tik dėl varčios svorio.

 • Argumentai “už”: jie neužima daug ploto ir yra geriausi kurortai mažesniems kambariams ir teritorijai. Jie taip pat yra ekonomiški.
 • Minusai: Nors mažas dydis gali būti idealus ir gražus, jie nėra tinkamas pasirinkimas tiems iš jūsų, kurie nori gerai vėdinti kambarį arba nori daug saulės ar ryškumo. Bunkerio langas negali palaikyti lango oro kondicionieriaus.

10. „Jalousie Windows“:

„Jalousie“ langas taip pat žinomas kaip žaliuzės langas, kuriame yra lygiagrečios stiklo, akrilo ar medinės žaliuzės, sumontuotos rėme. Jie buvo populiarus pasirinkimas senesniems namams, o horizontalios juostos dedamos viena ant kitos, panašios į malksnas. Yra švaistiklis, kuris atveria lentjuostes, o kai įjungiamas, šarnyrinių lentjuosčių apačia pakyla aukštyn, taip padarydama angą. Dauguma šių juostų kartais visiškai atsiveria, todėl atsiveria gražus ir netrukdomas vaizdas. Kai kuriems iš šių langų reikia stiklo plokščių, o kitiems – norint pagaminti tvirtą langą, reikės aliuminio plokščių ar kitų tvirtų medžiagų.

 • Argumentai “už”: „Jalousie“ langai yra geras pasirinkimas net nedidelio lietaus metu. Galite laikyti atvirą langą ir mėgautis lengvu dušu lauke. Žinoma, kad jų juostos atbaido lietų ir užtikrina, kad jis įneš vėsų orą. Visiškai atidarę langą, gausite gerą gryno oro tiekimą ir jie taip pat turi būti ištaisyti iškilus problemoms. Nors tradiciniai langai turi būti visiškai suremontuoti, šiam reikia tik tų bėdų, kurios patiria problemų.
 • Minusai: Jie pasižymi prastomis izoliacinėmis savybėmis, o daugybė plokščių dalių palieka daug spragų, kurias visas reikia tinkamai užsandarinti. Taigi jie yra blogas pasirinkimas šaltesniam regionui.

11. Paveikslėlio langai:

Vaizdo langai yra nejudantys ir neatsidaro. Dėl šios savybės jie tausoja energiją. Jie geriausiai naudojami siekiant padidinti vaizdą lauke ir dažnai sukuria patrauklią namo išvaizdą. Jie yra struktūriškai labai paprasti ir gali būti pritaikyti didesniems. Kadangi jie yra sandariai uždaryti kraštuose, jie taip pat siūlo puikią oro dangą. Juos taip pat lengva valyti, o jų dizainas patrauklus daugeliui. Jie gerai atrodo svetainėje ir miegamuosiuose, iš jų atsiveria puikus vaizdas lankytojams ir atsikėlus miegamajame.

 • Argumentai “už”:jie yra labai patrauklūs ir suteikia jūsų namams ypatingą išvaizdą. Dėl jų energijos vartojimo efektyvumo jie tampa patrauklesni potencialiems pirkėjams.
 • Minusai: Visiškai trūksta ventiliacijos ir tai gali būti didžiulis išjungimas. Jie taip pat praleidžia nepageidaujamą šilumą ir, jei sugadinsite langus, turite suremontuoti visą detalę. Nėra dalių, kurias galima įsigyti atskirai.

12. Apvalūs langai:

Vienas gražiausių bet kokių namų židinio taškų tikrai būtų apvalūs langai. Langas ir jo rėmas yra tiesiog apvalios formos, o daugelis interjero dizainerių sugalvojo labai kūrybingus dizainus ir temas. Kai kurie iš jų turi gražią knygų lentyną ant rėmo, juosiančią langą, o kiti tiesiog sėdi. Ankstesni buvo dekoratyviniai, pagaminti iš įvairių medinių rėmų, o šiandien jie yra pagaminti iš paprastų rėmų. Jie suteikia daugiau natūralios šviesos ir yra labai svarbūs architektūrai. Jie teikia pirmenybę virtuvėje arba kartais ant sienų, vedančių aukštyn.

 • Argumentai “už”: Jie atrodo elegantiškai ir prideda bendrą namo vertę. Jie neužima daug vietos ir praleidžia tik reikiamą saulės spindulių kiekį.
 • Minusai: Langai negali būti atidaryti ar uždaryti ir gali būti šiek tiek brangesni. Šiais laikais jie taip pat nėra populiarūs.

13. Vieno lango langai:

Viename pakabintame lange viršutinė varčia yra pritvirtinta savo vietoje ir nejuda. Tačiau apatinė varčia yra kilnojama. Šie langai yra įvairių dydžių, todėl jų montavimo kaina priklausys nuo norimo dydžio. Tačiau jie sumontuojami greičiau, nes turi tik vieną kilnojamą varčią. Vienas iš jų yra mažesnis vėdinimas, nes jie atidaromi tik apačioje, todėl dvigubai pakabinami langai yra geresnis pasirinkimas. Vieni pakabinami langai yra populiarus pasirinkimas gyvenamajame kambaryje ir prausykloje.

 • Argumentai “už”: Juos lengva įdiegti ir jie yra pigesni. Jie taip pat yra saugūs ir pasižymi energiją taupančiomis savybėmis.
 • Minusai: Jas gali būti sunku prižiūrėti ir išvalyti nuo grindų ant rūsio. Jie taip pat gali pasiūlyti mažiau stilių. Vėdinimas ir universalumas nėra jų savybės.

