Ar turite nedidelį namą ir norite suprojektuoti jo interjerą? Kas manė, kad gali būti suprojektuoti tik dideli namai? Visi suprantate, kad geri ir gražūs namai atspindi jūsų asmenybę. Daugumai žmonių sunku suprojektuoti mažų namų interjerą, nes jie turi mažiau vietos. Tačiau jie to nežino, yra daug dizaino ir metodų, pagal kuriuos galite suprojektuoti savo mažą namą.

Turite žinoti, kad saugojimo vietos sistema yra viena iš pagrindinių problemų, su kuriomis susidursite projektuodami mažus kambarius. Perskaitę šį straipsnį, jums bus lengva suprojektuoti savo mažą namą.

9 geriausių mažų namų interjero dizainas:-

1. Mažų apartamentų svetainė:

mažas namų interjero dizainas

Gyvenant, jei nėra vietos, sofą ar sofą galite laikyti arti sienos. Jūs taip pat galite padaryti valgomojo zoną iš bambuko austos kėdės ar kampinės sofos, o stalas čia yra tiesiog kvapą gniaužiantis. Rūpinkitės tomis ryškiomis žvakėmis ant stalo, kurios atmosferai suteiks šilumos. Galite sukurti minimalistinę svetainę, naudodamiesi vietos taupymo priemonėmis ir baigdami baldais.

2. Mažos virtuvės su valgomuoju projektavimas:

mažas namų interjero dizainas2

Jūs puikiai žinote idėjas kurti ir organizuoti daiktus. Ne visi gali susimokėti už gyvenimą dideliuose namuose, tačiau taip, yra raktas papuošti jūsų namus mažomis lėšomis. Būkite praktiški ir išnaudokite visas galimas erdves. Pvz., Kaip alternatyvą keptuvės griozdams, mentelėms ant lentynų ar plokštėms galite pasirinkti kabliukus, skirtus pakabinti indus, ir naudoti stelažus kitoms maisto medžiagoms laikyti. Vazoninius augalus galite įdėti ir į savo virtuvę.

3. Mažas miegamasis su minimaliu dekoru:

mažas namų interjero dizainas3

Pasirinkite jaukų miegamojo dizainą su knygų lentyna ir viengule lova. Norint parodyti erdvę miegamajame, būtina viengulė lova. Miegamajame naudokite universalius baldus. Taip pat ant sienų tepkite dvi spalvas. Sandėliavimui naudokite lovas, kuriose yra keli stalčiai ir sekcijos, stumdomi stalčiai, šoninis stalas prie spintelių ir kitaip spinta su daugybe sekcijų.

4. Mažo vonios kambario interjeras:

mažas namų interjero dizainas4

Daugelis žmonių praleidžia papuošti vonios kambarį. Rinkoje yra keletas modernių priedų, kurie jūsų vonios kambariui suteikia naują išvaizdą ir naują dizainą. Savo vonios kambariui galite naudoti spalvotas vonios plyteles, kitaip sieninį popierių, spintelę su atspindinčiu paviršiumi, augalus ir kvapus.

5. Vietos taupymas saugojimui:

mažas namų interjero dizainas5

Vienas iš svarbiausių ir tvarkingiausių būdų papuošti ir suprojektuoti savo mažą kambarį yra naudoti erdvę taupančius baldus, kitaip universalius baldus. Naudokite sofą prie žemiau esančio stalčiaus, kad laikytumėte knygas ir žurnalus, kitaip batus.

6. Kambario daliklis:

mažas namų interjero dizainas6

Jei turite didelę svetainę ir mažus miegamuosius, geriausias būdas tai suplanuoti yra uždėti pertvarą salės ar svetainės centre. Tai gali būti naudojama kaip maža svetainė arba valgomojo vieta, kitaip poilsio zona. Skirstytuvui taip pat galite naudoti medinę sieną arba stilingas karoliukų užuolaidas.

7. Sienų apdaila:

mažas namų interjero dizainas7

Tai sutaupys jūsų pagrindo plotą ir suteiks jūsų kambariui stilingą bei erdvų išvaizdą. Todėl savo namuose klijuokite lipdukus, tapetus su patraukliais, kitaip kompaktiškais atspaudais ir šviesias spalvas.

8. Ilgos užuolaidos ir veidrodis:

mažas namų interjero dizainas8

Naudokite viso ilgio užuolaidas pagal unikalius langų atspaudus. Naudojant statmenas pamušalus, priešingu atveju atspaudai puikiai atrodys ant sienų. Taip pat laikykite viso ilgio veidrodį, kad suplanuotumėte savo kambarį, kad jūsų namai atrodytų filosofiškai, didesni.

9. Lubų dizainas:

mažas namų interjero dizainas9

Norėdami, kad jūsų grindys atrodytų didelės, lubų naudojimas yra idealus būdas suprojektuoti savo mažą namą. Pakabos nuo lubų, pavyzdžiui, lempos, maži vazoniniai augalai ar vėjo varpai, suteikia grožio ir malonės jūsų mažiems namams.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.