14. Stoglangio langai:

Stoglangio langai yra fiksuoti langai, sumontuoti stogo linijos viduje. Langas neatsidaro, tačiau į jį patenka daug saulės spindulių. Stoglangio langai turi ilgą praeitį, o ankstesniais laikais kai kurie buvo atidaryti tik ant grotelių. Jie namams suteikia nepakartojamo architektūrinio grožio ir paprastai matomi svetainėje, o kartais ir virtuvėje. Kai šie langai yra sandariai uždaryti ir tinkamai sumontuoti, jie taupo energiją ir taip sumažina kambario šildymą bei vėsinimą. Jie gerai atrodo namuose, o bendras apšvietimas yra pakankamai valdomas naudojant šiuos langus. Nepamirškite gauti mažai e arba dažytos dangos, apsaugančios nuo UV ir karščio.

 • Argumentai “už”:Jie padeda išlaikyti jūsų kambarį šiltu vėsiu klimatu ir taip pat praleidžia šviesą tamsiausiose jūsų namų vietose.
 • Minusai: jie yra brangūs tiek pagal jūsų sąskaitas už energiją, tiek už montavimo mokesčius. Taip pat galite patirti stogo nuotėkį, tačiau to galima išvengti naudojant aukštos kokybės stoglangio langus.

15. Stumdomi langai:

Stumdomi langai egzistuoja labai seniai. Jie yra horizontalūs, turi varčias, kurios padeda slysti pirmyn ir atgal. Jie labiau atrodo kaip dvigubai pakabinami langai. Jie geriausiai žinomi dėl savo lengvo valdymo, naudojant įvairius lanksčius dizainus. Jie dažniausiai matomi virtuvėse ir miegamuosiuose. Jie siūlo didesnę lango erdvę, todėl į namus patenka daugiau vėjo ir šviesos. Stumdomo lango svorį palaiko aliuminio anga.

 • Argumentai “už”: Jie neužima daug vietos, kaip išsikišęs lauke ir yra labai lengvai valomas. Aplink rėmą nereikia jokių piešinių ar piešinių, kad jis atrodytų išbaigtas. Jie taip pat yra ekonomiški.
 • Minusai: Langai barškėja, nes yra lengvi. Jie ne visada gerai užsidaro, todėl praleidžia šaltą orą. Stumdomos angos yra linkusios į dulkes ir nešvarumus, todėl gali tekti dažnai valyti.

16. Audros langai:

Audros langai yra pageidaujami dėl papildomo izoliacijos sluoksnio ir apsaugos nuo audros. Jie atlaiko stiprią audrą tose vietose, kuriose kyla rimtų audros problemų. Jei reikia, jie papildomai pridedami prie įprasto lango išorės, taip išlaikant jūsų namą šiltą ir izoliuotą. Tačiau jie jokiu būdu nepakeičia lango, kuris yra privalomas namuose. Magnetinis langų sandariklis du kartus efektyviau slopina oro nutekėjimą.

 • Argumentai “už”:Jie yra visiškai universalūs ir leidžia lengvai ir greitai sumontuoti. Tai labai veiksminga, todėl prieinama beveik visiems namams, kurie yra linkę į audras.
 • Minusai: kai kurie audros langų tipai gali užkirsti kelią natūraliai šviesai patekti į jūsų namus. Jį reikia gerai prižiūrėti, jis turi būti švarus ir išvalytas nuo dulkių, į kurias jis gali patekti.

17. „Transom Windows“:

Tai gražios jūsų namo architektūrinės idėjos. Jie dažniausiai matomi istorinėse vietose ar namuose ir tiesiog atrodo užburiantys. Jie yra tinkamiausias pasirinkimas namams, kuriuose yra labai dideli ir erdvūs kambariai. Jie taip pat įrengti miegamuosiuose ir skaitykloje. Jie suteikia daug šviesos ir ventiliacijos namuose. Tai ypač domina architektus ir suteikia namui estetinės išvaizdos jausmą, ir tik kai kurie langai tai gali padaryti. Jie tikriausiai yra geriausias pasirinkimas jūsų priekinėms durims.

 • Argumentai “už”: Jie užtikrina gerą kambario apšvietimą ir vėdinimą. Jie tinka šiltam klimatui ir kainuoja už prieinamą kainą.
 • Minusai: Jie negarantuoja saugumo ir gali būti sunkiai valomi. Lentas taip pat lengva ištraukti.

Dabar, kai žinote langų tipus, pateikiame keletą patarimų, kaip pasirinkti naujus namų langus, kad suteiktumėte papildomo grožio.

Langų medžiaga: Pirmiausia pasirinkite lango medžiagą. Galite rinktis iš aliuminio, pluošto, vinilo ir medžio. Vinilas yra įvairių spalvų ir jūs galite pasirinkti medieną pertvarkymui.

Stiklo variantas: kitas dėmesys turėtų būti skiriamas stiklui. Yra daugybė stiklo variantų. Priklausomai nuo jūsų namo vietos, pasirinkite vieno stiklo arba trijų stiklų langus.

Energiją taupantys langai: visada rinkitės energiją taupančius langus. Ieškokite didesnių R reikšmių. Kuo didesnės R vertės, tuo didesnė izoliacija.

„Windows“ yra tikras vaizdas į išorinį pasaulį. Todėl daug dėmesio skirkite norimoms pirkti rūšims, turėdami omenyje savo namo dekorą ir jo paskirtį kambaryje. Peržiūrėkite daugybę tipų ir dizaino ir pamatysite, kaip jūsų „perspektyva“ pasikeis į gerąją pusę.